Şimdi Ara

Samsung'un ayıbı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • christof tam olarak okudun mu bilmiyorum ama bayiinin değil asıl samsung distribitörü firmanın hatası...Bayiinin eline televizyon gelmeyince adamlar ne yapsın?
  • çok yazık valla, o kadar para ver, bir de yaşadığın strese-sıkıntıya katlan.. olacak şey değil.. geçmiş olsun cewdeath311..
  • arkadaşlar tv geldi forumda yeni başlık altında yorumları yapıyorum haberiniz ola
  • quote:

Orjinalden alıntı: Christhof

bu samsungun değil bayinin hatası, bence başlık biraz hatalı olmuş. düzeltilmesi yerinde olacaktır

samsung bayisinin hatası samsung'un hatasıdır!
  • quote:

Orjinalden alıntı: wind06

quote:

Orjinalden alıntı: Christhof

bu samsungun değil bayinin hatası, bence başlık biraz hatalı olmuş. düzeltilmesi yerinde olacaktır

samsung bayisinin hatası samsung'un hatasıdır!

Bence de
    Ayrıca cevdeath arkadaşım geçmiş olsun sana.Umarım bundan sonra bir sorun çıkmaz ve neşe içinde izlersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumlu2 -- 12 Mayıs 2007; 14:19:40 >

• Valla sendeki sabırda peygamber sabrıymış :)
  • kardeş sana bir dost tafsiyesi ŞİPARİŞİ İPTAL ET
  • neden diye sorarsan çünkü 3 sene önce BENZERİ BİR SORUNU BENDE YAŞAMIŞTIM
  • benzeri bir sorunu bende geçen gün yaşadım. lcd tv alacağım gün aynı alışveriş merkezindeki samsung, sony ve philips bayilerini gezdim. 102 yada yaklaşık boyutlarda bir lcd tv + ev sinema sistemi + sehpa alacağımı söyledim ve bana tanıtım yapmalarını istedim. sony çatır çatır yaptı tanıtımını, ne sorduysam cevapladı, philips bayisi biraz yetersiz kalsada elinden geleni yaptı fakat ürün beni tatmin etmedi. samsung ise hiç birşey gösteremedi. sadece televizyonu gördüm ama özellikleri nedir diye sorunca katalog yok elimde diye cevapladı. peki dedim sinema sistemi ? katalog yok. tamam, sehpa ? 200 ytl'den başlıyor. ürünleri görebilirmiyim ? katalog yok. arkadaşım dedim bugün alacağım diyorum, katalog yok diyorsunuz. samsung görse ağlardı dedim çıktım ve sony aldım. aslında hep samsung'u sevmişimdir.
  • Bu artık tahammül ve anlayış sınırlarını aşmış.Hemen iptal edin.Samsung mu yok?Aynı gün (Sabahtan giderseniz) teslim edecek bir sürü yer var.Garanti aynı garanti olduktan sonra ne fark eder?
  • Sevgili Arkadas,

Samsungun distrubitoru anadolu elektronikle ilglidaha once baska bır konuda goruslerımı yazmıstım.
    Tek kelime ile bu firma yetersiz ve samsung markasına zarar verıyor

Bi tuketici olarak kaliteyi ucuza almak ve iyi muamele gormek icin mucadele edecegiz

Daha once de cagrı yaptım. gelin samsung nezdinde toplu olarak sikayet edelim anadolu elektronik sirketini
    Bu baslıktaki gibi fılmi cekilecek tecrubesi olan arkadaslar da detaylı olarak sikayetlerini yazılı hale getirip yollasınlar samsunga

bunların distrubutorlugunu iptal ettirene kadar ugrasalım.

Tuketıcıye deger veren adam gibi bir sirket bulsun samsung da kendıne

ilave: SİPARİSİ HEMEN İPTAL ET. merak etme daha iyi bir modeli aynı fıyata alırsın yakında.

Ama once anadolu elektronikten KURTULALIM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanall -- 16 Mayıs 2007; 1:58:58 >
  • CANIM GÜZEL ÜLKEMİN İNSANLARINI SOYANLARA BAN BAN
  • italya ya giden arkadaşın yazısını okuduktan sonra behh biz müşteri değil ikinci sınıf insan muhamelesi gördüğümüzü anladım.Böyle esnaflara
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.