Şimdi Ara

Samsung Tizen TV de Puhu TV çalıştıran var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
18.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede Samsung 49KS8500 var ve malesef hiç bir şekilde açmıyor arkadaşlar.
    Abimin 55KU serisi Samsung Tv'si var ve daha öncesinde ondadır açmıyordu buakşam baktım şimdi ise açıyor,yani sorun sistemsel tvde değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel tv de hic donmadan cok guzel calisiyor. Internetin hizina gore kaliteyi ayarliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Vestel tv de hic donmadan cok guzel calisiyor. Internetin hizina gore kaliteyi ayarliyor.

İyi ki Vestel tv almissiniz. Tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reginamea

quote:

Vestel tv de hic donmadan cok guzel calisiyor. Internetin hizina gore kaliteyi ayarliyor.

İronimi var anlamadım. Aslinda ks8500 ve sony nin tvleri arasinda kalmıstim. Evdeki diger 2 tv panasonic. Tv harici tum esyalar samsung. Hanım puhu tv yi cok kullaniyor. Samsung smarta puhu tv geldi basligini okuyunca samsunga kaydı gonlum. Bir anda yerli neden olmasın dedim ve vestel aldım. Puhu tv oldugunu bile bilmiyordum acikcasi. Ama oldukca memnunum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reginamea

quote:

İronimi var anlamadım. Aslinda ks8500 ve sony nin tvleri arasinda kalmıstim. Evdeki diger 2 tv panasonic. Tv harici tum esyalar samsung. Hanım puhu tv yi cok kullaniyor. Samsung smarta puhu tv geldi basligini okuyunca samsunga kaydı gonlum. Bir anda yerli neden olmasın dedim ve vestel aldım. Puhu tv oldugunu bile bilmiyordum acikcasi. Ama oldukca memnunum.

İroni yok. Samsung'un çalıştıramadığını çalıştırıyor sonuç olarak. Sırf puhu tv için Vestel almazdım ama Samsung'a bu kadar para verdikten sonra puhu tv'yi çalıştırmasını beklerdim açıkcası.

• Not düşeyim 60ks8000 puhutv çalışmıyor hem programı çalışmıyor hem de web browserdan çalışmıyor. TTnet kullanıyorum internetle alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü tv dışında her platformda çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyieee -- 25 Nisan 2017; 11:36:41 >
  • bendede 60ku7000 var bendede açılmıyor filmler
  • Bunun halen bir çözümü yok sanırım 60ku var bende de açılmıyor

• 55KU 7000 sadece puhu tv değil blutv de açılmıyor ikisi dışında herşey çalışıyor ama bunlar çalışmıyor
  • Samsung 32F5570 (Tizen değil) puhutv uygulaması yok. Konu hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purple -- 5 Mayıs 2017; 20:39:41 >
  • Uygulama çalışmadığı gibi geliştiriciler onlara attığım mesajları da umursamadılar.
  • Samsung KU7500 da uygulama açılıyor videolar açılmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49KS8500 uygulama çalışıyor ama video açılmıyor

• Durup dururken çalışmaya başladı. Bir güncelleme filan da gelmedi halbuki.
  • reginamea R kullanıcısına yanıt
    Allah Allah. Eve gidip deniycem hemen, lakin Apple TV aldım onda kullanıyorum zaten. Ama acayip merak ettim şu an.
  • dyeten kullanıcısına yanıt
    Deneyebildiniz mi? Calisiyor mu sizde de?

• reginamea R kullanıcısına yanıt
    Evet çalıştı. :O
  • 48ju6070 fi dizisini puhutv den izliyorum herhangi bir sorun yok bende.

• O Tv için uygulama yayınlanmamış.
  • 55KU7000 de çalışıyor en azından bende öyle denemeyen varsa denesin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.