DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG TEMA YÜKLEME + TEMALAR
33
Cevap
0
Favori
31.808
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> SAMSUNG TEMA YÜKLEME + TEMALAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1640 Mesaj
      14 Ocak 2008 16:26:25 Konu Sahibi
      ARKADAŞLAR UZUN ARAŞTIRMAM SONUCU YÜKLEMENİN YOLUNU BULDUM ÇOK KOLAY BİR YÜKLEME TAKTİĞİ VAR AMA HENÜZ TR DE BU İŞLEM YAPILAMIYOR FLASH KABLOSU LAZIM TEMAYI ATIYORUZ Bİ KOD GİRİYORUZ DAHA SONRA DOSYAYA GELİP SOL TUŞA BASINCA YÜKLENSİNMİ DİYOR SONRA VAR OLAN TEMA İLE DEĞİŞECEK DİYOR VE İÇİNDEKİ TEMAMIZ BU TEMAYLA DEĞİŞİYOR AMA ORJİNAL TEMA GİDİYOR BEN BUNLARI BULDUM.[/EĞER YÜKLENECEK DOSYANIN BİÇİMİNİ YADA FORMATINI VEDE FLASH KABLOSU,KODU BULAN OLURSA ESİRGEMESİN +++REP VERİCEM ARKADAŞLAR BUNUN ÜSTÜNDE 1 AYDIR DURUYORUM YARINDA SAMSUNGLA İLETİŞİME GEÇİCEM YADA BU AKŞAM

|
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!
      Görebiliyorsan,Dokunabiliyorsan,Nefes alabiliyorsan,Yürüyebiliyorsan,Ne mutlu sana!
      Elinde olmayanları söyleme bana.Elinde olanlardan bahset can!
      Bil ki Güzellikler de var bu hayatta...

Kimseye muhtaç olmadan yaşa GERİSİ HİKAYE

• Binbaşı
      1564 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:04:46
      +++rep ne yaa
      |
      |

==> Lama V4 == CB400Z ==> Strada XT evo ==> Bullet St 3.0 ==> T-maxx 3.3
    • Yarbay
      3621 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:18:12
      süper bişey bu yaw!!!!butün samsunglar için oluyormu??
      |
      |

Her Hakkım Saklıdır®™ |l|lllll|lll||ll||lll ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
    • Binbaşı
      1640 Mesaj
      14 Ocak 2008 20:49:37 Konu Sahibi
      ++ rep olayı şaka arkadaşlar kesin çözümünü buldum flash kabloyu alıyosun (ben zor buldum ama aldım) takıyoruz istediğin şeyi değiştir tema yükle örn:(ayarlar yerine ıvırzıvır yazabiliyoruz) daha pek çok şey alıntı: her samsunga oluyormu benim telefonuma olmuyordu (e840) ama ben kabloyu kestim usbden bağladım bu şekilde takytım oluyor üst model kameralı her telefona olur
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!
      Görebiliyorsan,Dokunabiliyorsan,Nefes alabiliyorsan,Yürüyebiliyorsan,Ne mutlu sana!

• Binbaşı
      1278 Mesaj
      15 Ocak 2008 13:24:08
      Hadi bakalım hayırlısı
      olursa yani becerebilirsek gerçekten cok güzel olurr,,teşekkürler arkadaşım
      |
      |

Ford FOCUS

FoCuS TaKıMı

[DH] FORD TAKIMI
    • Yarbay
      5472 Mesaj
      15 Ocak 2008 17:29:48
      resimlerini çekip koysanda bizde görsek
      |
      |

Sony ILCE-7 | Sony FE 50mm F/1.8
      Apple iPhone 5 16Gb iOS 8.1
      VW Passat B5.5 1.9 TDI 130hp Tiptronik || HP Compaq CQ60 125ET
      Flickr |
      Twitter |
      | Elektrik Öğretmeni
    • Binbaşı
      1640 Mesaj
      15 Ocak 2008 18:00:02 Konu Sahibi
      flash kablosu denildi aldım ama laptopa uymuyor baska bi pcde deniyecez hade hayırlısı daha olmadı olucak o yüzden no resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byonr -- 15 Ocak 2008; 18:00:51 >
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!

• Binbaşı
      1040 Mesaj
      16 Ocak 2008 19:41:52
      Kabloyu nası kestin yaw. Bide flash kabloyu nerden alcaz. Bide bu yöntemle yazılımın uçma riski varmış doğru mu?
      quote:

Orjinalden alıntı: byonr

++ rep olayı şaka arkadaşlar kesin çözümünü buldum flash kabloyu alıyosun (ben zor buldum ama aldım) takıyoruz istediğin şeyi değiştir tema yükle örn:(ayarlar yerine ıvırzıvır yazabiliyoruz) daha pek çok şey alıntı: her samsunga oluyormu benim telefonuma olmuyordu (e840) ama ben kabloyu kestim usbden bağladım bu şekilde takytım oluyor üst model kameralı her telefona olur
      |
      |

| MSI 970A-G46 | AMD FX8300 | EVGA GTX570 HD | CORSAIR 2x4GB Vengeance 1600MHz CL9 Dual Kit | Seagate SV35 2TB / Corsair Force LS | Creative Audigy Value SE | Tagan 2ForceII 800W | Logitech G500 - Gaming Mouse | Thermaltake Armor MX | LG 27MP36HQ-B |
    • Binbaşı
      1640 Mesaj
      16 Ocak 2008 20:19:46 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Ceyun

Kabloyu nası kestin yaw. Bide flash kabloyu nerden alcaz. Bide bu yöntemle yazılımın uçma riski varmış doğru mu?

Alıntıları Göster

YAZILIM UÇAMAZ DOĞRU İŞLEM YAPARSAK KABLOYU GİRİŞTEN KESİP E840 GİRİ BAĞLADIM GÜÇ KAYNAĞINADA Bİ ÇÖZÜM BULUCAZ BUNUN DRİVERLERİNİ YÜKLİCEZ FALSH CARRFOURDA VAR DATALİNK CABLE OLARAK DEÇİYOR 30 LİRA SANIRIM
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!

• Er
      7 Mesaj
      05 Nisan 2008 18:24:58
      of okudum okudum birsey anlamadim :( sorry yaw tamam yuklices temalarida onlari nerden indirces
      |
      |

su olsam sensiz akmam
    • Er
      7 Mesaj
      05 Nisan 2008 18:28:16
      verim istersen msn adresimi ordan anlat :(
      |
      |

su olsam sensiz akmam
    • Yüzbaşı
      977 Mesaj
      05 Nisan 2008 18:59:23
      İlginç yaa
      Ortada bişey yok ki adam akıllı olsa bende denerim.D600 veya D900 de olur mu?
      |
      |

• Binbaşı
      1640 Mesaj
      09 Nisan 2008 00:23:46 Konu Sahibi
      BUNU SAMSUNGA BİLDİRDİM İLK DEFA KİŞİYE ÖZEL MESAJ ALDIM SANIIRIM FLASH KABLO SADECE G600 MODELİNDE VAR AMA GALİBA 2008 İN ORTALARI YADA SON ÇEYREĞİNDE BU FLASH KABLO HER MODELE UYGULANACAK ARTIK TEMA OLAYIDA SORUN OLMICAK

NASIL KESTİĞİME GELİNCE:
      g600 girişini kesiyon yerine e840 girişi(artık telefonun neyse onun girişi) yan tarafta bi giriş daha var o girişi devrelerden sökcen oraya kabloların ucundaki telefonlara giren kısmı montajlıcan o girişede şarj aleti bağlıcan sonra aleti bağlıcan bu kadar
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!

• Binbaşı
      1040 Mesaj
      09 Nisan 2008 17:09:06
      Ben şu giriş kesme olayını anlayamadım hâlâ . Neyle kesiyon ? Bıçakla mı ? Diğer girişi nasıl bağlıyon ?

Bi de imzan "Font 1: 7 satır" kuralına göre kural dışı . . .

quote:

Orjinalden alıntı: byonr

BUNU SAMSUNGA BİLDİRDİM İLK DEFA KİŞİYE ÖZEL MESAJ ALDIM SANIIRIM FLASH KABLO SADECE G600 MODELİNDE VAR AMA GALİBA 2008 İN ORTALARI YADA SON ÇEYREĞİNDE BU FLASH KABLO HER MODELE UYGULANACAK ARTIK TEMA OLAYIDA SORUN OLMICAK

NASIL KESTİĞİME GELİNCE:
      g600 girişini kesiyon yerine e840 girişi(artık telefonun neyse onun girişi) yan tarafta bi giriş daha var o girişi devrelerden sökcen oraya kabloların ucundaki telefonlara giren kısmı montajlıcan o girişede şarj aleti bağlıcan sonra aleti bağlıcan bu kadar

|
      |

| MSI 970A-G46 | AMD FX8300 | EVGA GTX570 HD | CORSAIR 2x4GB Vengeance 1600MHz CL9 Dual Kit | Seagate SV35 2TB / Corsair Force LS | Creative Audigy Value SE | Tagan 2ForceII 800W | Logitech G500 - Gaming Mouse | Thermaltake Armor MX | LG 27MP36HQ-B |
    • Binbaşı
      1640 Mesaj
      11 Nisan 2008 00:34:10 Konu Sahibi
      GİRİŞİ PENSE İLE KOPARDIM DİĞER GİRİŞİ DEVRELERİNDEN TEK TEK LEHİM İLE ERİTEREK SÖKECEN YOKSA BOZULUYO YERİNE KENDİ TELEFONUN UÇ GİRİŞİNİ BAĞLA SANRA O UÇ GİRİŞE ŞARJ ALETİNİ TAK DİĞERİNE TELEFONU BAĞLA DİĞER UCUDA PCYE BAĞLA

http://rapidshare.de/files/38214818/www.cepevim.net_Series_60_Theme_Studio_1_2_1_.1.rar.html

BU PROGRAMIDA DENEYİN İŞE YARAYABİLİR
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!

• Binbaşı
      1640 Mesaj
      11 Nisan 2008 00:36:19 Konu Sahibi
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!

• Binbaşı
      1040 Mesaj
      11 Nisan 2008 18:57:39
      quote:

Orjinalden alıntı: zeynet52

öncelikle jar ve jad uzantılı oyun yada programı telefonun hafızasında bulunan diger dosyalara kaydediyoruz.(jad uzantısı yoksa jadmaker diye bi progaram var onu indirerek kendin cok kolay bir sekilde yapabilirsin) telefona kaydettikten sonraki adımımız ana ekranda *#9998*4678255# basıyoruz ve ekranda etkinleştirildi diye bir yazı cıkıyor.son olarak temanın bulundugu diger dosyalar bölümüne girip,jad dosyasının üzerine gelip seçenekler yazan tusa dokunuyoruz (yani arama yaptıgımız tuşun üzerindeki tusa)yükleyeyimmi diye soruyor sende yükle diyorsun bu kadar basit kolay gelsin :D

Arkadaşım başlığa iyi bak .
      Kocamaaaaan TEMA yazıyo
      |
      |

• Binbaşı
      1640 Mesaj
      11 Nisan 2008 21:39:02 Konu Sahibi
      ya bu temayı jad yada jar formatına çeviremezmiyiz biraz çalışırsam olur ama çok zor bi iş
      |
      |

Kendi çekimlerim

Üzülme! Dert etme can!

• Yarbay
      5472 Mesaj
      13 Nisan 2008 20:17:35
      ben burda defalarca yazdım tema atmak için flash kabloya filan ihtiyacınız yok! orjinal firewire üzerinde istediğiniz herşeyi değiştirebiliyosunuz. siz hala neden bunlarla uğraşıyosunuz anlayabilmiş değilim... biz e900'ün herşeyini değiştirdik. açılış resimi, müziği vs...
      |
      |

Sony ILCE-7 | Sony FE 50mm F/1.8
      Apple iPhone 5 16Gb iOS 8.1
      VW Passat B5.5 1.9 TDI 130hp Tiptronik || HP Compaq CQ60 125ET
      Flickr |
      Twitter |
      | Elektrik Öğretmeni
    • Yarbay
      8617 Mesaj
      13 Nisan 2008 20:34:41
      quote:

Orjinalden alıntı: marikanwap

ben burda defalarca yazdım tema atmak için flash kabloya filan ihtiyacınız yok! orjinal firewire üzerinde istediğiniz herşeyi değiştirebiliyosunuz. siz hala neden bunlarla uğraşıyosunuz anlayabilmiş değilim... biz e900'ün herşeyini değiştirdik. açılış resimi, müziği vs...

nasıl yaptığını bir topik açıp anlatsan çok süper olur bence bende yakında d900 alıcam benimde işime yarardı
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
modasor
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.160

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.