Şimdi Ara

Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
10.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şakamızın arkadaşım 4500 nerde 5500 nerde neyin tartışmasını yapıyorsun gelmiş zam yapılmış fiyatı bana gönderiyorsun önceki fiyatlardan haberin yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 20 Ağustos 2018; 17:37:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Şakamızın arkadaşım 4500 nerde 5500 nerde neyin tartışmasını yapıyorsun gelmiş zam yapılmış fiyatı bana gönderiyorsun önceki fiyatlardan haberin yok
    Bak birader haberde 5.500den 6bine çıktığını haber etmiş bende hala aynı olduğunu söylüyorum eski fiyat 5200 TL,300 lira zam gelmiş;ben neyi belirtiyorum sen ne anlıyorsun haberdekine göre zam gelmemiş diyorum hemen atlama ilk önce algıla.
    Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 22 Ağustos 2018; 11:48:50 >

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Ayrıca resmi olarak ne zaman S9 Plus 4500lira oldu ? RESMI ESKİ FİYATI S9 (plus versiyonu değil) 4800dü ?

Bak güzel kardeşim bayramdan önce 128 gb versiyonu 5200 şu an yani bayram gelmeden 128 gb versiyonu 6200 oldu mu oldu daha neyi ispat etmeye çalışıyorsun burada haberi çıkmadan zaten zam yapıldı neyi anlamıyorsun yada neti anlatmaya çalışıyorsun şu an 64 gb versiyonu bu fiyatlarda görüyorsun senin burada paylaştığın fiyatlar zamlı fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 22 Ağustos 2018; 12:13:2 >
  • S9 plus gecen hafta teknosadan 4900 e aldim.

• quote:

Bak güzel kardeşim bayramdan önce 128 gb versiyonu 5200 şu an yani bayram gelmeden 128 gb versiyonu 6200 oldu mu oldu daha neyi ispat etmeye çalışıyorsun burada haberi çıkmadan zaten zam yapıldı neyi anlamıyorsun yada neti anlatmaya çalışıyorsun şu an 64 gb versiyonu bu fiyatlarda görüyorsun senin burada paylaştığın fiyatlar zamlı fiyatlar
    Yav kardeşim tamam hadi işine bak anlatmaya çalıştığım şeyi anlamamakta ısrar ediyorsun tamam hadi iyi bayramlar dalgana bak.

• JackSparro131 kullanıcısına yanıt
    Teknosa da şu an indirimde

Ne dalgası saçma sapan konuşup can sıkma burda yok haber yapılmış habere yorum yapılmış, haberden önceki fiyatları söylüyorum sana daha hala tatava yapıyorsun

• quote:

Ne demek istemişim bir daha okur musun rica ediyorum.
    Kardeşim canın sıkılsa ne olur sen şuan sabit düşünüyorsun diyorum ki 64gb fiyatı 5200dü ne 128gb 5200 haberde bile 5700den mi ne artmış ya sen neyi anlatmaya çalışıyorsun sen yanlış biliyorsun benim demek istediğimide anlamıyorsun,yav anlamıyorum tartışmak mı hoşuna gidiyor ?
    Samsung telefon fiyatlarına zam yaptı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 22 Ağustos 2018; 13:41:52 >

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Indirimli 4900 işte

Samsungun eski telefon kampanyasida var uyguna geldi.

Hatta annemede s9 alayım dedim 4s i 650 sayiyor telefon 3650 ye geliyordu sordum istemedi

• Türkiye teknoloji tarihinin karanlık zamanları; note 7 faciasıyla dandik telefona bile fahiş fiyatlar isteyen samsung, kendi dandik telefonlarını satmak için vergi getirten vestelin kalite olarak değil ama fiyatta halen daha dünya markalarıyla yarışması ve doların yükselmesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mecay_54 M kullanıcısına yanıt
    Türkiye pazarı diğer ülkelerden daha fazla siz doları istiflemezsen amerikan mallarını almaz isen düşer batar
  • Gt95 G kullanıcısına yanıt
    Ya allah aşkına tr ye ne girersin girsin senden türk lirası mı alıyor. Elindeki dolar ile alıyosun. Yani ithalat yapan büyük firmalar ve devlet dolar istiflemek zorunda.Ayrıca Sadece dolar değil, altın, emlak, meyve sebze hatta tarım ürününlerinin de fiyatı arttı. Boş yapacağınıza alın elin elinize asgari ücret de aileyi geçindirin bakalım.
  • Vay be

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.