Şimdi Ara

SAMSUNG SES YÜKSELTMEK D500/D900/E250/U700 VE TÜM MODELLER İÇİN. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
5
Favori
902.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X 700 DE BU AYAR OLMAYA BİLİR D 500 DE SORUNSUZ
  • evt beyler bende yaptım baya etkisi oluyo bence hepimiz farukk dostumuza tşk etmeliyiz ben çok teşekkür ediyorum sana dostum senin sayende teller her türlü yönleriyle gelişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

evt beyler bende yaptım baya etkisi oluyo bence hepimiz farukk dostumuza tşk etmeliyiz ben çok teşekkür ediyorum sana dostum senin sayende teller her türlü yönleriyle gelişti

ÖNEMLİ DEGİL ARKADAŞIM ÖNEMLİ OLAN BİLGİYİ PAYLAŞMAK DEGİLMİ
  • arkadaşlar telefonla konuşurken ses yankı yapıyor çaresi nedir
  • Güzel bi ipucu wermişsin Faruk eline sağlık. Ama ne yzaıkki işime yaramıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekinmetin

Güzel bi ipucu wermişsin Faruk eline sağlık. Ama ne yzaıkki işime yaramıyo

TEL D 500 DEGİL HERALDE RİCA EDERİM ARKADAŞIM METO SANADA CVP VERDİM
  • deniycem ama bişey sorucam kardeş...bu ayarı yapmak garanti kapsamından çıkarıyomu telefonu?...... (o/c olayı gibi yani )
  • denedim de bu ıss demişsin ya, bende ııs kulaklık ayarı var bide normal kulaklık var hangisinde kazancı artırıcam???
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackeyes38

denedim de bu ıss demişsin ya, bende ııs kulaklık ayarı var bide normal kulaklık var hangisinde kazancı artırıcam???

arkadaşım ıss kulaklık ordanda kulak kazancı sayfanın en başında var.bu garanti kapsamından cihazı çıkartmaz çünkü eski ayara istediğin zaman

dönebilirsin.yap sonucu gör inanamayacaksın
  • eyvallah yaa harbiden e tkiledi baya yaa......
  • d520 nasılmeraktan sordum kapışır mı d500 le
    quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

arkadaşlar d500 de ses mükemmel hanggi telefon daha fazla ses çıkartıyor diyen varsa herşekilde kapışırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferostyle

d520 nasılmeraktan sordum kapışır mı d500 le
    quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

arkadaşlar d500 de ses mükemmel hanggi telefon daha fazla ses çıkartıyor diyen varsa herşekilde kapışırız.

kulaklıkta bu ayarla bayagı iyi d 520 kulaklığını bilmiyorum ama bu ayarla d 600 den iyive çogu teldende

• bu konu belkide en çok kullanılan konulardan biri kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa teşekkür ederse sevinirim.emeğe saygı
  • evet haklısın yükseltimi daha bi hoş oluyor bilgiye merci
  • YA BEN yannış bi şey yaptım sanırım telde konuşurken karşı tarafa kendi sesi gidiomuş bunu ası çözerim bi de kulağımdan uzakta tutup konuşabilirorum teli nası geri döndürebiliriz eski ayarlarada
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

YA BEN yannış bi şey yaptım sanırım telde konuşurken karşı tarafa kendi sesi gidiomuş bunu ası çözerim bi de kulağımdan uzakta tutup konuşabilirorum teli nası geri döndürebiliriz eski ayarlarada

format reset kodu*2767*3855# bu kodu dene mms ve gprs ayrları gidiyor foto video müziklere hiçbişey olmuyor.mms mesajlar gidiyor.birde teldefterine dikkat et başka bişey olmuyor.bunlara dikkat et .sonra sayfanın başında yazdığım ayarı yap başka yerleri kurcalamakulaklık sesin yükselsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 10 Temmuz 2006; 14:18:57 >

• FARUK kardes sen benq-siemens ın sesını duymadın galıba mukemmel bı ses kalıtesı war bı ara bakıwer
  • Faruk kardeş bu ıss kulaklık kazancının normal değeri nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinoho

Faruk kardeş bu ıss kulaklık kazancının normal değeri nedir?

NORMAL DEGERİ 10 DUR
  • TEŞEKKÜRLER DOSTUM
    Yalnız, sanki yanlış hatırlamıyorsam 11 di herhalde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.