Şimdi Ara

samsung scx 4300 çok fonksiyonlu yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çok fonksiyonlu yazıcı alacağım 1-2 güne kadar ama içinde fax olmasın istiyorum (çünkü üstüne 100tl ye yakın fark oluyor) samsung un 4200 modelini düşünüyordum ama piyasada pek kalmamış 4300 de bir üst model olarak çıkmış bana tavsiye edebileceğiniz tonerini (yedek parçasını) kolay bulabileceğim bir marka varsa sevinirim evde kullanacağım ama ileride iş yerine götürebilirim lazer yazıcı tarayıcı fotokopi bu özelliklerde en optimum özelliklere sahip (fiyat kalite özellik) yazıcı önerilerinizi bekliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler (limit 350tl duruma göre değişebilir ) samsung 4300 ü piyasa ve internette 360 ben 310 a buldum

• arkadaşlar birde bu samsung 4521 ile samsung 4300 modeli arasındaki fax tan başka farkı varmı ve aradaki görünen 100 tl lik fiyat farkına değer mi? onu öğrenmek istiyorum eğer dediğim fiyata tavsiye edebileceğiniz renkli lazer yazıcı tarayıcı fotokopi olan bir marka ve model varsa (300tl-400tl) bilgilendirirseniz sevinirim aradım ama samsung 4300 hakkında ayrıntılı bir bilgi bulamadım genellikle farklı rürlerle karşılaştırılmaya çalışılmış mesala içinde fax olan yada renkli yazıcı veya püskürtmeli olanlarla yardımlarınızı bekliyorum
  • Arkadaşlar ben de almak istiyorum bu yazıcıdan ama hiçbir yorum bulunmamakta, kartuş dolum işleminde sorun çıkar mı acep?
  • arkadaşlar eğer samsung 4300 e eş değer diğer markalar varsa tavsiye edebileceğiniz bari onu söyleyin
  • Marka olarak Samsung' a yaklaşmayın derin.
    Canon veya Oki pahalıdır ama kalitelidir.

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=27354

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=24917

• tavsiyen için teşekkür ederim ama marka olarak samsunk oki den daha iyi olduğunu düşünüyorum ikinci olarakta tavsiye ettiğin modellerin ikisindede fax olduğu için fiyat otomatik olarak %50 ye yakın artıyo yani 100-150 ytl üstüne koyuyor bütçem elverse renkli laszer yazıcılı çok foksiyonlu yazıcı almayı tercih ederim imkanlar samsung 4300 e müsait ama eşdeğer aynı fiyatlara yakın diğer markaları bulamadım eğer başka tavsiye edeceğiniz ürünler varsa sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.