Şimdi Ara

Samsung s9+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Suan iphone 6plus kullanıyorum,iyice bozulduğu için yeni bir telefon almam lazım.öncelikle hiç android telefon kullanmadım.iphone X almak istiyordum fakat çok pahalı ve fazla yenilikçi olmadığı için vazgeçtim.iphone 8plus ve s9+ arasında kaldım fakat iphone dan sıkıldım gibi artık 8 de aynı kasa aynı içerik.. o yüzden s9 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların yorumları neler ? Biraz inceleme fırsatı buldum baya güzel,hoşuma gitti. Çerçevesiz ekran olması vs. Sizce hangisi mantklı yardım ederseniz sevinirim.ihtiyacım olduğu için erken zamanda almam lazım şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone 8 plus incelemeni öneririm
  • Neden acaba 🤔 S9+ nasıl sizce.

• starnebula01 kullanıcısına yanıt
    Ben 3000 liradan fazla bir telefona verme taraftarı değilim hocam o yüzden. Eğer vereceksem sadece iphone tercih ederim çünkü değer kaybını göz ardı edemem. Ve iphone IOS işletim sisteminden ve donanım özelliklerinden dolayı uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilen telefonlar sunuyor. Bu yüzden ben üst düzey performans ve fiyatlara sahip telefon almak istesem kesinlikle iphone alırım. İphone X' in tasarımını beğenmediğim için tercihim İphone 8 plus olurdu. Android alacak olsam zaten şuan Sony XZ Premium kullanıyorum ve yine onu alırdım. Aynı işlemleri bu telefonlada yapsam aynı S9+ ile yapsam aynı birisi 5 bin küsür lira diğer 2500 civarında. Ayrıca tasarım olarak zaten ilgimi çektiği için ve 4K HDR ekranıyla severek film izlediğim için çok da mutluyum. Yani kısacası çok daha ucuza aynı düzeyde performans sunan cihazlar android piyasasında çok okadar para vermem. Ancak iphone başka. Bugun 4800 e alacağın bir iphone 8 plus' ı 2 sene sonra 3500+ bir fiyat bandında satabilirsin eğer temiz kullandıysan ve kutusu, faturası, orjinal kutu içeriği mevcutsa. Ancak s9+ ' ı aynı şekilde 2 sene sonrasında 2000 liraya satman çok zor. Durum kısaca böyle benim için. Ancak ben 3000 liradan fazla vereceğimi zannetmiyorum hiç bir zaman. O yüzden iphone almayacağım tahminimce asla. İphone 4s, 5s ve 6s ile yeterince deneyim sahibi oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 26 Haziran 2018; 1:1:59 >

• Haklısınız dediklerinizde fakat ben telefonu kullandıktan sonra satmıyorum zaten 4-5 sene kullanıyorum aldığım bi telefonu sonra satamıyorum anılarım var diye yada ailemden birisine veriyorum.7 seneden beri iphone kullanıyorum artık değişiklik olsun istiyorum. sıkıldım aynı içerikten s9 işimi görmezmi sizce

• starnebula01 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben sebebini bilmediğim şekilde S9+ veya s8 farketmez o telefonlara hiç ısınamadım. Sanırsam tasarımını beğenmediğim için. Çerçevesiz olması benim için telefonu itici yapıyor. Heran düşürüp kırılacakmış gibi hıssederim. Veya ekranda istemeden birçok yere dokunacağımı bilirim. Tabi bunlar kişisel görüşler. Ben iphone 8 plus' ın tasarımını daha çok seviyorum. Ve öndeki mesajımda da belirttiğim düşüncemden dolayı o fiyata iphone alabilirim. Ancak tarafsız bakmak gerekirse cihaz son derece memnun edecektir her anlamda. Gerek kamera gerek donanım olarak üst düzey bir cihaz. Karar senin. Ama yine ben olsam kesinlikle iphone 8 plus alır rahatıma bakardım. https://www.youtube.com/watch?v=g9CRl9nGato
    Buradan detaylı karşılaştırmasını izlemeni öneririm.
    Genel olarak s9+ göreceli olarak tasarım, kamera vb. olarak daha iyi fakat ben yinede iphone 8 plus alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 26 Haziran 2018; 13:40:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.