Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
21
Favori
760.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mebrar
    Tek farkı center olsun bence. Center olsun bizimkinde. Yeşil-siyah daha güzel olmuş.

Ben yazıları da küçülttüm. Küçük yazı ile fazla yer de kaplamıyor.
    Tamam o zaman yeşil-siyah yapıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

Tek farkı center olsun bence. Center olsun bizimkinde. Yeşil-siyah daha güzel olmuş.

Bi de yeşil siyah olsa çok güzel duracak. Zaten centerin amacı estetiği sağlamak. Yazı boyutu kaç bu arada?
  • quote:

quote:

quote:

Bi de yeşil siyah olsa çok güzel duracak. Zaten centerin amacı estetiği sağlamak. Yazı boyutu kaç bu arada?

Yeşil yerine mavi yapacam. Maviyi beğenmezsek de direkt yeşile çeviririz. Tek tıklık işi var zaten. Yazı boyutu 1.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeşil yerine mavi yapacam. Maviyi beğenmezsek de direkt yeşile çeviririz. Tek tıklık işi var zaten. Yazı boyutu 1.

Tamam. :P

• Bada 2 den 1.2 ye döndüm Ndrive şöle bi uyarı veriyo " parayı veren düdüğü çalar"...
  • Sadece Ana şeyler altında | bundan olsa daha iyi olur.
    Kamera: 5 MP (2592x1944) || otofokus || LED flaş || 720p@30fps video kaydı.
    Yerine
    || Kamera: 5 MP (2592x1944), otofokus, LED flaş, 720p@30fps video kaydı||
    Daha iyi olur diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar imza için elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumcuaa

arkadaşlar imza için elinize sağlık

Önemli değil kardeşim.
  • Tamam. Sağolasın. Baya bir zamanını aldı ama çok güzel oldu. Bu arada ben 8 GB hafıza kartı hediye'nin hediye kısmını sildim. :P
  • S.a arkadaşlar imzanız hoşuma gitti ben nasıl yapıldığını bilmiyorum bilen varmı acaba veya grup imza gibi birşeymi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aphrodisias

S.a arkadaşlar imzanız hoşuma gitti ben nasıl yapıldığını bilmiyorum bilen varmı acaba veya grup imza gibi birşeymi ?

Arkadaşım en üstteki logonun altındaki linklerden profilim var. Oraya bas. İmza diye bir bölüm var. Yukarıdaki kodu kopyalayıp aynen oraya yapıştır. En alttan onayla ve tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 5 Ağustos 2011; 23:59:55 >
  • quote:

quote:

S.a arkadaşlar imzanız hoşuma gitti ben nasıl yapıldığını bilmiyorum bilen varmı acaba veya grup imza gibi birşeymi ?

Arkadaşım en üstteki logonun altındaki linklerden profilim var. Oraya bas. İmza diye bir bölüm var. Yukarıdaki kodu kopyalayıp aynen oraya yapıştır. En alttan onayla ve tamamdır.

Çok teşekkür ettim güzel oldu bu

• Elinize sağlık arkadaşlar imza için sağolun önemli bi eksikti bence...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sefa.yilmaz

Teşekkürler yorumlarınız için wawe2 'dede gözüm kalmadı değil hani fiyat olarak 590 TL'ye taksitle bulmuştum bütçe biraz kısıtlı olunca böyle :(

Önemli değil. Sanalreyonum'dan alabilirsiniz. Paralel ithalat ama 2 yıl garantisi var galiba yine de. Biraz araştırın bence. Sonradan da kaçırmadan alın derim. Tabii sizin tercihiniz.

arkadaşlar sanalreyonum ,pintinet gibi siteler paralel ithalat garantili wave satıyolar yani servisi bir ve ya iki tane.. ben sanal reyonum a telefon açarak sordum e-fonotel isimli bi firma bakıyo bir de k2 iletişim adında bir teknik servis ilgileniyormuş...nekadar güvenilir bilemicem...telpa garantili daha uygun fiyata satan bir site var sihirlikazan adında tekçekime 672 tl 5tl de ilk üyelik puanı veriyo 667 e geliyo.. bence 60 70 tl için riske girilmez. telpa veya başarı alınır diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptor_r -- 6 Ağustos 2011; 0:26:11 >

• quote:

quote:

quote:

Çok teşekkür ettim güzel oldu bu

quote:

Orijinalden alıntı: melezsnape

Elinize sağlık arkadaşlar imza için sağolun önemli bi eksikti bence...

Önemli değil. Fiend arkadaşımız sağolsun.

• nasıl yapıoruz bunu arkadaslar imzaya eklemeyi bilmiorum ben
  • Ne gibi güncellemelere gittin?
  • tesekkurler...süper oldu ozaman benden bisoru....su an itibariyle 2 tane olu pıksel buldum telefonda sorum ıse su bu kullandıkca artan bişemidir ve bana işlevsel olarak zarar verirmi çunku burnuna kadar getirmessen gorunmuolar bile
  • Samsung Apps felan eklemişsin.

• quote:

Samsung Apps felan eklemişsin.

Evet. Bir de yazım hataları vardı, onları düzelttim. Ayrıca "Samsung S8530 Wave II Ana Konu"nun bağlantısı çok uzundu, bunu da kısalttım.

quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

tesekkurler...süper oldu ozaman benden bisoru....su an itibariyle 2 tane olu pıksel buldum telefonda sorum ıse su bu kullandıkca artan bişemidir ve bana işlevsel olarak zarar verirmi çunku burnuna kadar getirmessen gorunmuolar bile

Bence garanti kapsamında değişim talep et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 6 Ağustos 2011; 0:44:36 >

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.