Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.300
Cevap
3
Favori
280.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozcan35

sizin beğenmediğiniz bu telefon samsungun en çok satan modeli..satış rakamlarına bi göz atın isterseniz..
    400 liraya hem dokunmatik olcak , hem wifi olcak , hem 3.2 mp kamera olcak , hem flaşı olsun , hem iyi ses versin , internette hızlı olsun , autofocus olsun..kusura bakmayında çok istiyorsunuz..daha dokunmatikler piyasada yeni yeni yaygınlaşıyor..gidin 1 milyar verin iphone alın o zaman

Ozcan 35 kardesime katılıyorum. Dün 371 tl vererek Beyaz modelini aldım. İlk şarjını yaptıktan sonra bugun kullanmaya basladım.. Wireless filan gayet güzel calısıyor. Şimdilik bir sorun yok gibi. Allah nazardan saklasın :D.
    Özcan35 kardesimin dedigi üzere bu fiyata bu özellikte bi telefon süper bence. Ses sisteminde cok bir sorun göremedim. Korkum şudur ki böyle bir telefonun çabuk değer yitirmesi ve ileri bir tarihte olası bi durumda petrol ofisinde filan bedavaya verilmesidir :) Eski bir Samsung E250 kullanıcısı olarak yazıyorum bunu :).

Forumdaki 19 sayfayı da tek tek okudum. Nerdeyse bütün sorularımın cevaplarını buldum. Diger arkadaslardan ricam Soru sormadan önce bu başlık atındaki diger yazılara bakıp gereksiz yere forumu kirletmemeleridir.

Hepinizin sağlıklı mutlu telefonuyla huzurlu günler gecirmenizi dilerim. Bilgilerini bizle paylaşanlara da ayrıca teşekkürler

• 1 senedir kullanıyorum çok memnunum verdiğim paraya deydi diyebilirim eksık 2 yonu var bana göre
    1-flash yok gece cekım kotu ama dısarda harıka goruntu verıyor gun ısıgında
    2-cok kolay cızılıyor arka kapak cızık dolu ama cok derın cızgıler degıl karısık bır suru cızık işte
  • merhaba arkadaşlar. fiyat sormak için dükkanları geziyordum. önünde wifi yazmayan modele 370 TL 2 yıl garanti dedi.

bende bunda wifi var mı diye sordum evet var dedi. bende yok olmaz dedim. var abicim var deyip tutturuyor.

açıkçası inanmadım. çünkü wifilerin önünde wifi diye yazıyor. arkadaşımınkinin önünde wifi yazıyor ve wifi si var.

bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirler mi?
  • sakın arkadaşım dikkatli ol wifi yazmadığı halde wifisi olabilir ama belki çin malı filandır sakın alma wifi yazması gerekiyor bnde yazıyor wifi ıle nete gayet rahat baglanabılıyorum sakın alma gold da wifi en son 369tl idi bilmediğin işportacılardan alma sakın sonra basın agırır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna4141

sakın arkadaşım dikkatli ol wifi yazmadığı halde wifisi olabilir ama belki çin malı filandır sakın alma wifi yazması gerekiyor bnde yazıyor wifi ıle nete gayet rahat baglanabılıyorum sakın alma gold da wifi en son 369tl idi bilmediğin işportacılardan alma sakın sonra basın agırır...

Wifiye dikkat edecem. Benim işime çok yarayacak. Okul Notlarına bakmak için.
  • arkadaşlar

Samsung S5233 Star Wıfı'nin işletim sisteminin ne olduğunu bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: STENJOY

arkadaşlar

Samsung S5233 Star Wıfı'nin işletim sisteminin ne olduğunu bilen var mı ?

java tabanlı calısan bir teldir arkadasım.
  • Samsung star wifi telefonum var ve bununla komşunun kablosuz internetine girmek için şifreyi yanlış girmişim ve asla bunu şimdi düzeltemiyorum acaba bunları düzeltmek için nereden girecegiz, bunun ayarı nereden bilen varmı,

birde ayarlamaya çalıştıklarım mavi renk oluyor digerleri ise beyaz olarak duruyor o sarı olanları nasıl eski haline getirmem gerekiyor, ne olur acele yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANADAM

Samsung star wifi telefonum var ve bununla komşunun kablosuz internetine girmek için şifreyi yanlış girmişim ve asla bunu şimdi düzeltemiyorum acaba bunları düzeltmek için nereden girecegiz, bunun ayarı nereden bilen varmı,

birde ayarlamaya çalıştıklarım mavi renk oluyor digerleri ise beyaz olarak duruyor o sarı olanları nasıl eski haline getirmem gerekiyor, ne olur acele yardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MANADAM

Samsung star wifi telefonum var ve bununla komşunun kablosuz internetine girmek için şifreyi yanlış girmişim ve asla bunu şimdi düzeltemiyorum acaba bunları düzeltmek için nereden girecegiz, bunun ayarı nereden bilen varmı,

Tarayıcı profillerine gir orda komşunun modeminin adı neyse onun yanındaki üzerinde sağa doğru ok olan butona tıkla ordan istediğin şeyi değiştirebilirsin.

Ne demek istediğini anlayamadım daha açık yazarsan yardımcı olabilirim belki.
  • telefonu alalı daha 6 ay oldu. ilk 6 aya kadar telefonumda hiç bir problem bulunmuyordu ve gayet güzel çalışıyordu.
    kullanımı dahil herşeyinden hala memnunum.
    fakat 2 oldu mesaj bölümünden hata alıyorum.
    ilk hata; mesaj göndermeye çalıştığımda göndermeyip her seferinde "tekrar dene" yazması idi. o çok uzun sürmedi kendi kendine düzeldi
    ikinci hata ise; mesaj bölümünün tamamına girmiyor. mesajlar bölümünü açmaya çalıştığımda "mesajlar başlatılıyor diyip yine menü bölümüne yönlendiriyor olması.
    fabrika ayarlarına geri çevirdim.
    böyle bir hata alan arkadaşım daha var aynı telefondan.
    sizlerde var ise şayet yardımcı olma imkanınız var mı?
    nasıl düzelebilir tamire gitmeden.
    şimdiden teşekkür ederim.
  • şu ana kadar ilk defa böyle bir sorun duyuyorum bende yaklasık 9aydır kullanıyorum hıc boyle bırseyle karsılasmadım tek sorun bazen modemlere baglanmama sorunu oluyor oda hallediliyor zaten cepte internet cok zevkli oluyor bnce senn tel. sorun var garantiye ver hooop yenısını alırsın hmn cunku fabrıka hatalı bır urune benzıyor senınkı kullanıcı hatası yok gibi duruyo
  • bu sorun akşam başladı. ben de şu ana kadar böyle bir sorun duymadım bu telefon için. ki bu telefonu alırkende çok araştırmıştım.
    telefondan her yönüyle memnunum. mesajlar bölümü dışında tabiki.
    mesaj göndermek istediğimde "tekrar dene" diyordu ama 1 gün sürdü düzeldi kendi kendine.
    arkadaşım 1 haftadır düzelmemiş.
    bu mesaj bölümüne tamamen girememe ne kadarda düzelir bilmiyorum ama bunu bekleyemiyeceğim sanırım.
    teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silüet -- 5 Ağustos 2010; 12:58:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

elimde 3 haftalık samsung star war eger bunu alıp wifili modelini vermek isteyen arkadaslar olursa bana ulassın üstüne para vericem.

saol
  • Star düşünen arkadaşlara Jet'i öneririm.
    Ben satıyorum. Kendimin, ilk sahibiyim, çok temiz ve aşağı yukarı star fiyatına.
    Kalite farkını anlatmama sanırım gerek yok... Zaten sadece ekranda bile yanyana getirince anında farkediliyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_41776278/mpage_1/f_/key_//tm.htm#

Saygılar, İyi günler.
    V.Lord.
  • arkadaşlar samsung star wifi ile lg km555 karşılaştırması yapabilecek olan varmı?
  • Merhaba arkadaslar bendede bir samsung star wifi var benim merak ettigim konu su
    telden internete girerken opera ve bolt programlarini kullaniyorum, fakat program acikken ekranin alt tarafinda ok tuslari cikiyor,bu tuslari nasil yok edebiliriz, bi aralar operada bu tuslar yoktu fakat programi silip tekrar kurunca yeniden aktif oldu.
    yardimlariniz icin simdiden tesekkurler, saygilar.
  • Arkadaşlar bu telin genel mesaj kısmını nasıl değiştireceğiz direk hat hafızasına geliyor. Onunda kapasıitesi 30 beş dkda doluyor
  • aşağıdaki kodu oyun yada program yüklemeden önce jad dosyasına ekleyip kaydedin sonra yükleyin sanal tuşlar kayboluyor

MIDlet-Touch-Support: True
    UseNativeTextButtons: false
    ReverseSoftkeys: true
    UseNativeCommands: false
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 320
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240

not:jad dosyasını wordpad ile açıp düzenleyebilirsiniz. pek çok oyunda sadece MIDlet-Touch-Support: True satırını eklemek yeterli oluyor diğer satırlara gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

Arkadaşlar bu telin genel mesaj kısmını nasıl değiştireceğiz direk hat hafızasına geliyor. Onunda kapasıitesi 30 beş dkda doluyor

bildiğim kadarıyla bu telefonda mesajlar sadece sim hafızasında kalıyor
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.