Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
3
Favori
280.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar forumda arattım bulamadım şimdi wifi üzerinden bağlanınca youtubedan video izlemek hiç bir şekilde mümkün değilmi bolt e buddy opera denedim hepsinde wifi üzerinden bağlanamadım acaba ayarmı yapmak gerekiyor daha önce yazılmışsa kusura bakmayın
  • arkadaşlar bu wifi modlinden almak üzeriyim. son yorumlarınız nelerdir.
    120tl fazla verip monte almaya değermi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isdak
    arkadaşlar forumda arattım bulamadım şimdi wifi üzerinden bağlanınca youtubedan video izlemek hiç bir şekilde mümkün değilmi bolt e buddy opera denedim hepsinde wifi üzerinden bağlanamadım acaba ayarmı yapmak gerekiyor daha önce yazılmışsa kusura bakmayın

arkadasim bir alternatif sunatim cepyoutube.com adresine gir browserdan direk izleyebiliyorsun en kotu ihtimal izleyemedin direk acmadimi indiriyosun begendigin videolari teline hem bi nevi arsiv yapmis olursun.
  • çok teşekkür ederim indirmeye başladım peki bunun gibi film izleme sitesi varmıdır
  • PROBLEM bu 2. kez başıma geldi.. Mesajlara tıklıyorum. AÇILIYOR yazıyor ama tekrar menüye dönüyor.. Ve 2. kez format atarak çözebildim bu sorunu.. Bilgisi olan yardımcı olabilecek olan varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

arkadaşlar bu wifi modlinden almak üzeriyim. son yorumlarınız nelerdir.
    120tl fazla verip monte almaya değermi acaba?

hiç tavsiye etmiyorum, bunu ısrarla tavsiye edenlerinde çok farklı cihazlar kullandıgını düşünmüyorum açıkçası. Monte daha mantıklı bence. Hatta imkanın varsa daha üst modellere bak, şunu da söyleyeyim bu telefonların kasa ömrü dokunmatik olmayanlara göre daha kısa.
  • Arkadaşlar bir iki gün içerisinde bende yeni bir telefon alacam ama inanılmaz kararsızım..Nokia 5230, Samsung wifi star ya da corby modellerinden birisi yada sony ericsson w715 modellerinden birisini alacam ve bütçem max 350 TL.. Telefonu en çok mp3 player ve radyo dinlemek için kullanıcam. Yani hergün işe gidip gelirken ki günde toplamda 2 saat radyo müzik dinlerim. En önemli unsur bu.. aslında wifi olmasını isterim ama vodafone alıp ayda 8 liraya sınırsız net alacağım için çokta önemi kalmıyor.

Ayrıca sözlük, gps ve tavla gibi oyunları ve uygulamalarıda atabileceğim yolda otobüste gidip gelirken meşgale olacak bir model arıyorum.. Yardımcı olursanız arkadaşlar ne yapayız sizce??
  • walkman özellikli kulaklıkla mp3 ve radyo dinlemek için nokia xpress müzik ve SE. W serisi telefonları tavvsiye ederim. bi kaç versiyonlarını kullandım. çok iyiler ama wifi içinse dokunmatik ekranlı samsung htc türevi telefonlar en iyileri olacaktır.
  • arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım, telefon şuan şarjda 1.5 saat oldu.

kaç saat daha şarjda kalmalı internette 12-16 saat kalması gerektiği yazıyor. sizler kaç saat şarjda bıraktınız ve şarj olurken ekranda bir şey gözüküyor mu ?

şimdiden teşekkürler
  • Yeni almak istiyenlere hiç tavsiye etmiyorum, dokunmatik bir oyuncak gibi bu ne zaman ne olacağı belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxim

Yeni almak istiyenlere hiç tavsiye etmiyorum, dokunmatik bir oyuncak gibi bu ne zaman ne olacağı belli değil.

ben aksine herkese tavsiye ederim :)
  • Örnek bir resim.

• arkadaşlaar aranızda wireless (wifi) bağlantı hızı hakkında tam bilgisi olan biri varmı.
    Sırf bağlantı hızı 24-48kbps yazdığı için monte almaya karar verdim.
    eğer bu hızlar 3g ve edge ile alakalı ise ve wifi bağlantısında asıl dağıtıcının bağlantı hızı önemli ise star wifi alıcam.
  • quote:

arkadaşlaar aranızda wireless (wifi) bağlantı hızı hakkında tam bilgisi olan biri varmı.
    eğer bu hızlar 3g ve edge ile alakalı ise ve wifi bağlantısında asıl dağıtıcının bağlantı hızı önemli ise star wifi alıcam.

dostum tabiki wifi baglantısında wifi bağlantısında asıl dağıtıcının bağlantı hızı önemli o yazan hız edge veya 3g telefon neyi destekliyorsa onunla alakalı tamamen.
  • quote:

arkadaşlaar aranızda wireless (wifi) bağlantı hızı hakkında tam bilgisi olan biri varmı.

Sanırım aynen dediğin gibi. Wi-fi hızı internet bağlantısının hızına bağlı. Bende dün aldım telefonu, bu akşam elime geçecek inşallah. 3 inç ekranı, wi-fi ve kaliteli kamerası beni tatmin etmeye yetti. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

quote:

Sanırım aynen dediğin gibi. Wi-fi hızı internet bağlantısının hızına bağlı. Bende dün aldım telefonu, bu akşam elime geçecek inşallah. 3 inç ekranı, wi-fi ve kaliteli kamerası beni tatmin etmeye yetti. :)

hayırlı olsun ggüle güle kullanın. eğer imkanlarınız çerçevesinde wifi kullanımını telefon elinşze geçince bana yazarsanız bir fikir edinmiş olacağım. bende yarın akşam üstü star ya da monte almış olacağım.

konuda yazılanlara göre anladığım kadarı ile youtube facebook gibi sitelerdeki videoları doğrudan izleyemiyoruz bu telefonlarla ama sizinde görüşlerinizi öğrenmek isterim.

• arkadaşlar star wifi tarzı bir cihaz almak istiyorsanız bence monteyide seceneklerinizin arasına almayı düsünmelisiniz.suan indierimli fiyatı 384 tl civarı ve daha yeni bir model wifi dısında a gps özelligi var kapasitif ekrana ship olmasıda daha keyifli hızlı bir dokunmatik deneyimi sunacaktır.ama sanırım montede sanal q klavye bulunmamakta, bu benim için en önemli nokta diyorsanız o baska tabiki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

arkadaşlar star wifi tarzı bir cihaz almak istiyorsanız bence monteyide seceneklerinizin arasına almayı düsünmelisiniz.suan indierimli fiyatı 384 tl civarı ve daha yeni bir model wifi dısında a gps özelligi var kapasitif ekrana ship olmasıda daha keyifli hızlı bir dokunmatik deneyimi sunacaktır.ama sanırım montede sanal q klavye bulunmamakta, bu benim için en önemli nokta diyorsanız o baska tabiki...

Star'ın ekranı resistif mi?

Q klavye benim için önemli. Ayrıca 3G dışında aralarında fazla fark yok. O yüzden Samsung Star S5233W'yi tercih ettim. Hayırlı olur inşallah

Not: Wi-fi bağlantısını bu akşam deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 7 Eylül 2010; 14:31:26 >

• arkadaşım bu mesajları yazarken o fiyatların nerede olduğunuda yazarsanız seviniriz.
  • quote:

arkadaşım bu mesajları yazarken o fiyatların nerede olduğunuda yazarsanız seviniriz.

haklısın dostum bos bulunup kdv siz fiyat paylaşmışım monte ile ilgili tüm arkadaşlardan özür dilemekteyim...
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.