DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.507
Cevap
0
Favori
165.059
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri >> Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3905 Mesaj
      01 Ocak 2007 21:21:09
      resimler çok iyi yav sinnir oldum teknosada s800 stoğu bitmiş yeni stok gelene kadar alamıyorum malesef
      |
      |

2004 Toyota Corolla Terra 1.6 16v VV-TI Sedan / GranitGri
    • Yarbay
      4256 Mesaj
      01 Ocak 2007 22:03:00
      evet ama stoğa gelince elimizde bilin
      |
      |

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
      Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Er
      6 Mesaj
      02 Ocak 2007 08:53:04
      ben de cuma günü aldım s500 ü çok beğendim makinayı ilerde fotoğraf atabilirim.Ayrıca herkesin bayramı mübarek olsun.
      |
      |

www.medetliyiz.biz
    • Yarbay
      9006 Mesaj
      02 Ocak 2007 13:36:08
      |
      |

• Yarbay
      3905 Mesaj
      02 Ocak 2007 16:41:17
      banner bu resmin manası nedir dostum anlamadım kusura bakma
      |
      |

• Yarbay
      9006 Mesaj
      02 Ocak 2007 17:27:57
      ne bilim yolda giderken gördüm canım sıkıldı çektim
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Ocak 2007 18:02:33
      manumanu havai fişekleri hangi ayarda çektin?
      |
      |

• Yarbay
      9006 Mesaj
      02 Ocak 2007 19:09:43
      quote:

Orjinalden alıntı: AnadoluU

manumanu havai fişekleri hangi ayarda çektin?

Havai fişek modu var
      |
      |

• Yarbay
      3905 Mesaj
      02 Ocak 2007 19:46:49
      quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

ne bilim yolda giderken gördüm canım sıkıldı çektim

hehe
      |
      |

• Yarbay
      3905 Mesaj
      03 Ocak 2007 20:06:38
      BANNER dostum yaw yardım et bana lütfen msn de söylediklerin beni çok etkiledi 320x260 30 fsb de tvde izlerken dvd kalitesi gibi dedin beni çok etkiledi s500 mü alsam s800 mü çok kararsız kaldım yardım et lütfen sende başka foto çeken makina varsa videonun ekran görüntüsünü onunla çekermisin bide ben s800 ü sadece daha uzun video çekiyor diye istiyorum ama 320 olan çözünürlükte kaliteliyse oda yeter sensörü ve mp pek farketmez yardım et dostum çok çaresizim
      |
      |

• Teğmen
      114 Mesaj
      03 Ocak 2007 23:25:11
      quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

BANNER dostum yaw yardım et bana lütfen msn de söylediklerin beni çok etkiledi 320x260 30 fsb de tvde izlerken dvd kalitesi gibi dedin beni çok etkiledi s500 mü alsam s800 mü çok kararsız kaldım yardım et lütfen sende başka foto çeken makina varsa videonun ekran görüntüsünü onunla çekermisin bide ben s800 ü sadece daha uzun video çekiyor diye istiyorum ama 320 olan çözünürlükte kaliteliyse oda yeter sensörü ve mp pek farketmez yardım et dostum çok çaresizim

DOSTUM BİZ SENİ S800CÜ OLARAK TANIDIK VE KABULLENDİK. S500 YAKIŞMAZ SANA HAFİF KALIR, SENSÖRÜ DE DANDİK ZATEN.
      S800 FORUMLARI FALAN AÇTIN, S500 DEN ÜSTÜN OLDUĞUNU TABLOLARLA FALAN ANLATTIN. ARADAKİ FİYAT FARKINA DEYMEZ DEDİN. İKAZLARIMIZA KULAK ASMADIN, Bİ KALEMDE REDDETTİN.
      DH'YE BİNLERCE YORUM YAZMIŞSIN, CHAT YAPAR GİBİ... BİNBAŞI BİLE OLMUŞSUN. BÖYLE HÜNGÜR HÜNGÜR YARDIM İSTEMENE ŞAŞIRDIM DOĞRUSU...
      |
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      04 Ocak 2007 00:06:08
      uzun uğraşlar sonucu yakalayabildim bu fotoyu.. süper ötesi oldu kanımca..

|
      |

Öznenin belirdiği anlarda yıldızlar da belirir, özne yoksa yıldızlar da yoktur, umudum yitmişse yaşamak için bir neden de yoktur!
    • Teğmen
      200 Mesaj
      04 Ocak 2007 08:19:58
      S800 2 gb kart desteklio mu? Samsungcamera.com da "up to 1 gb quaranteed" dio
      |
      |

İNTİKAM SOĞUK YENEN YEMEKTİR
    • Teğmen
      200 Mesaj
      04 Ocak 2007 12:48:13
      quote:

Orjinalden alıntı: manumanu

up to 1GBdiyorsa 1 GB a kadar destekliyor demek.Yani 1 gb sınır.

Alıntıları Göster

ya bu kartla ilgilidir bence o yuvaya giren kartın ne kadar hafızası varsa o kadar alabilir; ama belki videoya özel sınırlama koymuşturlar denemeden kesin bir cvp almak zor. bu konuda 2 gb kullanan okumuştum ama ne derece doğru bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterorion -- 4 Ocak 2007; 12:49:14 >
      |
      |

İNTİKAM SOĞUK YENEN YEMEKTİR
    • Yarbay
      3905 Mesaj
      04 Ocak 2007 14:15:18
      quote:

Orjinalden alıntı: ugurtheboy

Alıntıları Göster

DOSTUM BİZ SENİ S800CÜ OLARAK TANIDIK VE KABULLENDİK. S500 YAKIŞMAZ SANA HAFİF KALIR, SENSÖRÜ DE DANDİK ZATEN.
      S800 FORUMLARI FALAN AÇTIN, S500 DEN ÜSTÜN OLDUĞUNU TABLOLARLA FALAN ANLATTIN. ARADAKİ FİYAT FARKINA DEYMEZ DEDİN. İKAZLARIMIZA KULAK ASMADIN, Bİ KALEMDE REDDETTİN.
      DH'YE BİNLERCE YORUM YAZMIŞSIN, CHAT YAPAR GİBİ... BİNBAŞI BİLE OLMUŞSUN. BÖYLE HÜNGÜR HÜNGÜR YARDIM İSTEMENE ŞAŞIRDIM DOĞRUSU...

HEHEyorumun için sağol dostum ama sinir oldum s800 alıcaktım ama teknosada bitmiş stok artık bi makina almak istiyorum bir aydan fazla sürede gelmesse ya s500 alıcam ya netten s800 alıcam yada o zamana kadar gelirse param yeterse s1000 alıcam s1000 i inceledim s800 çok fazla farkı yok ama çok süper makina s800 le arasındaki farklar şunlar s800 8.1mp s1000 10.1 mp s800 1gb max s1000 2gb max ben başka fark göremedim birde s1000 de iso 1000 var
      |
      |

• Yarbay
      4256 Mesaj
      04 Ocak 2007 21:09:36
      yok dostum zaten s800 ün s500 den daha iyi olduğunu biliyoruz ama teknoSA da stokta kalmadı eğer gelmesse diye yeni makina arayışlarına başladık
      |
      |

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
      Yüzbaşı Kadri Bey
      22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Binbaşı
      1999 Mesaj
      04 Ocak 2007 22:15:54
      Yaw ben bu topiğe daha önce neden hiç uğramadım sanki?

Gereksizlerde arada sırada S500 ün lafı geçince millete soruyordum makine nasıl diye?

Koskoca 36 sayfalık topic varmış ta haberimiz yokmuş.

Arkadaşlar bende bu makineden alıcam Allah izin verirse.

Dijital Fotoğraf Makineleri hakkında pek fazla bi bilgim yok ama burdaki yorumları okuyunca gerçekten makinenin kaliteli bi makine olduğuna karar verdim.

Aslında fotoğraflarıda inceledim ve çok iyi çok net resimler.

Siz aranızda konuşuyorsunuz makrolu mu çektin noise çıkmış falan filan ama ben bunların hiç birinden bi şi anlamıyorum.

Bu topiği iyice okuyup ondan sonra alıcam bu makineyi.

Bi de şu terimleri öğrenebilsem!
      |
      |

• Yarbay
      3905 Mesaj
      04 Ocak 2007 22:34:45
      al kardes şimdiden hayırlı olsun s serisi harika gerçekten ama durumun yeterye s800 almaya bak yetmesse s500 al s600 le olan farka değmez
      |
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      05 Ocak 2007 01:29:47
      bir S500 resmi dha auto modunca cekilmiş basit bi resim..

|
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      05 Ocak 2007 01:31:52
      cekmek istedikten snr bu alet gercekten deger..

|
      |

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
4,344
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.