Şimdi Ara

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.536
Cevap
183
Favori
937.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU]
  • İphone 15 pro max alarak 11 senelik samsung ve android kullanımıma noktayi koyuyorum. İlk telefonum Galaxy W son ise S21 Ultra oldu. Ekran sorunu olmasa S24 Ultra da kafamı kurcalamıştı ama artık yaş 35 , öyle root , rom , apk mapk islerine giresim gelmiyor. Sadece kamera , whatsapp ve instagram olunca bu kararı verdim bakalım umarım pisman etmez
  • khanstern kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınızı bekliyoruz, hayırlı olsun, videoda özellikle iphone bana çok daha başarılı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimağ

Yorumlarınızı bekliyoruz, hayırlı olsun, videoda özellikle iphone bana çok daha başarılı geliyor

Malzeme kalitesi, kamera ve ses sistemi Samsung'dan çok ötede, sadece işletim sistemi çok kapalı. En nasitinden rehberi aktaramadim bir türlü Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU] . Bir de NFC den ödeme yapılamıyor umarim açarlar, AB ülkelerine açmışlar

• khanstern kullanıcısına yanıt

Son işlemler için o kadar para fazla değil mi?

• pcpcpcpc P kullanıcısına yanıt

Aslinda değil , şöyle düşün eskiden S3 , S4 , Note 5 vs zamanlarında da amiral telefonlar 5 asgrai ucrete denk geliyordu, S21 U 'ya 15.000TL vermiştim, şubat 2021 de o zaman asgari ücret 2825TL di x 5= 14.125TL

Şimdi de 17.000 TL asgari ucret x5 = 85.000TL

Nakit yoksa tabii ki su kredi şartlarıyla telefonu zor çünkü faiz oranı da +1 maaşa yakın 5 ay için.. Eskiden kredi oranları çok iyiydi en fazla 300 500tl faizi vardı 5 ay icin

• 45w adaptöre sahip birisi ampere programını yükleyip telefonu şarja takabilirmi? Program cihazın kaç mah ile şarj olduğunu söylüyor. Orjinal cihazın değerlerini bilirsek yeni cihaz alan kişiler orjinalliğini test edebilir. 2dk kadar beklerseniz program daha doğru değerler veriyor
  • Arkadaşlar merhabalar. 21 plus 256gb kullanıyorum iki yıldır. Bu telefondaki saçma sapan ekranı kaydırırken takılma yukarı aşağı gitme oyunda düzgün bir FPS vermeme ısınma şarj az gitmesi(ekran ve batarya değişti servisinde, oyun wild rift) instagramin ekrana sığmaması vs sorunlarından sıkıldım 24 plus veya 23 ultraya geçeyim dedim bunu verip. Easycep 23 ultra alacak olursak 20 bin sayıyor 24 plus alacak olursam 22 bin sayıyor bu telefonu ve 23 ultra 27 bine 24 plus 20 bine gelmiş oluyor. Peşin alıp takside boldurmeyi düşünüyorum. Hangi kartı önerirsiniz, easycep e güvenilir mi? Ya da bu telefonlardan birine geçmeye gerek var mıdır? Benim bilmedogim şunu yap telefon biraz düzelir dediğiniz bir şey var mıdır?
  • Bu çekim gücünün çözümü yokmu redmi 9 c vardı bende şimdi s21 ultra var redminin çektiği yerlerde bu çekmiyor ne saçma şey yazılımsal yada donanımsal bi çözümü yok mu
  • RietveldX kullanıcısına yanıt

Hangi oparatörü kullanıyosunuz hocam bede bazen sıkıntı yaşıyorum vodafone kullanıyorum şehir içi ful çektiği yerler nadir genelde 2 yada 3diş cekiyor yoğunluktanmı yoksa baz istasyonu mu az anlamadım belli yerlerde ful çekiyor oda baz istasyonuna yakın olan yer sanırım

• inclr İ kullanıcısına yanıt

Instagramin ekrana sığmaması nedir hocam, bende aynı cihazi kullanıyorum onu anlamadım

• Burak** kullanıcısına yanıt

Ya ben türk telekom kullanıyorum redmi 9c de böyle sıkıntılar yaşamıyodum canavar gibi çekiyodu bunda ne hikmetse redminin çektiği yerlerde daha az çekiyor yada çekmiyor sözde daha kaliteli bir telefon,şöyle bişey farkettim sim kart girişi telefonun altında telefonu ters tuttuğumda çok daha iyi çekiyor çözemedim şekilden şekile girdim anasını satayım mümkün olsa redminin sim kart giriş ve anten donanımını buna aktarıcam

• arkadaşlar telefonun garantisi 5 ay sonra bitecek. garanti kapsamında batarya değiştirirler mi?

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt

Ölçüm yapıyorlar 85in altında çıkması gerekir. Ama 85-90 aralığında çıksa bile sağlığı değiştirirler. Ben daha önce kullandığım S10+ cihazımın bataryasını Emaar Samsung'ta değiştirtmiştim. Sağlığı 88 çıkmıştı.

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Accubattery kurdum telefona. Batarya sagligi %85 gozukuyor. Baya hor kullandim telefonun bataryasini. Haziranda garanti bitiyor. Bende sansimi deneyeyim bari. Batarya sagligi icin en dogru program accubatteryimidir baska bakabilecegim bir yer var mi?

Guncelleme: internette arastirma yaptim. Samsung membersta test yapiyor. Testte pil durumu kotu cikarsa genelde garantiden degisim yapiliyormus. Ben test ettim. Pil durumu iyi olarak gozukuyor. Degisme ihtimali dusuk gozukuyor bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 7 Nisan 2024; 19:18:19 >
  • istanbul615 kullanıcısına yanıt

Siz servise gidin şarjım yetmiyor bataryayı değiştirmek istiyorum deyin değiştirirler. Sıkıntı çıkarmazlar genelde

• Bölge AUT , Nisan güncellemesi geldi....

Samsung S21 / S21+ / S21 Ultra [ANA KONU]
  • S21 serisine de oneui 6.1 ile galaxy ai özellikleri gelecek. S21 serisi için sadece klavyedeki akıllı özellik ve sircle search özelliği gelecek.
  • Yurtdisinda hep turkcellin yurtdisi paketlerini kullaniyordum. 5g gittigim ulkede olsa bile turkcell kullandigim icin 5g gostermiyordu. Ilk defa e-sim aldim. 5g gostermeye basladi. Hiz hic farketmedi gerci ama telefonun boyle bir ozelligi oldugunu unutmusum resmen
  • Arkadaşlar selam. Yurtdışı iPhone 12'den TR S21'e geçmeyi düşünüyorum ama biraz şüphelerim var. Mesela WP aktarımı yok diye biliyorum bu yüzden WP mesajlarım gidecek, ONEUI 6 ile birlikte S21'de ortalama ne kadar ekran süresi alınıyor?

S21 Kullananlara sorularım ise ekran parlaklığından memnun musunuz? Oyun dışı kullanımda kolay kolay parlaklığı kısıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 673674675676677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.