Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
35.979
Cevap
432
Favori
2.245.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Magazaya sordum onlar da 2800 teklif ediyor. Ancak internet mağazasında samsung s20 fe için ekstra bir destek olduğundan fazla teklif ediyorlarmis değişim kampanyasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yanlış anllattım sanırım. İlk çıktığında da internetten teklif edilen rakam düşüktü. Zamanla arttırdılar sanırım .

• Yıl sonu hedefleri vs ile ilgilidir muhtemelen. Satsın diye ekstra bir promosyon bence bu

• what_tha kullanıcısına yanıt

Yasanan sıkıntılar satışı zorlaştırdı bence. Biraz ders almişlardır insallah. Exynos davasindan vazgecmeli ...

• E-sim destekliyor mu bu model? Farklı sitelerde farklı bilgi var.

• Benim şöyle bir sorunum var android 11 geçeli WiFi otomatik açılma yapamıyorum acaba bir yerde eksik ayar mı var

• HSeldon H kullanıcısına yanıt

S20 FE'de e-sim yok

• Değişim kampanyasını seçerek ödeme ekranına kadar ilerledim. Migros çeki için bir ibare çıkmadı. Migros çeki nasıl gelecek?

Birde avantajixten Samsung mağazasına yönlendirilirse, artı bir avantajı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WEAS -- 30 Aralık 2020; 1:21:25 >
  • Güzel bir telefon kılıfı bulamıyorum. İnternette deri görünümlü silikonlar var ama dükkanda görerek almak istiyorum, ne kadar dükkana sorduysam YOK diyorlar.

• mahoretti kullanıcısına yanıt
    https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20-fe-standli-seffaf-kilif

Bu kılıf çok güzel aldım kullanıyorum. Fiyatı yüksek. Ancak sitede sepete atınca ödeme kısmında şunu fark ettim. Telefon alırken samsung 65 tl puan yüklemiş. Kılıf 135 tl ye denk geldi. Kılıf çok kaliteli. 2 haftadır kullanıyorum çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelisky_

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20-fe-standli-seffaf-kilif

Bu kılıf çok güzel aldım kullanıyorum. Fiyatı yüksek. Ancak sitede sepete atınca ödeme kısmında şunu fark ettim. Telefon alırken samsung 65 tl puan yüklemiş. Kılıf 135 tl ye denk geldi. Kılıf çok kaliteli. 2 haftadır kullanıyorum çok memnunum.

merhabalar, sağlam bir kılıf mı bu spigenler gibi yoksa daha esnek naylon gibi olanlardan mı? bir de 250 TL'ye var onda silikon yazıyor bunlarda https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20-fe-standli-seffaf-kilif/

• ustoo U kullanıcısına yanıt
    Daha önce bir çok telefonumda spigen kılıf kullandım. S20 fe için spigen kılıf bulamayınca aldım. Spigenler kadar iyi. Hatta daha iyi bir kılıf.

250 tl olanlar hakkında bilgim yok. Kötü olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chelisky_ -- 30 Aralık 2020; 12:17:17 >
  • Değişim kampanyasından s10e telefonumu verip s20fe aldım. Sipariş tarihinin ertesi günü telefon elime ulaştı aynı gün değişim için kendi telefonumu gönderdim internette 4.050TL fiyat çıkıyordu 7 iş günü sonra dönüş yaptılar aynı tutarı 3 gün sonra hesabıma yatırdılar.

Ben alırken s20fe fiyatı 5.999TL idi şuan 6.199TL yapmışlar fiyatı.

Aldığımda hafif ısınma sorunu var gibi geldi fakat sonra gelen güncellemelerle bu sorunda kalmadı beğenerek kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

Değişim kampanyasını seçerek ödeme ekranına kadar ilerledim. Migros çeki için bir ibare çıkmadı. Migros çeki nasıl gelecek?

Birde avantajixten Samsung mağazasına yönlendirilirse, artı bir avantajı olur mu?

UPi

Migros çeki konusunda bilgisi olan bir arkadaş varmı?

• O kampanya 27de bitecekti değişiklik olmadıysa
  • Benim telefon geldi, s10e için de 4600 küsür bir şey olmuş yükselmiş iade.

Benim telefonu kargoladım kod ile. Yalnız onlar geri dönüp anlaşana kadar telefon emanet gibi elimde, kamerayı da pek bir çıkıntılı yapmışlar sağolsunlar kılıfsız sağa sola takmalık tam

• Merhaba arkadaşlar bende m20 var samsung bayisine gitsem orda verirler mi yoksa kargo usulumü yapacağız eskiyi getir yeniyi götür kampanyasındn teşekkürler

• vgengin kullanıcısına yanıt

Vermezler, siteye özel. Ya siteden yapacaksın, ya da Samsung desteği arayacaksın.

• asendur A kullanıcısına yanıt
    Yukarı mesajlarda arkadaş sormuştu mağazadada aynı fiyat teklif ettiler demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgengin -- 30 Aralık 2020; 21:51:24 >
  • Ben de s20 fe 8/256 gb versiyonunu alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Telefon bugün elime ulaştı fakat ısınma sorunu var malumunuz. Aslında bunu bilerek sipariş verdim ama rahatsız edici gerçekten. Özellikle aynı anda birden fazla uygulama yükleniyorsa ya da Youtubedan full hd video izliyorsanız telefon bir süre sonra azımsanmayacak ölçüde ısınıyor ne yazık ki.

Isınma sorunu harici genel olarak çok beğendim telefonu o bakımdan sıkıntı yok, ısınma olmasa çok severek kullanacak gibiyim ama kararsız kaldım iade mi etsem ne yapsam diye? Uzun kullanım deneyimi olan arkadaşlar yorum yapar ve destek olabilirse sevinirim, malumunuz ucuz aletler de değil bunlar.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.