Şimdi Ara

SAMSUNG S 5610 İÇİN DÜŞÜNCELER VE ALTERNATİFLER ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,şu an kullandığım telefon Samsung GİO...Ancak dokunmatik olayını sevmediğim ayrıca androidlerin klasik sorunu olan şarj konusunu benimsemediğim için GİO yu çocuğuma veriyorum ve kendime de Samsung S5610 almayı planlıyorum..Cihazı bilen arkadaşların yorumunu bekliyorum...

Eğer 5610 önerilmiyecekse onun yerine benzer cihaz tavsiyelerini de beklerim...

Telefondan beklentim; Şarjının uzun gitmesi,tuşlu olması,estetik görünüm ve internette hızlı bir şekilde gezinebilmek...Ve en önemlisi Sar değerinin düşük olması...Ben bu kriterlere göre Samsung S5610 modelini buldum,bunun dışında varsa öneri paylaşmanızı rica ederim..Saygılarımla.

• Günceldir..Konu hakkında görüş rica ediyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jans21

Günceldir..Konu hakkında görüş rica ediyorum....

Hala almadıysanız almanızı tavsiye ederim, 1 haftadır kullanıyorum şarjı daha 1 çizgi indi Görüntüsü ve kasası bence çok şık, 3g var, kamerası gayet iyi çekiyor daha ne olsun. İnternette hızlı olmasına hızlı fakat ekranı ufak olduğundan çok efektif bir internet deneyimi beklemeyin. Dışarıda bir şeye acil olarak bakmanız gerekirse her ihtiyacınızı görür internet konusunda.
  • Huawei U 3100 veya U 1280 oneririm.
    139TL'ye U3100.
    159TL'ye U1280.
    3G arama + radyo + sarj suresi + 3.5mm hop. cikisi + guclu ses ve sebeke sinyali yakalama v.s ozelliklerle one cikiyorlarmis.
    Kaynak : istanbul bilisim huawei U3100 kullanici yorumlari 27 tane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jans21

Arkadaşlar,şu an kullandığım telefon Samsung GİO...Ancak dokunmatik olayını sevmediğim ayrıca androidlerin klasik sorunu olan şarj konusunu benimsemediğim için GİO yu çocuğuma veriyorum ve kendime de Samsung S5610 almayı planlıyorum..Cihazı bilen arkadaşların yorumunu bekliyorum...

Eğer 5610 önerilmiyecekse onun yerine benzer cihaz tavsiyelerini de beklerim...

Telefondan beklentim; Şarjının uzun gitmesi,tuşlu olması,estetik görünüm ve internette hızlı bir şekilde gezinebilmek...Ve en önemlisi Sar değerinin düşük olması...Ben bu kriterlere göre Samsung S5610 modelini buldum,bunun dışında varsa öneri paylaşmanızı rica ederim..Saygılarımla.

Hocam aldınız mı s5610 u..Ben de düşünüyorum ancak kendiliğinden kapandığını söylüyorlar..Ben de kullanıcılara soruyorum böyle teker teker:)..Bana çok uygun bir telefon..şu reset olayından çekiniyorum sadece..

• http://www.urunyorumlari.org/telefon-iletisim/samsung-s5610.html

Yukarıdaki sitede ürünle alakalı yorumları okudum..Çok şikayet olduğu için almaktan vazgeçtim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.