Şimdi Ara

SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.656
Cevap
17
Favori
336.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karakabus_

bunu kullanıyorum ve hiç problem yaşamadım. direkt tanıdı.

SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ

daha önce yazmıştım ama gerilerde kalmış. ben 1 adet bundan aldım kullanıyorum ve şuanda problem yok.

buradan bakabilirsiniz ------> http://www.n11.com/arama?q=kvr1333d3s9/4g&srt=PRICE_LOW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 8 Temmuz 2015; 15:22:29 >

• Yani 1 adet 2gb 1066mhz ile birlikte bunu kullanıyorsun öyle mi?
    Bu mudur hocam teyit eder misin?

http://www.n11.com/4gb-kingston-1333mhz-kvr1333d3s94g-P66881453?cid=604001&gclid=CKDOxazCy8YCFUPLtAodOz0LUQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckyluke34 -- 8 Temmuz 2015; 15:24:10 >
  • luckyluke34 L kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bu. sonunda 4g yazıyorsa tek parça 4 gb oluyor.

kvr1333d3s9/4g ---> 4 gb

kvr1333d3s9/2g ---> 2 gb
  • Onu anladım da hocam şu an senin pc'de 2+4 ram mi var? diğer ram nedir?
    buyurun hocam kendi bilgisayarım...
     SAMSUNG R580 İNCELEME / KULLANICILAR KULÜBÜ
  • Anladım hocam orijinal ram ile birlikte kullanıyorsun. Teşekkür ederim cevapların için.
    Bu arada senin ram'in etiketinde kingston yazıyor ama bellek paketlerinin üzerinde elpida yazıyor
    bilmiyorum hocam neden öyle yazdığını. herhalde o parçayı üreten şirket.

dediğim gibi hiç uyumsuzluk sorunu yaşamadım.

laptobun kendi HDD ile mi kullanıyorsunuz? bütçeniz müsait ise SSD alın hocam. hız ve performans bakımından normal HDD ile aşırı derecede fark ediyor anakart SATA 2 olmasına rağmen.
  • SSD'yi de bugün sipariş verdim hocam :)

Bir süredir yeni bilgisayar bakıyordum ama fiyatlar sürekli tırmanıyor, donanıma göre alınacak fiyatlarda satmıyorlar, çok pahalı geldi bana. O yüzden bilgisayarı
    upgrade etmeye yöneldim :)
    ssd ne marka ne kaç gb hocam acaba ? en az 120 gb olanını alaydınız benim gibi.
  • Aynen 120gb OCZ aldım. Belki ileride yeni bilgisayarda da kullanabileyim diye.
    hayırlı olsun hocam çok memnun kalacaksınız.
  • Sağol hocam :) Ram de uygun bulursak bu iş tamamdır.

2x4gb Elixir ram mi mantıklıdır acaba 1x8gb kingston mu? Dual channel tabi ki daha iyi olur ama marka güven vermedi bana.
  • beyler bilgisayar bazen oyunda cazur cuzur ediyor ısınıyor kapanıyor acaba termal macun mu değişmelidir
    Tek slot 8 GB destekler mi bunu araştırın. Benim gibi bir tane 4 GB alın toplam 6 GB bakın keyfinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R580 model bilgisayarım Google Chrome da dh reklamlarında dahi kasilip shutdown oluyor. Termal macun, kasa delme, turboboost özelliği kapatma, fan temizleme, ram degisikligi yapılmasına ragmen sorun değişmedi. Basına gelen varmı? Nasil giderebilirim? Tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 8 Temmuz 2015; 20:16:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    o yazdıklarının hepsini yaptıysan tek bir yolun kalmış:

format atmak
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Aynısı oluyordu hepsini yaptım kaç defa... Şimdi oyunlarda ısınıyor ve yine kapanıyor artık formatta işe yaramıyor bu bilgisayarı satmaya çalışsak yedek parçacılara satılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acan61

Aynısı oluyordu hepsini yaptım kaç defa... Şimdi oyunlarda ısınıyor ve yine kapanıyor artık formatta işe yaramıyor bu bilgisayarı satmaya çalışsak yedek parçacılara satılır mı ?

Dün su döküldü ve hakkın rahmetine kavuştu bilgisayar. Nasibi buymuş 4 sene yaşadı. Ama Packard Bell bilgisayarım daha ağır şartlarda kullanılmasına rağmen 6 yıl dayandı ve elektrik kesintisi sonucu gitti. Eğerki boardu yanmasa hala cayır cayır çalışıyordu. Samsungun bu kadar düşmesi beni düşündürdü. Pırıl pırıl bilgisayardı halbuki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

quote:

Orijinalden alıntı: acan61

Dün su döküldü ve hakkın rahmetine kavuştu bilgisayar. Nasibi buymuş 4 sene yaşadı. Ama Packard Bell bilgisayarım daha ağır şartlarda kullanılmasına rağmen 6 yıl dayandı ve elektrik kesintisi sonucu gitti. Eğerki boardu yanmasa hala cayır cayır çalışıyordu. Samsungun bu kadar düşmesi beni düşündürdü. Pırıl pırıl bilgisayardı halbuki..

Bizimki 5 yıldır yaşıyor ama son 2 yıldır macundu şuydu buydu ile geçti yüksek performansta çalıştıramadım.

• bu pc hava alsın diye kasayı delenler var arkadaşlar bu delme işlemini yapan varmı nasıl ve nerden deliniyor ?
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.