Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ağırlıklı olarak oyun oynanmayacaksa doğru seçim hocam

• R serisinde de oyun oynanır yahu

ps5 için yani hdmi 2.1 4k 120hz demek istedi RNNN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt

Güzel bir internet olursa Netflix üzerinden bile gayet yüksek bitrate'e sahip 4K içerik izlemek mümkün. Dünya 8K'ya geçecek yakında. İyi bir interneti olmayıp TV yayını izleyen kullanıcıya OLED fazla tabi.

• Nu8000 ile q60t benzerlik, farklılık ve üstünlükleri kıyaslayabilecek birisi görüşlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

Ayrıca çok az zaman araştırma yapabildim. Q60t en son model midir yoksa eski model mi? Samsung almayı düşünüyorum 5-7k bandı bir bütçem var, 2 sene öncesine kadar Samsung tvleri çok yakından takip ediyorken sonradan çıkan tvler hakkında pek bir fikrim yok.

Yukarda bahsettiğim aralıkta tv tavsiyesinde (nu8000 ayarında) bulunursanız memnun olurum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna9720

Nu8000 ile q60t benzerlik, farklılık ve üstünlükleri kıyaslayabilecek birisi görüşlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

Ayrıca çok az zaman araştırma yapabildim. Q60t en son model midir yoksa eski model mi? Samsung almayı düşünüyorum 5-7k bandı bir bütçem var, 2 sene öncesine kadar Samsung tvleri çok yakından takip ediyorken sonradan çıkan tvler hakkında pek bir fikrim yok.

Yukarda bahsettiğim aralıkta tv tavsiyesinde (nu8000 ayarında) bulunursanız memnun olurum..

Q60t bu senenin modellerinden. QLED ekranların bu seneki giriş seviyesi modeli. Nu8000 dediğiniz model ise 2018 yani 2 sene öncenin modeli

• Salona tv almayı düşünüyorum sadece digiturk ve Apple TV 4K bağlı olacak oyun için kullanmayacağım ayrı bir tv var oyun için.
    Sizce Q60T mi TU8000 mi arada 600 TL fiyat farkı var vermeye değer mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen öyle hocam

• tuna9720 T kullanıcısına yanıt

nu8000 heryönden daha iyi bi cihaz buna q70t modelide dahil hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

nu8000 heryönden daha iyi bi cihaz buna q70t modelide dahil hocam

Nu mu tu mu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palsak P kullanıcısına yanıt

Hocam nu serisi 2018 model şuan çıkmıyor bulamazsınız he 2. El garantili temiz bulursanız alınabilir.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Nu8000 ile karşılaştırılmasını istememin sebebi bunu almak değil. An itibariyle nu8000 kullandığım için özelliklerini biliyorum, yeni bir tv almayı düşündüğüm için artı eksilerini öğrenmek istedim.

Yani alacağım 2020 model bir tv’nin 2018’den üstün olmasını isterim ve modelleri pek tanımıyorum malesef..
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinin doğru olduğuna inanarak söylüyorum, bu böyleyse beni çok şaşırttı, çünkü hem 2 sene eski bir model hem de daha önceden bildiğim kadarıyla qled tv’ler her yönden alt modellerden daha iyi tvlerdi..

Nu qled olmamasına rağmen hem de 2 sene eski olmasına rağmen nasıl oluyor da 2020 q60’tan daha iyi olur, samsung’un bi yerlerde bir hata yapıyor olması gerek..

Peki hocam 5-7k tl bandında nu8000 ayarında ya da daha üstün bir samsung modeli var mı bildiğiniz kadarıyla?

Hocam 2020 modelleri özellik olarak daha düşük 2019 ve 2018 modellere göre bütün markalar bu sene hep özelliklerinde düşüş olmuş

• Netflixte fena değil şuan TV. Uydu yayınlarında 4k olmadigindan keyifli izlenmiyor. Bir kaç 4k film indirip izledim. O zaman TV tamam diyor bana bununla gel.
  • palsak P kullanıcısına yanıt

nu8000 çoğu kullanıcı için gayet tatminkar bi tv bu seneki q80t modelleri hariç hepsinden iyi samsung tarafında

sadece samsung değilki çoğu marka performans olarak geri gidiyor yada yerinde sayıyor örnek sony bugün 2017 model xe90 modeline sadece hdmi 2.1 artısı sunarak satışa çıkarıyor yıl olmuş 2020 bugün xh90 dediğiniz tv aslında xe90..lg deseniz aynı yerinde sayıyor philips deseniz en üst model 9 seri tv ler 50hz..o yüzden pek şaşırmayın :) nu8000 ayarında bi model xh90 var nu8000 den biraz daha iyi bi model fald olması sebebiyle indirimle 7500-8000 e alanlar oldu onun dışında en yakın model q70t ama onunda motion perrformansı 100hz olmasına rağmen pek tatminkar değil

Siyah performansı berbat ve hem TU8000 hemde 8500 de yoğun ışık sızması var, ekran boyutu arttıkça sorun daha da artıyor.
  • 2020 Samsung da Q80 candır gerisi heyecandır 😂

• Gerçekten haklısın
    Hocam 500-1000 TL farkla ne alınabilirdi TU8500 yerine? Merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.