Şimdi Ara

Samsung QLED Serisi TV Kullanıcıları [ANA KONU] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.338
Cevap
379
Favori
636.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gayet başarılı 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam riskin azıda aynı coku da aynı. Okadar para verip siz az da olsa riski var deyip rahat kullanabilecekseniz alabilirsiniz. Para kolay kazanılmıyor konsol için bana q led daha başarılı mantıklı geliyor.

• hulusi kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sürekli 65Q80 aradım ama bu tv deki sıkıntı sadece samsung shoplarin satması. Hal böyle olunca bıyıklarını kesecek bıçak bulamıyorsunuz. Daha dün Trabzonda gittim bayiye adamlar 15.500 fiyat çektiler. dedim 14 e nette var. ordan al der gibi baktılar. Q90 19.000 iken sordum A80 hediyeli. O da tv yi alacaksın parayı ödeyeceksin. tv kurulduktan sonra samsungu arayacaksın kayıt yatıracaksın onlar sana telefonu gönderecekler. ölme eşeğim olma misali. Ben telefonu alana kadar A90 çıkar :) direk tv yi aldığında telefonuda yanında verseler o zaman iyi dersin. telefon 4000-4800 arası. Ihtiyacı olmayan 3500 gibi satar. Q70 bir 80 veya 90 olamayacak belki ama fiyat bakımından 9.999,00 TL çok cazip geldi bana. Belki bütçem o kadar olduğu içindir :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Trendyol’daki fiyat şu an en iyisi. Oraya bir bakın derim.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam sanırım oradan alacağım elimdeki televizyonu satmayı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawice

Hocam bende sürekli 65Q80 aradım ama bu tv deki sıkıntı sadece samsung shoplarin satması. Hal böyle olunca bıyıklarını kesecek bıçak bulamıyorsunuz. Daha dün Trabzonda gittim bayiye adamlar 15.500 fiyat çektiler. dedim 14 e nette var. ordan al der gibi baktılar. Q90 19.000 iken sordum A80 hediyeli. O da tv yi alacaksın parayı ödeyeceksin. tv kurulduktan sonra samsungu arayacaksın kayıt yatıracaksın onlar sana telefonu gönderecekler. ölme eşeğim olma misali. Ben telefonu alana kadar A90 çıkar :) direk tv yi aldığında telefonuda yanında verseler o zaman iyi dersin. telefon 4000-4800 arası. Ihtiyacı olmayan 3500 gibi satar. Q70 bir 80 veya 90 olamayacak belki ama fiyat bakımından 9.999,00 TL çok cazip geldi bana. Belki bütçem o kadar olduğu içindir :))
    Aynen hocam bugün samsung bayi de bana öyle baktı :) 55Q80r 8.950 olur dedi son mu dedim daha ne olsun dedi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Aynen hocam bugün samsung bayi de bana öyle baktı :) 55Q80r 8.950 olur dedi son mu dedim daha ne olsun dedi :))

Alıntıları Göster
    Hocam tekellesmek böyle bisey işte. Ben bu samsung shoplari anlamıyorum. Başka bir bayiye gittim tvlerin üstüne şok fiyat sadece bugüne özgü fiyat söyle fiyat böyle fiyat. Fotoğraf cekeyim dedim hanı araştırıyorum fiyat karşılaştırması yapayım dedim izin vermediler. Üzerlerinde tarih yokmuş bugüne özelmis olmaz not al dediler resmen. Aldığım notları hepsini araştırdım piyasadan en az 1000 - 1500 daha fazla idi. O yüzden shoplardan uzak durmak lazım.

• falanfilanhahahaha F kullanıcısına yanıt
    İpad den kısa yol ekran yansıtma butonu aktif eriyorum. Tv den air play bölümüne giriyorum. Durumu açık vaziyette. Tabletten arama yapıyor ama bir şey bulamıyor. Ben bağlanamadığım için ayrıntılı tarif eder misiniz demiştim. Onun için siz de nasıl yaptığınızı adım adım anlatırsanız eksiğimi ya da yanlışımı farkadebilirim.
  • 55Q70 ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Hafta ortasında gelir sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • falanfilanhahahaha F kullanıcısına yanıt
    Hic oyle seylere gerek yok ipad ve ya iphone da deneyim merkezini (asagidan cekince gelen) orada ekran yansitma var ona basinca aramaya basliyor tvyi bulunca seçiyorsun direk ekran tvde.
    İpad ve tvnin ayni wifiye bagli olduğundan emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 10 Kasım 2019; 8:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep61

ms olayını bizzat kendin test etmen lazım. dün akşam pc yi tv ye bağladığımda otomatik oalrak bilgisayar olarak gördü. ben onu ayarlardan konsol olarak gösterdim bu sefer tepkimesi değişti. ayarlarla belki sizin istediğiniz seviyeye gelebilir. tabi asıl düşündürücü kısmı sizinde dediğiniz yanma sorunu. eğer o riski alırım diyorsanız düşünmeyin Oled i alın :)
    55Q70R ile 55Q80R arasında ciddi bir fark var mıdır sizce ? Varsa da nedir ne kadar etkiler ?

Q80R da arka aydinlatma icin kullanilan isik sayisi daha fazla. Hatta avrupadaki q80r lara gore bizdekinin sayisi yine daha fazla. 70R da gun isiginda ekranda yansima oluyor 80R da ise olmuyor. 70R da yan acidan bakinca goruntu kaybi yasarsiniz. 80R da bu yok denecek kadar az dir. 80R one connect kutusu var 70R da yok. Aklima gelenler bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: recep61

Q80R da arka aydinlatma icin kullanilan isik sayisi daha fazla. Hatta avrupadaki q80r lara gore bizdekinin sayisi yine daha fazla. 70R da gun isiginda ekranda yansima oluyor 80R da ise olmuyor. 70R da yan acidan bakinca goruntu kaybi yasarsiniz. 80R da bu yok denecek kadar az dir. 80R one connect kutusu var 70R da yok. Aklima gelenler bunlar
    Anladım dostum. Seninle konuştukça önce LG Oled’den vazgeçtim , şimdi de sanırım Q80R kafamda oturmaya başladı. Rtings ‘den input lag değerine de baktım 15 ms gibi çok iyi bir değerle karşılaştım. Peki Q80R’ın senin bildiğin herhangi bir handikapı var mı ?

• Q80r sahipleri maç izlerken topun blurlaşması ve buns benzer sıkıntılae yaşadınız mı

Ben ozellikle pc yi baglayip oyun oynamak, futbol izlemek ve netflixde film izlemek icin kullaniyorum. Henuz beni rahatsiz eden birseyle karsilasmadim. Daha uzun kullanimda belki birseyler dikkatimi ceker. 70r ile 80 r arasinda kaliyorsan ve ekonomin 80r a yetiyorsa dusunmeden alabilirsin

• F30 m F kullanıcısına yanıt
    Ben o tarz sorunla karsilasmadim. Yada soyle soyleyim. Varsada daha önceleri izledigim tv lerde bu o kadar belirgindiki 80R da yok gibi geliyor olabilir. Burda daha once izlediginiz kiyaslama yaptiginiz tv lerde önemli.

• herkes gibi q70 ile xf9005 arasında kaldım ben de fiyatlar çok yakın şu an kampanyalar ile, q70'in reflection performansı düşündürücü. direkt hdd bağlayıp altyazılı 4k film izlemede sorun yaşar mıyım samsung'da?
  • arkadaşlar dts konusunda bişey sormak istiyorum Q70 tv halen elime ulaşmadı. Malum dts desteği yok. Önceki sayfalarda dts destekli soundbar lazım felan deniyordu. Ben epey bir süre önce mediamarkt da samsung hw-m450 sound bar almıştım halen daha kullanmaktayım.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-hw-m450-tk-soundbar-ses-sistemi-pm-HB000005K0FC?wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.ev-elektronigi-nontv-ev-sinema-hoparlorleri&gclid=CjwKCAiAh5_uBRA5EiwASW3IauyxMeEGg-WUICq19MKi1cJbIQf1WVMeAtEEpPE4glDaz-dJeO8oUxoCPt0QAvD_BwE

bu linkdeki cihaz.

Kullanma klavuzunda lisans bölümünde
    dolby audio
    dts lisansı vardır yazıyor.

Bilen arkadaşlar kullanan arkadaşlar varmıdır bu cihazı ? DTS sorunu bununla çözülmüş olurmu ?

klavuzu burada ;https://www.specsserver.com/CACHE/frfialhpdjcr.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: F30 m

Q80r sahipleri maç izlerken topun blurlaşması ve buns benzer sıkıntılae yaşadınız mı
    Aynen bende q80r almaya karar verdim ki netflix ve maç tek izlerim bulanıklaşma dedikleri yenilenme hızı mı acabaonu alma bunu alma XF9005 alacaktım q80r şimdi ne alayım ben gençler

• 65XG9505, 65Q70R, 65Q80R derken 65Q80R aldım kurtuldum.

• hvarol H kullanıcısına yanıt
    İyi yaptiniz. Hayirli olsun

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.