Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
106
Favori
165.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta bu fransa rom ve operatörsuz rom nedir ne işe yarar? Bizim yüklediğimizden farkı ne?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanAtis691

Arkadaşlar bu ROM olaylarını hiç yapmamış biri olarak sizden yardım istemeye geldim. Malum OTA üzerinden bize ( G-920F ) geleceği yok henüz ben de ROM kurmaya karar verdim. Öncelikle ROM kurmak garanti dışı bırakır mı bunu soracağım.

Sonra da aşama aşama ROM'un nasıl kurulacağını anlatabilir mi biri bana özelden? telefon elimizde kalmasın sonra :)

Herkes bana özel anlat demesin diye ilk sayfayı oluşturduk, fransa romunu indirip kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Usta bu fransa rom ve operatörsuz rom nedir ne işe yarar? Bizim yüklediğimizden farkı ne?
    quote:

Orijinalden alinti: K4PTAN

Usta bu fransa rom ve operatörsuz rom nedir ne ise yarar? Bizim yükledigimizden farki ne?

Farklı ülkenin romu sadece anlayacağımız bir fark yoktur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

SM-928C BİZİM TELEFON .içmi? sözde s6 edge plus küfür ettirecekler adama en sonunda bunların yaptıkları işe tüküreyim.3000tl para verdik gördüğümüz muameleye bak, samsungtan telefon alanın aklına şaşarım artık, android telefon alacaksanız en fazla 1000tl para verin gidin g4 olun sony alın ama 1000 maximum 1500tl olsun zaten maxiumum ömrü 1 yada 1,5 sene ya pil ölüyor yada güncelleme gelmiyor bu yazılım sorununa çözüm bulunmazsa nokia gibi yakında samsung da batacak, google un bu işe el atması lazım, bu ne boktan iştir arkadaş kamboçya ya rom çıkıyor muz cumhuriyetiyiz sanki bize rom yok fransa,almanya,polonya aylar sonra flistin türkiye, gidin apple alın arkadaş hala 4s e güncelellme geliyor 4-5 sene ömrü var telefonun piyasası var küçük altın gibi fiyatlarıda gün geçtikçe değerleniyor nerdeyse 2 ayda fiyatı düşmüyor hemde sizi adam yerine koyuyorlar tüm dünyaya aynı veriyor adamlar güncellemeyi. birde bizde mallar var adam 3000tl para verip güncelleme alamıyor daha da çıkmış benim için stabil olsun yeter lan mal git o zaman dedeme aldığım 120tl lik nokia al hem şarjı 2 hafta gidiyor hem donma yok hem sapına kadar stabil,git merdaneli çamaşır makinesi kullan,tüplü televizyon kullan böyle mallar oldukça s7 de 8 de 9 da itelerler bize.
    quote:

Orijinalden alinti: Christopher Moltisanti

SM-928C BIZIM TELEFON .içmi? sözde s6 edge plus küfür ettirecekler adama en sonunda bunlarin yaptiklari ise tüküreyim.

Haklısınız zaten geçen okuduğum habere göre artık Google ipleri eline almaya başlayacakmış, çünkü dediğin gibi çok şikayet var bu konuda tıpkı ios, w10 gibi tek platforma dönüşecekmiş.

Mesajınızdaki hakaretleri silin yoksa ceza alabilirsiniz.

http://www.chip.com.tr/haber/googledan-android-icin-devrim-gibi-karar_61233.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2016; 17:18:10 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

konu çok yararlı bir konu olmuş, hiç rom root işinden anlamayan bir insan bile kolayca yükleyebilir.
    ---
    XEU romunu indiriyorum, ingiltere operatörsüz rom değil mi ? yanlışlık olmasın da zaten yavaş yavaş iniyor

Evet kardeşim, geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2016; 17:22:04 >
  • Hep vodafone romları düşmüş samy'ye..Ulan bu vodanın özelliği nedir böyle anlamadım valla!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Hep vodafone romları düşmüş samy'ye..Ulan bu vodanın özelliği nedir böyle anlamadım valla!

Arasında dönen anlaşmaları biz bilemiyoruz ama operatörsüz romlarda geldi sonunda ve bizde ekledik ilk sayfaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    abi ben yanlış görmediysem romun tek parça olması lazımdı bende 4 parçalı rom var. Bir problem olur mu ?
    Xef romunu dün gece sammfireden indirip kurdum zaten hocam,halen MM'in tadını çıkarıyoruz
    Hocam odinden kuruyorumda PDA adlı seçeneği göremedim BL AP CSC gibi seçenekler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

abi ben yanlış görmediysem romun tek parça olması lazımdı bende 4 parçalı rom var. Bir problem olur mu ?

2 gb olan uk romuda sorunsuz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Şubat 2016; 19:08:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Policeman

Hocam odinden kuruyorumda PDA adlı seçeneği göremedim BL AP CSC gibi seçenekler var

AP = PDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Fallout

Bu android pay olayını hangi mağazalarda görebiliriz?
    NFC(Temassızlık) destekli POS cihazları olan mağazadan yapabilir.
    Yapı kredi Programı yükleyip 1 kere işlem mobilden NFC seçeneği aktif yapıp kullanıyorsun. Sifresiz Limit 50 TLdir. 50 Tl fazlası şifre girilir

logosu olan yerde NFC(Temassız) Pos cihazıdır.

Ben Migrosta her gittiğinde Telefondan ödüyorum. Migrostaki Kasiyer Şaşırıp duruyor

• quote:

Xef romunu dün gece sammfireden indirip kurdum zaten hocam,halen MM'in tadını çıkarıyoruz

Direkt 6.0.1 mi ? Hayırlı olsun bende bu akşam yükleyeceğim.

• fethisagol kullanıcısına yanıt
    Ben de şaşırdım şu an ne yalan söyleyeyim...

Her akşam uğrarım iş çıkışı migrosa. Böyle bir imkan varsa hiç fena değil.

Kredi kartına göre hızlı bir ödeme şekli oluyor değil mi?
    çok sağolun hocam yarıya geldi sanırım yükleme fransa romu yüklemiştim bekleyeyim tamamen yükledikten sonra yazarım buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Direkt 6.0.1 mi ? Hayırlı olsun bende bu akşam yükleyeceğim.

Sen hala kurmadın mı hocam?Herkese kurdurdun ben dahil, sen kurmadıysan teessüf ederiimm
  • Fallout kullanıcısına yanıt
    Şifresiz İşlemde hızlı oluyor Şifreli işlemde Kredi karttaki işlem hızı kadar:)
  • Fransa ROM'unu kuran arkadaşlar memnun mu? Kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.