Şimdi Ara

samsung orjinal s9 kılıfı 29 tl/ 49 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu ürün kendi sitelerinde 159 tl. şuan 29 tl. ben aldım bir tane siyah renk şimdi tek renk kalmış.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-s9-s9-silikon-kilif-ef-pg960-ef-pg965-P258826079

aynı satıcı burada da hiperknit kılıf mevcut.
    https://www.trendyol.com/samsung/s9-hiperknit-kilif-ef-gg960fjegww-samsung-tr-garantili-p-3889098?boutiqueId=307893&merchantId=107024

ürün orjinal ve adıma faturalı olarak geldi. fiyatlar çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butters01 -- 11 Mart 2019; 22:47:44 >

• 159 liraya Kılıf mı olur hocam kara para aklıyorlar akılları sıra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S10 spigen kilif 57 tl hb satti dusun artik yinede tesekkurler firsat icin ama cok yusek fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar fiyat 29 tl. mahalle arası kılıfçılarda bile 20 tlden aşağı yok. ben iyi gibi olduğunu düşünmüştüm.

belki de kendi sitesindeki fiyatı 159 yazınca, bu da 159 tl gibi düşünülmüştür, düzelteyim :)

ayrıca şuan kılıf elimde, aynı zamanda spigen de var. kesinlikle spigen'in yarısı etmez. spigen bu işlerde aşmış diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butters01 -- 11 Mart 2019; 22:48:56 >
  • Spigen kılıfla samsung ekran koruyucu olmuyor sıyırıyor birbirini. Bu yüzden samsung kullanıyorum ikisini de mecbur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzz123

Spigen kılıfla samsung ekran koruyucu olmuyor sıyırıyor birbirini. Bu yüzden samsung kullanıyorum ikisini de mecbur.
    Ekran koruyucu tavsiye edermisin. Kavisli koruyucu bulmak hem çok zor hemde aşırı pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

S10 spigen kilif 57 tl hb satti dusun artik yinede tesekkurler firsat icin ama cok yusek fiyat
    Liquid Crystal mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Ekran koruyucu tavsiye edermisin. Kavisli koruyucu bulmak hem çok zor hemde aşırı pahali

Alıntıları Göster
    S9 için değil s8 için kullanıyorum ve bu kılıfla mükemmel gidiyor. Yapışması da çok güzel. 50 liraya almıştım.https://shop.samsung.com/tr/ct-koruyucu-cam-s8

Samsung'un ürünlerinden şaşmayın çünkü mühendislik olarak tam anlamıyla telefona uygun tasarlanıyor. Tabii ki kendi sitesinden almayın derim normal zamanlarda çok pahalı kendi sitesinde. Genelde n11, trendyol, gittigidiyor'da çok fazla indirim olur.

• Pahalı aliexpress 2tl

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    link atarmisin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aliexpress de 20 tl ye ne kılıflar Alırsınız. Bu Kadar Orjinalci Olmayın Arakdaşlar :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.