Şimdi Ara

Samsung Omnia II GT-i8000 GPS uygulaması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

telefonla beraber navking in route 66 navigasyon yazlımı yüklü olarak geliyor...

yanlız bina içindeyken telefon konumumu bulamıyor ve gps de uydu göremiyor... dışarıda da görmesi için 10 dk ila 20 dk arası beklemek gerektiği söyleniyor bu doğru mudur?

telde bir sıkıntı mı vardır? buradaki problem nedir... ben yazılımı adam gibi aktive falan mı edemedim yoksa donanımsal bir sıkıntı falan mı bu...

bilgisi olan arkadaşlar bi el atsın ... şimdiden teşekkür ederim...

• 1- GPS bina içinde zaten bulamaz birşey
    2- Dışarıdada süre hem yazılıma hemde telefona göre değişir.Ama ana etken telefondur,alıcısı nedir,kaç kanallıdır,performansı nedir vs. bir sürü etken var.
  • bina içinde olmuyormuş hakkaten... burada bulamadı fakat bina dışına çıkınca ...

çok kısa bir sürede uyduyu bulup gerekli işlemleri yaptı... bu soruyu şu nedenle sormuştum... arkadaşta nokia nın önceki bi modeli tel var ve onunkisi bina içindeyken gps i koordinatlarını buldu... ya da bilmediğimizden biz öyle zannettik :D

benimki bulamayınca acaba? diye sormuştum dışarı çıkıp kısa bir süre bekleyince sorumun cevabını aldım...

teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: infsphinx

bina içinde olmuyormuş hakkaten... burada bulamadı fakat bina dışına çıkınca ...

çok kısa bir sürede uyduyu bulup gerekli işlemleri yaptı... bu soruyu şu nedenle sormuştum... arkadaşta nokia nın önceki bi modeli tel var ve onunkisi bina içindeyken gps i koordinatlarını buldu... ya da bilmediğimizden biz öyle zannettik :D

benimki bulamayınca acaba? diye sormuştum dışarı çıkıp kısa bir süre bekleyince sorumun cevabını aldım...

teşekkür ederim...

Bina içinden bulması imkansız,anca cam kenarı olursa belki,oda çok zor.
  • evet ben onu bilmiyordum...

araçta trafikte ilk defa kullanınca baya bir hoşuma gitti...

navking in yazılımını baya bi tuttum... gerçekten takibi, gösterimi çok güzel çok kolay olmuş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.