Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cesaretimi topladım 320.49 sürümünü yükledim yüklemez olsaydım. Pc ilk açılışta o kadar yavaş ki bazen hiç açılmıyor. Yani açılıyor fakat ekrana samsung yazısı geliyor öyle kalıyor siyah ekran

şimdi zor zoruna açtım. ne yapayım acil önerilerini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramcetin

Arkadaşlar cesaretimi topladım 320.49 sürümünü yükledim yüklemez olsaydım. Pc ilk açılışta o kadar yavaş ki bazen hiç açılmıyor. Yani açılıyor fakat ekrana samsung yazısı geliyor öyle kalıyor siyah ekran

SON SÜRÜMÜ KULLANIYORUM SORUNSUZ AL GÖTÜR KARDEŞİM SERVİSE HİÇ BİRŞEYDE DEME DEDİ SON SÜRÜMÜ YÜKLEDİM BU HALE GELDİ KENDİ KENDİNE GÜNCELLEDİĞİNİDE SÖYLE.

• quote:

Orijinalden alıntı: MCCACA

quote:

Orijinalden alıntı: bayramcetin

Arkadaşlar cesaretimi topladım 320.49 sürümünü yükledim yüklemez olsaydım. Pc ilk açılışta o kadar yavaş ki bazen hiç açılmıyor. Yani açılıyor fakat ekrana samsung yazısı geliyor öyle kalıyor siyah ekran

SON SÜRÜMÜ KULLANIYORUM SORUNSUZ AL GÖTÜR KARDEŞİM SERVİSE HİÇ BİRŞEYDE DEME DEDİ SON SÜRÜMÜ YÜKLEDİM BU HALE GELDİ KENDİ KENDİNE GÜNCELLEDİĞİNİDE SÖYLE.

Kendi kendine güncellemiyor. SW Update den güncelliyim diyorum ekran kartı güncellemesini bulmuyor. Servise götürsem servis ne yapacak donanımsal bir sıkıntı yok bence eski sürümde canavar gibi çalışıyordu makine

Servis büyük ihtimal fabrika ayarlarına döndürür yada eski sürümüne çevirip verir.

• Sw yuklemeye bilir ama nvd yanin yazilimi kendisi uyari veriyor ve kuruyor onu soyleyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MCCACA M kullanıcısına yanıt
    Bende uyarıda vermedi ki sitesinden indirdim kurdum geç açılma sorunu hatta açılmama oldu
  • samsungtan 10 rakamlı takip numarası geldi siteye girdim fakat hata veriyor.servise vereli 3 hafta olmuştu acaba yapıldığına dair bir uyarımı yoksa değişim alamatimi yada öylesine bir mesaj mı bilemedim.
  • Arkadaşlar 320.49 sürümünde sorun yaşamayan bir kişi var heralde bende kurdum sorun çıkardığı için program ekle kaldırdan kaldırdım ve sw update üzerinden gelen ekran kartı yazılımını yükledim 314.21 sürümü yüklenir diye beklerken 306.41 sürümü yüklendi şimdi açılış ve kapanışta her hangi sorun yok 314.21 de de her hangi bir sıkıntı yoktu fakat sw update 314.21 sürümünü bulmuyor. Nvidia nun sitesinden mi indiriyim kuruyum 320 sürümünde yaptığım gibi yoksa sw update mi güncellesin.
  • bayramcetin kullanıcısına yanıt
    siz en iyisi 296 lara dönün.crysis 3 ü ultra ayarlarda sıkıntısız,high modunda ise 3D oynuyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

siz en iyisi 296 lara dönün.crysis 3 ü ultra ayarlarda sıkıntısız,high modunda ise 3D oynuyordum.

yeni sürüm her zaman eskiye göre daha performanslı olmazlı şahsen ben 314.21 den çok memmundum 306.41 sürümünde pc daha yavaş açılıyor. Sanki birazda işlemlerde yavaşladı.
  • bilgisayarımız test aşamasındaymış,yarın ya da ertesi günü alabilirim,gene problem çıkarsa gözümü karartıp aynı gün yukardaki toshu sipariş edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 16 Eylül 2013; 18:53:41 >
  • Sorun neymiş ?

• arkadaslar urunun fıyatı ne kadar acaba.merak ettım ben 3.300 e almıstım.kazıklanmıstım ama vatan dıye ses etmemıstım .tabı dolar artmadan önceydı benm 4-5 ay oldu sanırım.şu an ne kadar merak ettım ?
  • Hocam bunu bende denedim. win7 kurduğumda ayrı bir sürücü olarak ssd vardı şu an yok yanlız easy settingde ben hala express cache şeklinde bir seçenek görünmüyor. ama bilgisayar hızlandı gibi, ilk kurduğunda saniye bakmadım ama yaklaşı 20 sn de açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drie

Hocam bunu bende denedim. win7 kurduğumda ayrı bir sürücü olarak ssd vardı şu an yok yanlız easy settingde ben hala express cache şeklinde bir seçenek görünmüyor. ama bilgisayar hızlandı gibi, ilk kurduğunda saniye bakmadım ama yaklaşı 20 sn de açılıyor.

Evet w8'de EC gorunmeyebilir. Calistigindan emin olmak icin yonetifi cmd acin eccmd -info yazin. Degerler cikiyorsa calisiyodur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

quote:

Hocam bunu bende denedim. win7 kurduğumda ayrı bir sürücü olarak ssd vardı şu an yok yanlız easy settingde ben hala express cache şeklinde bir seçenek görünmüyor. ama bilgisayar hızlandı gibi, ilk kurduğunda saniye bakmadım ama yaklaşı 20 sn de açılıyor.

Evet w8'de EC gorunmeyebilir. Calistigindan emin olmak icin yonetifi cmd acin eccmd -info yazin. Degerler cikiyorsa calisiyodur.

Teşekkürler yanlız ben bu kadar derinlemesine hakim değilim konuya, CDM den kastettiğiniz nedir? biraz daha ayrıntıya girebilirseniz, basamaklar halinde çok memnun olurum.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler yanlız ben bu kadar derinlemesine hakim değilim konuya, CDM den kastettiğiniz nedir? biraz daha ayrıntıya girebilirseniz, basamaklar halinde çok memnun olurum.

Cmd - command prompt. Yani cesitli komutlar girerek tum bilgisayari yonetebileceginiz windows'un cekirdegi.

Bunu acmak icinse, yukari saga gidip aramayi calistirin. Kutucuga cmd yazin. Tek bir sonuc cikacak. Ona sag tiklayin. Altta bazi secenekler cikacak. Admin (yonetici) haklariyla acin olmali cikanlardan biri, ona tiklayin. Sonra bir kutucuk cikarsa evet deyin. Sonra siyah bir pencere cikmali. Oraya eccmd -info yazin. Altta bazi degerler cikiyorsa calisiyordur. Cikmiyorsa orada yazani buraya yazin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cmd - command prompt. Yani cesitli komutlar girerek tum bilgisayari yonetebileceginiz windows'un cekirdegi.

Bunu acmak icinse, yukari saga gidip aramayi calistirin. Kutucuga cmd yazin. Tek bir sonuc cikacak. Ona sag tiklayin. Altta bazi secenekler cikacak. Admin (yonetici) haklariyla acin olmali cikanlardan biri, ona tiklayin. Sonra bir kutucuk cikarsa evet deyin. Sonra siyah bir pencere cikmali. Oraya eccmd -info yazin. Altta bazi degerler cikiyorsa calisiyordur. Cikmiyorsa orada yazani buraya yazin.

Bu çalıştığını gösteriyor galiba...

• ARKADAŞLAR Yarın itibariyle 20 işgünü doluyor.Ne servisten nede vatan bilgisayardan ses seda yok,Bundan sonra izlemem gereken yol nedir?175 i falan ara diyorlar,ahlak masası dahil herkezi haberdar mı etmeliyim?Ne yapmalıyım kafam çok karışık ACİL YARDIIM!!!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu çalıştığını gösteriyor galiba...

Evet

• Çok teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.