Şimdi Ara

Samsung NP300E5C-S06TR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
17.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: poraks

mw3 de son çözünürlüjte kasmasan oynadım.bilgisayarın ekran kartı oyunlar icin yeterli fakat şunu tesbit ettim.aynı bolumu 5 defa oynadim fakat hepsinde farklı sonuç aldım.bilgisayarın sıcakliğını iyi ayarlamak lazım.oyunda en iyi sonucu almak icin bilgisayar fişteyken oynamayın şarjı fulleyin.gücü yüksek performansa alın ve bilgisayar sogukken fan calısmıyoken oynayın.bunları yaparsanız mw3 ü yuksek cozunurluk ,normal ayarda takilmalar olmadan cok rahat oynarsınız. renkler ve ekran pek hoşuma gitmemişti fakat easy setting de ekran sekmesine gelin orda ekran rengi vardır orda net seçenegini seçin.matlik felan duzeliyo.memnun kalırsınız

gpu-z veya nvidia inspector programıyla ekran kartı özelliklerini yayınlayabilir misin? Yayınlarsan çok iyi olur.

• call of mw3 42 fps ile oynuyor takılma yoktu az oynadım ama...ayarlarını ellemedim hiç
  • 40 fps üzeri iyi bir sonuç ağır oyunlarıda deneyebilirseniz,crysis2,bf3 gibi uygun fps verirseler ekran kartının 64 bit olmasından ziyade 128 bit olduğu anlaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

40 fps üzeri iyi bir sonuç ağır oyunlarıda deneyebilirseniz,crysis2,bf3 gibi uygun fps verirseler ekran kartının 64 bit olmasından ziyade 128 bit olduğu anlaşılır.

Arkadaşım tüm ss'ler ve bilgiler ortada. Oyunlardan alınan performans da ortada.http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-620M.72198.0.html linkine bakarsan gerekli bilgiler mevcut. Kartın iki versiyonu bulunduğunu, bunların 64 ve 128 bit olduğu yazıyor. 128 bit olan versiyonunun gt525'in geliştirilmişi olduğu ve bu karttan nispeten daha iyi performans alındığını fakat 64 bit versiyonunda daha az bir performans elde edildiği yazıyor.

Bu konuyla ilgili olarak nvidia ile irtibata geçtim durumu izah ettim. Nvidia'dan gelen cevap ise şu şekildeydi:
    "Ekran kartı modelini laptop üretici firmaya ulaştırırız, üretici firma da o kart üzerinde çeşitli modifiyeler yapabilirler. Bu sebeple sürücüleri yüklerken laptop markasının sitesindeki sürücüleri tercih ediniz. Konuyla ilgili de samsung yetkilileriyle irtibata geçerseniz daha yardımcı olacaklardır." gibi bir açıklama yaptılar.

Israrla konunun başından beri bu kartın 128 bit olduğunu söylüyorsunuz. Elinizde somut hiçbir şey yok. İlk önce ürünü birkaç oyunla deneyin o zaman doğru cevabı kendiniz verebileceksiniz.

• ben mw3 oynadım çok iyiydi grafikler falan masada oynarken hiç kasmadı ama benim pc de şöyle bi problem var normal herhangi bir program açık değilken sadece masaüstü ekranı açıkken kucağıma aldığımda pc donuyor aynı pc ye sahip arkadaşlara sordum böyle bi problem yok bizde dediler :S
  • beyler problemi çözdüm pc de hiç problem yok çok mükemmel bi bilgisayar problem benim mousedeymiş :) tavsiye ediyorum bilgisayarı şiddetle :)
  • nfs the run ı da hiç kasmadan 30 fps te oynuyorum,oyun gayet akıcı
  • bu modelde usb 3.0 var mı?
    kesin eminseniz cevaplayın lütfen.
  • http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032271/samsung_np300e5cs06tr_titan_silver_notebook arkadaşlar pc yi sadece oyun için alıcam 1350 liraya fiyat performans olarak iyi geldi bana sizce fifa pes nba 2012 gibi oyunları en son ayarlarda televizyona bağlayıp oynayabilirmiyim tabi pc ye bir soğutucu alıcam bu kaçınılmaz farkındayım yardımcı olursanız sevinirim
  • tabiki dediğin oyunları rahatllıkla oynatır ultrada ortalama 60 fps alırsın.
  • BU laptopu bende sipariş ettim . Hepsi burada comdan aldım .

Kaç güne elime ulaşır hiç bir fikrim yok . Zaten uzun zamandır düzgün oyunlar oynayamadım .

Ramlerin BUS hızı 16000 olması iyi ama tüm slotlar dolu . Ekran kartı 128 mi 64 mü anlamadım .

Neyse uzun lafın kısası kaç güne elime ulaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: poraks

mw3 de son çözünürlüjte kasmasan oynadım.bilgisayarın ekran kartı oyunlar icin yeterli fakat şunu tesbit ettim.aynı bolumu 5 defa oynadim fakat hepsinde farklı sonuç aldım.bilgisayarın sıcakliğını iyi ayarlamak lazım.oyunda en iyi sonucu almak icin bilgisayar fişteyken oynamayın şarjı fulleyin.gücü yüksek performansa alın ve bilgisayar sogukken fan calısmıyoken oynayın.bunları yaparsanız mw3 ü yuksek cozunurluk ,normal ayarda takilmalar olmadan cok rahat oynarsınız. renkler ve ekran pek hoşuma gitmemişti fakat easy setting de ekran sekmesine gelin orda ekran rengi vardır orda net seçenegini seçin.matlik felan duzeliyo.memnun kalırsınız

dostum bende samsung np300e5c var

bende modern warfare 3ü yük çözünürlükte oynadım ve ısınma kasma ve fan sesinin hiç etkisi olmadı

yalnızca mw3 de değil
    resisent evil 5 den gta 4 e kadar hiç bi sorun yaşamadım ve oyunları bitirdim

• hala bu bilgisayarı almayı düşünen varsa goldda 1479 tl . indirime var 4gb turkcell vınn hediyeside var +126 tl yede kullanıcı hatalarına karşı 1yıllık sigorta yaparsanız tadından yenmez .ekran kartına gelince kart kesinlikle 128 bit değil. kart 64 bit
  • bu bilgisayarı kullananlar everest ultimate editionla sıcaklık atabilirmi ağır bi oyun oynayıp gta 4 açtım bugün fps ler güzel ama bir süre sonra işlemci sıcaklığı 90 derece yi buluyor buna bağlı olarak kesik kesik donukluklar var yardımcı olursanız sorunun genel mi yoksa sadece bende mi olduğuna bakacam ona göre iadeye yollayacam
  • arkadaşlar bende bu pcyi almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım bütün yorumlarda iyi olduğu ve herhangibir problemle karşılaşılmadığı söyleniyor. Birde şu notebook var ama bunun ekran kartı AMD
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-np350v5c-s09tr-intel-core-i5-3210m-25ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd301095&categoryId=98#geri
    tavsiyelerinizi bekliyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgaist

arkadaşlar bende bu pcyi almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım bütün yorumlarda iyi olduğu ve herhangibir problemle karşılaşılmadığı söyleniyor. Birde şu notebook var ama bunun ekran kartı AMD
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-np350v5c-s09tr-intel-core-i5-3210m-25ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd301095&categoryId=98#geri

ben senin yerinde olsam 7670 kartlı olanı alırdım . çünkü 7670 620m e göre daha iyi 7670 genellikle 650m ayarındadır farkı sen düşün. bu iki laptop arasında 2gb lik ram farkı var ama 4 gb tan sonra gereksiz olduğunu düşünüyorum 250 gb lik hd farkını da eğer çok download yapan biriysen sorun olabilir ama 500gb yeter de artar yaşadığım şehirde 7670 kartlısından yoktu olsa onu alacaktım kredi kartı da olmadığı için internetten sipariş edemedim oyun oynayacak biriysen derimki 7670 lisini al

• quote:

Orijinalden alıntı: goktug6198

quote:

arkadaşlar bende bu pcyi almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım bütün yorumlarda iyi olduğu ve herhangibir problemle karşılaşılmadığı söyleniyor. Birde şu notebook var ama bunun ekran kartı AMD

ben senin yerinde olsam 7670 kartlı olanı alırdım . çünkü 7670 620m e göre daha iyi 7670 genellikle 650m ayarındadır farkı sen düşün. bu iki laptop arasında 2gb lik ram farkı var ama 4 gb tan sonra gereksiz olduğunu düşünüyorum 250 gb lik hd farkını da eğer çok download yapan biriysen sorun olabilir ama 500gb yeter de artar yaşadığım şehirde 7670 kartlısından yoktu olsa onu alacaktım kredi kartı da olmadığı için internetten sipariş edemedim oyun oynayacak biriysen derimki 7670 lisini al

onun ekran kartının amd olması beni düşündüren taraf...
    http://www.ebay.de/itm/Lenovo-IdeaPad-Z580-M81DGGE-schickes-weises-Notebook-mit-Grafik-Windows-/290764811371?pt=DE_Technik_Computer_Peripherieger%C3%A4te_Notebooks&hash=item43b2eeec6b#ht_2047wt_1139
    birde şu var lenova marka.. özellikleri hoşuma gitti fakat öarkası pek cazip gelmiyor açıkcası...

• quote:

quote:

quote:

http://www.ebay.de/itm/Lenovo-IdeaPad-Z580-M81DGGE-schickes-weises-Notebook-mit-Grafik-Windows-/290764811371?pt=DE_Technik_Computer_Peripherieger%C3%A4te_Notebooks&hash=item43b2eeec6b#ht_2047wt_1139
    birde şu var lenova marka.. özellikleri hoşuma gitti fakat öarkası pek cazip gelmiyor açıkcası...

laptop iyi güzelde marka hakkında bilgim yok ama arkadaşım da lenovo vardı teknik servisi rezaletmiş kullanıcıyla hiç ilgilenmyorlarmış

valla arakdaşım lenovo iyi sağlam marka ama teknik servisine düşersen çok uğraşırsın diyor ki bende şahidim teknik servisi berbat

• quote:

quote:

quote:

quote:

laptop iyi güzelde marka hakkında bilgim yok ama arkadaşım da lenovo vardı teknik servisi rezaletmiş kullanıcıyla hiç ilgilenmyorlarmış

valla arakdaşım lenovo iyi sağlam marka ama teknik servisine düşersen çok uğraşırsın diyor ki bende şahidim teknik servisi berbat

bana birisinin bak kardeşim bu pc iyidir al şunu demesi lazım :) yoksa ben araştıra araştıra bu pc işinden vazgeçicem.. :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.