Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.835
Cevap
106
Favori
165.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk güncellemeyi OTA üzerinden yaptım, güvenli klasörü ne yaptıysam çıkaramadım. Otadan gelen dosyanın 1.3, smart switch den gelen dosyanın 1.9 olduğunu öğrenince smart switch üzerinden tekrar rom yüklemek istedim. ama download dan sonra yükleme kısmında %93 te takıldı kaldı.... kaç kez denediysem de sonuç değişmedi.

kies ten ve smart switch üzerinden ne yaptıysam düzelmedi... cihaz turkuaz ekranda ve "AN ERROR OCCURRED WHıLE UPDATING THE DEVICE SOFTWARE. USE THE EMERGENCY RECOVERY FUNCTION IN THE SMART VIEW PC SOFTWARE" utarısında takılı kalıyor... cihaz kapanmıyor da açılmıyor da... yardım edebilecek veya fikir verebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CreationTR

Yeni Samsung Uygulamaları (Mutlaka Güncelleyin)

Samsung Electronics Güncel Uygulamalar Linki

Finder_7.0.53

Gallery3d_5.3.01-29

Galaxy Apps 4.2.06-39

Photoretouching_2.0.81

Samsung Internet Browser_5.2.03-3

SBrowser 5.4.00-15 BETA var isteyen indirebilir SBrowser 5.4.00-15 Link

Systemui_7.0

Touchwiz launcher_5.8.24

Weather_1.3.98-1

WeatherForecast 1.3.98-1

Arkadaşlar bu uygulamaları nası güncelleriz normal apk olarak kurulmuyor

Browser hariç digerleri yüklenmiyor ? Paket ayristirma hatasi veriyor. Çözümü var mı ayrica yeni browser çok şık olmuş A5 2016 kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuBi kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunları bende yaşadım ilk sayfada odin ile hallettim zaten ilk sayfada detaylıca anlatımı söz konusu yinede özetlemek gerekirse odini kur samfirm adlı programdan telefonunuza uygun romu indirin bölgeye göre ve odin ile flaşlayın düzeliyor telefon.
  • MuBi kullanıcısına yanıt
    Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

Smart switch ile acil kurtarma modunu denediniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem AKSOY -- 20 Mart 2017; 23:19:21 >
  • AykutYıldırım A kullanıcısına yanıt
    Onu tekrar indirin, tam inmemiş eksik dosyadan yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Onu tekrar indirin, tam inmemiş eksik dosyadan yapar.

PC den de indirdim aynı hataları veriyor. Cihazım A5 2016 6.0.1 ondan dolayı olabilir mi ? launcher, clock gibi uygulamaları yüklemiyor.
  • AykutYıldırım A kullanıcısına yanıt
    Ha evet onlar cihaza göre değişebiliyor dostum, 3-5 mesaj önce açıklamıştım durumu.
  • quote:

Ha evet onlar cihaza göre değişebiliyor dostum, 3-5 mesaj önce açıklamıştım durumu.

Kusura bakmayın konu hızlı olduğu için ona dikkat etmemişim emeğinize sağlık faydalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esaxsio

Hocam aynı sorunları bende yaşadım ilk sayfada odin ile hallettim zaten ilk sayfada detaylıca anlatımı söz konusu yinede özetlemek gerekirse odini kur samfirm adlı programdan telefonunuza uygun romu indirin bölgeye göre ve odin ile flaşlayın düzeliyor telefon.

Teşekkürler, sabah odin ile 10 dakikada çözüldü konu. Çok teşekkür ederim.
    @KerimKrRb evet denemiştim ama faydası olmadı. Kesin çözüm odin ile geldi...
  • Bu arada note7 den bu yana eksikliğini hissetiğim GÜVENLİ KLASÖR bazı arkdaşların Note 5 inde çıkmışken benim de dahil olduğum bir kaç kişide çıkmamış durumda... apk ile yüklemek istediğimde de "yerleşik uygulama ile aynı ada sahi paket çakışması" benzeri bir hata mesajı alıyorum. yani uygulama ywrleşik olarak var ama ben ulaşamıyorum. bu konuda bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

Bu arada note7 den bu yana eksikliğini hissetiğim GÜVENLİ KLASÖR bazı arkdaşların Note 5 inde çıkmışken benim de dahil olduğum bir kaç kişide çıkmamış durumda... apk ile yüklemek istediğimde de "yerleşik uygulama ile aynı ada sahi paket çakışması" benzeri bir hata mesajı alıyorum. yani uygulama ywrleşik olarak var ama ben ulaşamıyorum. bu konuda bilgisi olan var mıdır?

sammobile den indirdiğim secure file apk sını kurunca sorun kalmadı... tekrar herekese teşekkürler.
  • Merhaba,

7 ile beraber note 5 e volte desteğinin geldiğini okudum sayfalardan birinde ama benim telefonda yok.

Telefona odin ile sammobiledan indirdiğim romu kurdum. Bu arada telefon da uae yüklüydü, ithalatçıdan alındığından. Şimdi hala aynısı yazmakta. Volte ayarını nasıl aktif edebiliyoruz(varsa)

• alekto4 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar > VoLTE Aramaları, burada yoksa demek sadece TUR telefonlarında geliyor.

Tabi operatöründen de açık olacak yoksa boşuna açmış olursun.
  • Telefonun yazılım bilgilerinde birleşik arap emirliklerini değiştirdiğimde acaba tr romu yüklediğimde tr olu mu orası? Ayrıca operatör den açmak istediğimde telefon desteklemiyor diye hata verdi. (turkcell)

• quote:

Orijinalden alıntı: alekto4

Telefonun yazılım bilgilerinde birleşik arap emirliklerini değiştirdiğimde acaba tr romu yüklediğimde tr olu mu orası? Ayrıca operatör den açmak istediğimde telefon desteklemiyor diye hata verdi. (turkcell)

Note 5 te Rootsuz CSC değişmiyor, Rootlu halinden bile emin değilim sıkıntı bir konu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alekto4

Telefonun yazılım bilgilerinde birleşik arap emirliklerini değiştirdiğimde acaba tr romu yüklediğimde tr olu mu orası? Ayrıca operatör den açmak istediğimde telefon desteklemiyor diye hata verdi. (turkcell)

Note 5 te Rootsuz CSC değişmiyor, Rootlu halinden bile emin değilim sıkıntı bir konu.

Hocam ithalatçı garantili cihazlarda volteyi aktif edemiyoruz mu

• forever27 F kullanıcısına yanıt
    Cevap belli aslında yukarıda konuştuk.

TUR cihazı olması lazım.

• quote:

Cevap belli aslında yukarıda konuştuk.

TUR cihazı olması lazım.

Hocam telefon aynı telefon güncelleme aynı güncelleme neye göre alamıyoruz saçma geliyor bana garip bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever27 -- 21 Mart 2017; 16:14:44 >
  • Güncellenen Uygulamalar

Calendar 4.0.07-44
    Clock 7.0.70-23
    Contacts 3.1.04
    Dictionary 2.6.17
    Messaging 4.1.29
    Myfiles 4.1.21
    Samsungpass 1.1.46
    Screen capture 3.0.35
    Smart Select 3.0.20
    Video Library 1.3.23
    Video Trimmer 2.0.29
    Voice Recorder 20.1.83-84
    WeatherForecast 1.4.04-1

Bu liste sorunsuz yükleniyor, uygulamaları güncellemenizi öneririm böylelikle 7.0'da daha akıcı ve gelişmiş bir deneyim yaşayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2017; 14:6:45 >
  • 7.0 güncellemesinden sonra telefona dahili olan smart view uygulaması ile tv ye bağlanamıyorum tv mi görmüyor.harici smart view uygulaması ile bağlandıktan yaklaşık 5dk sonra uygulama kapanıyor.bunu güç tasaruf modu kapalıyken denedim.bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.