Şimdi Ara

Samsung Nijerya, iPhone üzerinden tweet attığı anlaşılınca hesabını kapattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet bu haberde apple nijerya samsung üzerinden atmış olsa, apple’ın yere gömüleceği yerden yere vurulacağı ios’ın çöplüğü kalmazdı...

Ama olay zamzung teknolojiden anlayan zamzung kullanırmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

Bu nasıl bakış açısı? Kullanıcı deneyimi denen bir şey var. Sen ve senin gibilere göre Android kullanan işten anlıyor iPhone kullanan anlamıyor. Adamın işi gücü yok da telefondan sistem dosyalarına erişeyim bunu ekleyeyim şunu çıkarayım diye mi uğraşacak? Hızlı ve pratik kullanıma bakar. Bu insanlar öyle damdan düşer gibi koskoca şirketin başına geçmiyor. Küresel şirketlerin o ülkedeki genel müdürlerini sıradan memurlar sanarak kimin işten anlamadığı anlaşılıyor. Makine mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği gibi bölümlerden mezun olup işe alınan kişiler. O kişiler de senden benden çok daha iyi yazılım/donanım bilgisine sahip kişiler. İşten anlamak ROM yüklemekle sisteme erişmekle olmuyor.
    Normal de bu tartışma toplarına girmem fakat var sayalım ki sizin dediğini gibi durum. Samsung Türkiye için de aynı şeyi düşünüyor musunuz yoksa "koskoca şirketin başına damdan düşer gibi geçer" gibi bir cümle kullanarak saçma bir argumanın arkasına saklandığınızı kabul edecek misiniz? Ülke/Bölge/Şehir temsilciliklerini şirket ile bağdaştırmak epey abes idi kabul edin bence. Ayrıca benim mesajım Samsung şirketini savunmak değil Android vs IOS arasında ki kabiliyet farkını belirtmekti. Gerçi anlayan anlamış, anlamayanlar içinde şu mesaj dışında ekstra efor sarf edilmeyecektir. Sağlıcakla kalın.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Normal de bu tartışma toplarına girmem fakat var sayalım ki sizin dediğini gibi durum. Samsung Türkiye için de aynı şeyi düşünüyor musunuz yoksa "koskoca şirketin başına damdan düşer gibi geçer" gibi bir cümle kullanarak saçma bir argumanın arkasına saklandığınızı kabul edecek misiniz? Ülke/Bölge/Şehir temsilciliklerini şirket ile bağdaştırmak epey abes idi kabul edin bence. Ayrıca benim mesajım Samsung şirketini savunmak değil Android vs IOS arasında ki kabiliyet farkını belirtmekti. Gerçi anlayan anlamış, anlamayanlar içinde şu mesaj dışında ekstra efor sarf edilmeyecektir. Sağlıcakla kalın.

Alıntıları Göster
    Evet aynı şeyi düşünüyorum. Belli ki sen ülke temsilciliklerini basit bir şey sanıyorsun. Samsung Türkiye'nin başındaki kişi DaeHyun Kim Kore Yüksek Bilim ve Teknoloji Enstitüsü mezunu ve yüksek lisans derecesine sahip. Samsung Türkiye'nin eski başkan yardımcısı olan Tansu Yeğen ise Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu ve yüksek lisans derecesine sahip. Gördüğün gibi ülke temsiliklerinin başındaki isimler damdan düşer gibi memur tarzı yazılım/donanım manyağı olmayan birilerine pek de benzemiyorlar. Yıllar önce Windows Phone bölümü başkanı Joe Belfiore'un iPhone kullanmasına ne diyeceksin? Bu kişi Stanford Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri mezunu. Öyle ülke temsilciliği falan değil. Doğrudan Windows Phone bölümünün başındaki isim bu kişi. Bir bilgi daha 2 yıl önce Google'ın başındaki isim olan Eric Schmidt'in de iPhone 6s kullandığı ortaya çıkmıştı.

quote:

Zaten bu tarz işler de çalışanlar işten anlayan, donanım/yazılım manyağı tipler değil memur tarzı düz mantık adamlar oluyor genellikle. Onların da iPhone kullanması gayet normal bana göre.

Yukarıda zikrettiğim isimleri düşün ve alıntı yaptığım mesajını oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symbianist -- 3 Aralık 2018; 22:24:9 >

• Eski hayvanat bahçesi müdürünün, Tübitak başkanlığı yaptığı Ülke de, yok Samsung Nijerya yetkilisi iphone kullanmışta, milyar dolarlık şirketlerin bu posizyonda ki çalışanlarının vizyonu, backround u iş bilirliği, bilmezliği kullandığı marka, platform ile kıyas alıp, üzerine alınıp, bizim fanatikler de kendine bundan pay çıkartıp birbirine ahkam kesiyor. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 3 Aralık 2018; 22:30:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet aynı şeyi düşünüyorum. Belli ki sen ülke temsilciliklerini basit bir şey sanıyorsun. Samsung Türkiye'nin başındaki kişi DaeHyun Kim Kore Yüksek Bilim ve Teknoloji Enstitüsü mezunu ve yüksek lisans derecesine sahip. Samsung Türkiye'nin eski başkan yardımcısı olan Tansu Yeğen ise Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu ve yüksek lisans derecesine sahip. Gördüğün gibi ülke temsiliklerinin başındaki isimler damdan düşer gibi memur tarzı yazılım/donanım manyağı olmayan birilerine pek de benzemiyorlar. Yıllar önce Windows Phone bölümü başkanı Joe Belfiore'un iPhone kullanmasına ne diyeceksin? Bu kişi Stanford Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri mezunu. Öyle ülke temsilciliği falan değil. Doğrudan Windows Phone bölümünün başındaki isim bu kişi. Bir bilgi daha 2 yıl önce Google'ın başındaki isim olan Eric Schmidt'in de iPhone 6s kullandığı ortaya çıkmıştı.

quote:

Zaten bu tarz işler de çalışanlar işten anlayan, donanım/yazılım manyağı tipler değil memur tarzı düz mantık adamlar oluyor genellikle. Onların da iPhone kullanması gayet normal bana göre.

Yukarıda zikrettiğim isimleri düşün ve alıntı yaptığım mesajını oku.

Alıntıları Göster
    "Ben haklıyım" modunda olmak için boşa yapılmış araştırmaları argüman niteliğinde önümüze koymayın, bıktık sizin gibi haybeye rüzgar yapan sosyal medya silahşörlerinden. Samsung firmasının sosyal medya hesaplarını sizin söylediğiniz "Samsung Türkiye'nin başında bulunan; Kore Yüksek Bilim ve Teknoloji Enstitüsü mezunu DaeHyun Kim" isimli şahıs kullanıyorsa bir kanıt da onun için bekleriz. Haydi hayırlı traşlar.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Sen yazdıklarıma cevap ver önce. Google'ın başındaki adam niye iPhone kullanıyor? Windows Phone başkanı niye iPhone kullanıyor? Sen bunların işten anlamadığını söylüyorsun. En acısı da senin gibi Android kullanıp işten anladığını zannedenlerin burada saçma sapan konuşması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symbianist -- 4 Aralık 2018; 0:17:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yildir Samsung s7 kullaniyorum isyerinden ayfon 7 verdiler elime almiyorum nasil kullanici dusmani bir telefondur arkadas insan neden eziyet cekip ayfon kullanir ki

• Samsung Nijerya, iPhone üzerinden tweet attığı anlaşılınca hesabını kapattı

• iOS kısıtlı olduğu sürece benim işime YARAMAZ bu yüzden yaşa özgür Android!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 4 Aralık 2018; 3:06:36 >
  • quote:

Sen yazdıklarıma cevap ver önce. Google'ın başındaki adam niye iPhone kullanıyor? Windows Phone başkanı niye iPhone kullanıyor? Sen bunların işten anlamadığını söylüyorsun. En acısı da senin gibi Android kullanıp işten anladığını zannedenlerin burada saçma sapan konuşması.
    Siz kimsiniz, nasıl bir otorite sanıyorsunuz kendinizi de sizin söylediklerinize cevap verme zorunluluğumuz olduğunu sanıyorsunuz? Neyse konuya dönecek olursak misal; haber içeriğinde ki adam ve adamlar basittir, telefonda yaptığı şeyler basittir alır kullanır, ötesini berisini aramaz. Ben sanmıyorum ki iki platform arasında ki farkların ne olduğunu bilerek kullanan insanların mevki makam sahibi olduklarını. Bunları yücelten siz zeka küplersiniz. Biraz mantık diyeceğim de olsa zaten bu tarz tartışma toplarına bile girmezdiniz. Kof insanların kof işleri. Bir de kendi kof dünyalarına çekmeye çalışıyorlar insanları. Neyse yeterince saçmalıklarınıza vakit ayırdım, haydi kendi alt seviyelerinizden birilerini bulup onların mesajlarına muhalefet olmaya koşun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 4 Aralık 2018; 4:10:46 >

• Bu iyiymiş gerçekten :)

• Symbianist S kullanıcısına yanıt
    @Symbianist Yok olur mu, Android kullanan "işten anlıyordur" belki de "işten anladığını" düşündürtmek için Android kullanıyordur ve iOS kullananlara basit diyordur neden olmasın. Siz iPhone kullanan üst düzey yetkilileri söyleseniz de boş çünkü ad hominem 😂
    -
    Hala anlayamadılar, telefon sizi değil siz telefonu kullanıyorsunuz. Bunun için iPhone başka teknoloji şirketlerinin üst düzey yöneticilerinde bile tercih sebebi. Ağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 4 Aralık 2018; 13:21:31 >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bence yaşasın Jailbreak! Jailbreak ile Android’den daha özgür olabiliyorsunuz.

• Tabi tabi öyledir. Android düz zaten Root diye birşey yok sadece iOS’da jailbreak var

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam ironi yapıyordum ama anlamadınız.

• MrKattchup kullanıcısına yanıt
    samsung apple arası mekık dokudum hocam hep hıc sıkıntı cıkmıo merak etme hatta bnm gozumde appledan samsung a gecıs hep bı tık keyıflı olmustur
    ps:ip 8 den note 9 a gectım en son ..

ama stabılıte abiğğğ ama ios abiğğğ ama premiyummm abiğğ YADA kalemsiz olmaz abiğğ 200gb ram var abiğğğ dıyenlerden degılsenız hıcbı sorun cıkmayacaktır
  • note 9 umla gülüp geçiyorum. ayfon, telefondan beklentisi az olan adamın telefonu. samsung note serisi telefonda son nokta.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.