Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgy355

Arkadaşlar acil yardım. samsung 55 MU 9000 kanal listesini Chansort programı ile düzenledim. Tv nin ayarını sıfırladım ve Usb bellek ile düzenlediğim tv sıralamasını tv yükledim. Kanal listesini tv de aynen düzenlediğim gibi görüyorum. lakin bir kanalı açmak istediğimde Sinyal yok mesajı ekrana geliyor. Yani görüntü gelmiyor. Ben nerde hata ya da eksik bir şey yaptım bilmiyorum. Lütfen yardım

Tv ayarlarını sıfırladığınızdan bahsetmişsiniz, Uydu ayarları vsde başa dönmüştür yeni bir kurulum yapıp kanal listesini öyle yükleyin.
  • Digi_think D kullanıcısına yanıt
    Diqec ayarlarini bilmiyorum turksat ve hotbird kullaniyorum.ayar yaparken turksayi secersem hotbird devre disi kalir sanirim.sen kanal eklerken nasil yapiyorsun.2mizin tv ayarlari aynidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Diqec ayarlarini bilmiyorum turksat ve hotbird kullaniyorum.ayar yaparken turksayi secersem hotbird devre disi kalir sanirim.sen kanal eklerken nasil yapiyorsun.2mizin tv ayarlari aynidir.

Uydu seçiminde hem turksatı hem de hotbirdi işaretleyin hangi uydu diseqcin hangi çıkışındaysa onu da seçin, otomatik tarama yapınca hem turksattaki hem de hotbirddekiler ayarlanır.
    Kanallarin hepsi karisti nasil duzelticem.kumanda ile zor.

2 tane kanal listesi duzenleme programi indirdim.usb yi gormuyor
    SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 12 Kasım 2017; 18:13:59 >

• F yazan usb yi gormuyor ici bos gosteriyor

Turksat ve horbird kanallari listeye eklendi binden fazla kanal olustu ama dsmart kanallari devre disi kalmis kanal listesi icinde dsmart kanallari yok

• quote:

Turksat ve horbird kanallari listeye eklendi binden fazla kanal olustu ama dsmart kanallari devre disi kalmis kanal listesi icinde dsmart kanallari yok

Kanal listesini açıp kanalları alfabetik sıraya alıp bakın. Smartspor, movie kanalları gibi Dsmart paketindeki kanallar var mı bir bakın.
  • quote:

F yazan usb yi gormuyor ici bos gosteriyor

Chansortla denediniz mi?
    Binden fazla kanaloldu ama bu uydu kutusu olmadigi icin ds moduldeki kanallari bulamiyor.dsmart digiturk uydu anten diye secenek var uyduyu sectim am ds kanallari listenin icinde cikmadi.tekrar ds moduna almak zorunda kaldim.eskisi gibi.

• quote:

Binden fazla kanaloldu ama bu uydu kutusu olmadigi icin ds moduldeki kanallari bulamiyor.dsmart digiturk uydu anten diye secenek var uyduyu sectim am ds kanallari listenin icinde cikmadi.tekrar ds moduna almak zorunda kaldim.eskisi gibi.

Manuel yükleseydiniz dsmart kanallarını

Kanallarin frekanslarini bilmiyorum tektek zor olur.paket halinde olmasi lazim.

• quote:

Kanallarin frekanslarini bilmiyorum tektek zor olur.paket halinde olmasi lazim.

https://www.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php?f=tv&t=none adresinde paket filtresini kullanırsanız dsmart paketinde hd yayın yapan 4 frekansı görebilirsiniz. Çok fazla değil yani.

Dhtv frekanslarin Listesini inceledim.yalniz ds de ,orada yazan kanallardan cok daha fazlasi var

• 65mu9000 kullanıyorum. ps4 pro TV'nin HDR'ı desteklemediğini söylüyor. halbuki tv uzman ayarlarından HDR açık. Nedeni nedir acaba?
  • selimsoy kullanıcısına yanıt
    PlayStation video ayarlarında baktığınızda hdr destekleniyor demesi lazım

TV nin ayarlarında uhd color var hdmi girişlerini ordan on yapıp birde deneyin

• selimsoy kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda ki HDR+ özelliği sanal HDR özelliği veriyor onu kapatın. Genel de UHD color seçeneğinde HDMI girişlerini on yapın.
  • Cevaplar için teşekkürler. Akşam denerim inşallah.
  • n11 in 11.11 indirimleriyle 65mu9000 i 7500tl ye mal ettim.
    bakalım gelince görücez...

kurulumda nelere dikkat etmeliyim?
  • Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. İlk olarak tv geldiğinde kutuyu kontrol edin üstten tek kat şeffaf bant çekili olması gerek, kutu açıldıktan sonra kutu içeriğinin düzgün yerleşimine dikkat edin tv nin jelatinlerine kumanda ve diğer aparatların ambalajlı olmasına dikkat edin , tv çıktıktan sonra fiziksel bir kusur olup olmadığını gözle kontrol edin. servis tv yi açtıktan sonra özellikle ölü piksel ve ışık sızması testlerini yaptırın, hatta youtube dan indirin bu testlere ait bir sürü video var atın usb ye hemen orada kontrol edin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.