Şimdi Ara

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.810
Cevap
74
Favori
249.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verdiğin linkleri benim bilgisayar iş yerinde olduğu için açmadı güvenliği geçemedi ama başka bir kaynaktan buldum 720p50fps olarak onu indiriyorum. Peki hangi ayarlarda izledin auto motion açık mıydı?
  • cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    ben motionu hep kapalı kullanıyorum hocam test ederkende kapalıydı
  • arkadaşlar bende mu9000 bin ile aranıza katıldım. Bu tvcast uygulaması ile ıphone tv ye bağlanabiliyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidalgo_51 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan arkadasim, bahsettigin uygulama hakkında maalesef bir fikrim yok.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an da 1080p bir film izliyorum USB den dinamik mod auto motion plus bulanıklık azaltma 0, titreme azaltma 10 ayarlarında , gayet akıcı ve takılmadan izliyorum nihayet inşallah böyle devam eder.

• Ayarlar ile ilgili bir kaç foto,

SAMSUNG MU9000 KULLANICILARI

maçlarını deneyebildinizmi hocam birde motion kapalı test ettinizmi
  • hidalgo_51 H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam ben bir kaç program denedim bağlanamadım ama sorunsuz kullananlar var ben beceremedim sanırım samsung 2017 konusuna yazarsanız orda bilgi verirler diye düşünüyorum
    Evet denedim auto motion i kapattım bir sorun görülmedi ama 50 fps olmasının etkisi büyük bence.

yarın 25fps maç indirip denerim ondada takılmazsa çok merak ediyorum artık bu tv yayınında ne oluyorda problem yaratıyor sinyalmi kablomu cihazmı çünkü upscale yada motion konusunda hiçbir problem kalmamış olur aklımada başka bişey gelmiyor
    hocam yaklaşık 1 saattir dikkatlice izledim tv yi yakından 720@25fps berbat kalitedeki 150mb lık maçta bile takılmadı sonra normal uyduya geçtim ntvsporda maç vardı 15dakka onu izledim ondada hiçbir problem yoktu tv de şuan hiçbir problem gözükmüyor akşam digitürkten maç izleyeceğim eğer takılma falan olursa benim kablolarda yada cihazdan sorun çünkü tv de usb den oynattığım hiçbir videoda sorun olmadı yalnız sizin tv de durum farklı sanırım tv tavsiyelerine yazdığınız mesajı okudum usb bluray kaynaklardan izlediğinizde bile takılmalar oluyor yazmışsınız sizin tv de yazılımla alakalı değilde başka bir problem olabilir
    Hocam ben de çözemedim iyimser olmak istiyorum ama maalesef olamıyorum çok canımı sıkmaya başladı bu konu mesela şu anda TV nin kendi alıcısında KanalD açık auto motion kapalı hareketli sahnelerde titreme var bariz auto motion i açınca bu sürekli olan titreme düzeliyor ama bu seferde ara sıra anlık atlama yada anlık titreme şeklinde devam ediyor keşke canlı görme imkanımız olsa hocam tel no nu ver Watsup tan video atayım belki faydalı olur.

hocam bu bahsettiğiniz sorunların aynıları usb den oynattığınızdada oluyorsa yayınla yada uyduyla falan bi alakası olacağını sanmıyorum dediğiniz sıkıntıyı anladım mağazadaki bazı tvlerdede oluyor bendede bir kaç kez oldu normal dizi izlerken ama atlama donma değilde adam kafasını çevirirken bi anlık slow motion gibi oldu görüntü ama ben bu dediğiniz sıkıntıların hiçbirini usb den oynatırken yaşamadım dizi film demo maç vs 25-50-60fps hepsini denedim tv akıyor geçen sizde bir sorun yok demiştiniz gönderdiğim videolarda daha sonra 25fps denediğinizdemi sıkıntı oldu birde tv yi aldığınızda test etmedinizmi usb den daha erken bakardınız servis işine belki iade şansınızda olurdu birde ben sürekli motion kapalı kullandığım içinde bu sorunları görmemiş olabilirim belki motion açsam bendede olacak 1-2 günde deneme amacıyla o şekilde izliyim yazarım gene durumu
  • 4-5 gündür bende kullanıyorum TV yi. Herhangi bir soruna rastlamadım belki sizin kadar detaylı ve takıntılı gözlemlemediğim için de olabilir. Genel itibariyle menü hızı görüntü kalitesinden memnunum

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    şuanlık bendede bir sorun görünmüyor hocam sorunsuz kullananlarda var zaten yazılımlamı alakalı ayarlamı alakalı tv ilemi alakalı henüz çözemedik ama bazılarında sıkıntı olabiliyor bazıları güncellemeden sonra düzeldi diyor bazıları hiç fark yok diyor bakalım nereye varacak bu işin sonu :)
  • TexasRanger kullanıcısına yanıt
    uydu alıcısı olarak ne kullanıyorsunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

uydu alıcısı olarak ne kullanıyorsunuz hocam

Hocam ayarlarınızın resimlerini atma şansınız varmı cok canımı sıkıyor şu görüntü ayarları gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay_26

Ayarlar ile ilgili bir kaç foto,

Teşekkür ederim bu ayarlarıda deneyeceğim bakalım farklımı olacak

• Sorun yaşadığınız video varsa atın bizde deneyelim tecrübelerimizi paylaşalım.
  • rtings ayarlarının aynısını kullanıyorum arka ışığı o anki ışığa zevkime göre 11-15 arası değişiyorum ayarların en başında ekranı sığdır diye bi kısım var o işaretli olsun yoksa görüntüyü zoomlu gösteriyor

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu9000/settings
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.