Şimdi Ara

Samsung mu Asus mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşım bir r620 kullanıcısı olarak kesinlikle r620 yi tavsiye ederim pişman kalmassın
  • bir bilgisayar mağazasında çalışan arkaşımın dediğine göre asus bu aralar üretim yapamıyormuş fazla.ne derece doğru bilmiyorum tabi.
    samsung piyasayı alt üst etti.bunu yaparkende üstün donanımsal özellikleri ve f/p oranı ile gerçekleştirdi.piyasadaki imajı için her konuda iyi hizmet vereceğini düşünüyorum
  • ins iyi hizmet verir daha almadım ama alıcam yakında ins
  • samsung al aman asus alma anakartı var bende aldıgım gunden beri sorunlu ses çıkışları çalışmıo mikrofondan ses almıo sık kitlenio yani samsung al çünkü bende samsung r510 var 1.5 senedir kullanıom hala ilk günki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof_oguz

asuslardan ii kızartma makinası olur uzun süredir notbook üretiyorlar şu makinanın altına 2 fazladan hava ızgarası koyalımda ısınmasın demiolar

Hangi modeli kullandınızda üzerinde kızartma yaptınız öğrenebilir miyim ? Yoksa laf olsun beri gelsin bir çamur atayım şu asusa diye mi düşündünüz.
  • arkadaşlar ne zamanın konusunu hortlatmışsınız farkındamısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: prof_oguz

asuslardan ii kızartma makinası olur uzun süredir notbook üretiyorlar şu makinanın altına 2 fazladan hava ızgarası koyalımda ısınmasın demiolar

Hangi modeli kullandınızda üzerinde kızartma yaptınız öğrenebilir miyim ? Yoksa laf olsun beri gelsin bir çamur atayım şu asusa diye mi düşündünüz.

katılıyorum asus'un bütün modellerinin ısınma sorunu yaşamadığını düşünüyorum sonuçta kendini kanıtlamış bi marka
    ayrıca evet konu hortlamış

• bende üstteki mesajımı görünce farkettim konunun hort olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 31 Ocak 2010; 20:07:06 >
  • ARKADAŞLAR ASUS N56VM , ASUS N55SF VE bu notebook arasında takıldım lütfen yardım
    http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032230/samsung_np550p5cs02tr_silver_notebook
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.