Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
44
Favori
144.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baktım da maşallah maaşlı eleman gibi çalışmışsınız forumda, sizi pek dikkate almayacağım ben 43" ilk modelin oyun performansını yakından gördüm. Bu fiyata oyun konsolları için alınabilecek en düşük ms değerine sahip 4k UHD TV. Ben uydu/kanal geçiş/kumanda vs performansıyla ilgilenmiyorum.
  • DersouOuzala kullanıcısına yanıt
    Tahriklere gelmem merak etme😅
    Geçmiş olsun artık 1-2 ay sonra sende iade etmek için yazarsın buraya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Ciddi bir kulis var belliki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DersouOuzala

Ciddi bir kulis var belliki
    Arkadaş kuru sıkı atan biri. Bu şahsı ciddiye alıp cevap verme dostum. Bu muhabbet defalarca döndü, hem burada hem tv tavsiyeleri konusunda.
  • Hazır konu canlanmışken TV'yi bluetooth kulaklık ile kullanan var mı?

Bir tane almayı düşünüyorum ama bazı yerlerde bluetooth yok yazıyor. Ben Ses ayarlarında Ses Çıkışı Listesinde Bluetooth Hoparlör kısmı diye bir şey gördüm. Sadece Hoparlör için mi yoksa kulaklıkta çalışır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Hazır konu canlanmışken TV'yi bluetooth kulaklık ile kullanan var mı?

Bir tane almayı düşünüyorum ama bazı yerlerde bluetooth yok yazıyor. Ben Ses ayarlarında Ses Çıkışı Listesinde Bluetooth Hoparlör kısmı diye bir şey gördüm. Sadece Hoparlör için mi yoksa kulaklıkta çalışır mı?
    Bluetooth hoparlör menüsü var. Ancak bendeki Samsung DA-E550 model hoparlörü görmüyor. Pcde, tablette, telefonda kullanabildiğim halde tv'de çıkmıyor. Youtube'daki videolarda servis menüsüne girip bir ayarı değiştirip bağlanabilenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozrock

Beyler 43mu7000 tv ve rca girişli technics amfi var. Tvden optik veya hdmi dan ses çıkışı mümkün. Böyle bir bağlantı yapan varmı neyle(link) ? (Hdmi arc to rca, optical digital to rca) sağlıklı net ses aktarılırmi

Edit: aliexpressden
    https://s.click.aliexpress.com/e/cpFoiiYs
    Bluetooth Kartı aldim. Aldığımda 8tl idi. Anfinin kırmızı beyaz rca girişini 3,5mm kulaklık Jacki ile karta bağladım, 5v (0.5 yada 1mA) eski bir telefon şarj aletiyle kartı besledim. Televizyon ses ayarlarından Bluetooth ile karta bağlandım. Artık tv nin sesi kaliteli bir şekilde anfiden.. Gümbür gümbür. Yalnız ses seviyesi anfi üzerinden kontrol ediliyor. Tv kumandasından ellenmiyor
    300 W 2.1 Ch Flat Soundbar HW-K450 kullanıyorum. En kaliteli sesi hdmi kablo ile sağlayabildim. Şu an sesten gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Hazır konu canlanmışken TV'yi bluetooth kulaklık ile kullanan var mı?

300 W 2.1 Ch Flat Soundbar HW-K450 ses sistemini bluetooth ile bağladım ama çok iyi ses alamadım. Telefonda kullandığım (kafa üstü blıetooth kulaklık, jabra bluetooth kulaklık, ttech kablolu boyuna asılan kulaklık) kulaklıklarda sıkıntı olmadan kullanabiliyorum. Hatta çoklu ses özelliğini aktif edersen hem tv den hemde bluetooth kulaklıktan ses geliyor ve ses seviyelerini ayrı ayrı kontrol edebiliyorsun. (Tv yi kumandadan, bluetooth kulaklığı ise kendi üzerindeki tuşlardan kontrol edebiliyorsun)

• 1250 guncelleme ile youtube acilmiyor arkadaslar.Ayni sorunu yasayan varmi

• hetşat kullanıcısına yanıt
    Ben , kablosuz ses bombasi diye tabir edilen cihazi baglayip kullanabiliyorum. Herhalde kulaklikda baglanir

• exerion kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok . Hersey stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahhhhin

Bende sorun yok . Hersey stabil.
    Bende youtube acilmiyor.Guncellemeyi birde usb den yuklemeyi deneyecgim

• exerion kullanıcısına yanıt
    Benimde mevcut sürüm 1250 , bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

Bende youtube acilmiyor.Guncellemeyi birde usb den yuklemeyi deneyecgim

Alıntıları Göster
    Uygulamalardan Youtube'u "yeniden yükle" deyince düzelmişti bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 15 Kasım 2018; 11:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Uygulamalardan Youtube'u "yeniden yükle" deyince düzelmişti bende.

Alıntıları Göster
    Programi kaldiramiyorum bile.Tekrar yukle varsa deniyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

Programi kaldiramiyorum bile.Tekrar yukle varsa deniyeyim

Alıntıları Göster
    Kaldırılmıyor evet "yeniden yükle"-"tekrar yükle" gibi bir seçenek olması lazım. O şekilde yaptığımda düzelmişti. Bir kaç kez yaşadım bunu hep bu şekilde çözdüm.
  • Arkadaslar bir sorum var. Mu7000 televizyonuma, harici HDD bagli. Son izledigim filmleri dizileri liste halinde herhangi bir menude gorebiliyor muyum?

• Darkness kullanıcısına yanıt
    Bende de surekli hdd bagli. Yalniz bilgisayara usb baglamis gibi dusun. Hdd ye grersin istedgini acar izlersin. Sadece yarida braktigin filmleri kaldgin yerden devam ediyorsun .Baska bi ozelligi yok. Farkli bi menu filan bn gormedim

• bu televizyonda iptv kullanan varmı acaba
  • yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    Mu 7350 cihazım ben kullanıyorum iptv

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.