Şimdi Ara

Samsung LE32R51B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumartesi, Cevahir Samsung Bayii'ne Samsungun 82 ekran slim-fit TV'sini almaya gittik WS-32Z419P
    (409P'lerde üretim hatası varmış, orada 419P vardı) ama kısmet işte orada indirime giren LE32R51B'yi nakite 2000 YTL'ye aldık.

http://www.anadoluelektronik.com.tr/urunDetay.jsp?d=115911&n=103801&a=1631312&s=1

Ev'de kablolu tv olduğu için her kanalı net göstermiyor. Mesela star, show ve kanal8'i güzel gösteriyor ama discovery channel, tgrt çok kötü.
    TV'nin arkasında her türlü çıkış var :) direkt VGA çıkışı da var, bilgisayarı normal VGA monitör kablosuyla bağladım divx filmi izledim çok güzel gösteriyor. Otomatik parlaklık ayarı olması güzel, gündüz parlaklığını artırıyor, akşam kısıyor. Fiyatına göre bence güzel TV.
    Sony'nin 2006 ödüllü 32V2000 tvsiyle yan yana görünce samsungu, sony çok daha canlı ve net gösteriyor ama evde tek başına samsung da fena değil.
    Ama şurası bir gerçek ki, tüplü tv daha güzel gösteriyor.

• aldığın cihaz kaliteli bir ürün slim almamakla iyi yapmışın...
    hayırlı olsun ,,bildiğim kadarıylada dvb-tuner i içinde olan samsungun tek lcd tvsi..
  • dvb-tuner nedir?
    Bir de ben VGA monitör kablosu ile bilgisayardan samsung le32r51b'ye direkt bağlanabiliyorum.
    Acaba s-video, veya scart ya da compozit bağlantı mı daha kaliteli görüntü verir yoksa vga mı?
    Bir de benim bilg.da HDMI çıkışı yok. VGA veya s-video 'yu HDMI soketine bağlayabileceğim bir aparat var mıdır?
    TAbi görüntü kaybı olmaksızın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: doors

aldığın cihaz kaliteli bir ürün slim almamakla iyi yapmışın...
    hayırlı olsun ,,bildiğim kadarıylada dvb-tuner i içinde olan samsungun tek lcd tvsi..

Sayın doors,
    Şu sıralar sadece uydu yayınında kullanılmak üzere bir tv alacağım, açtığınız samsung slim fit tv topiğinde okuduğum kadarıyla bu tv yi kullanıyordunuz, hala tavsiye eder misiniz, ya da yine aynı fiyatlara yakın seyreden samsung, lg vs. lcd mi önerirsiniz? lcd lerin tepkime süresi, pikselleşme gibi eksileri can sıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.