Şimdi Ara

Samsung C27HG70 (LC27HG70QQMXUF) [ANA KONU] | 27', 2K, 144Hz, 1ms, HDR600 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.025
Cevap
31
Favori
101.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet öyle malesef benim aldığım monitörde çok ciddi oranda bahsettiğim sorunlar vardı web sitelerinde arka planlarda dizi film izlerken ekranda sorunlar vardı iade ettim.Sorunsuz monitör bulmak çok zor kullanıcıyı rahatsız etmiyorsa zaten sorunların bir önemi kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion4201 -- 18 Mayıs 2020; 20:51:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında VA panel monitör almamak en iyisi. Her şeyi geçtim hepsinde kronik Ghosting sorunu var hemde öyle böyle değil bazı oyunlarda/sahnelerde ciddi rahatsız ediyor.
  • kesinlikle tavsiye etmiyorum. hiç sağlam değil benimkinin paneli kırıldı. arkaya doğru masadan kayarak düştü. başka bir arkadaşın ekranına mouse çarpmış onunda panel gitti. servis 2 bin tl panel parası isteyebilir. gelişmelerden haberdar edeceğim. aynı özelliklere yakın aoc ya da MSI alabilirsiniz.

kırılan panel fotosunu da ekledim.

Samsung C27HG70 (LC27HG70QQMXUF) [ANA KONU] | 27", 2K, 144Hz, 1ms, HDR600

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki_ist

kesinlikle tavsiye etmiyorum. hiç sağlam değil benimkinin paneli kırıldı. arkaya doğru masadan kayarak düştü. başka bir arkadaşın ekranına mouse çarpmış onunda panel gitti. servis 2 bin tl panel parası isteyebilir. gelişmelerden haberdar edeceğim. aynı özelliklere yakın aoc ya da MSI alabilirsiniz.

VA paneller böyle dokunduğunda bile ne kadar hassas olduğunu anlıyorsun darbeyi aldığı an gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki_ist

kesinlikle tavsiye etmiyorum. hiç sağlam değil benimkinin paneli kırıldı. arkaya doğru masadan kayarak düştü. başka bir arkadaşın ekranına mouse çarpmış onunda panel gitti. servis 2 bin tl panel parası isteyebilir. gelişmelerden haberdar edeceğim. aynı özelliklere yakın aoc ya da MSI alabilirsiniz.

Hocam laf olsun diye mi yazdın yoksa ciddi mi bu mesaj? Masadan düştü ekrana fare fırlattım kırıldı tavsiye etmiyorum ne demek? Kafanız mı güzel sizin?

• zeki_ist kullanıcısına yanıt
    hocam mouse ekrana nasıl çarpmış acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığın arabayı da tavsiye etme o zaman duvara çarpınca yamuluyor de...
  • Şu bir gerçek kıvrımından dolayı VA paneller normal panellere göre dayanıksız.

Kazadır olabilir özelikle çocuklu aileler dikkatli olmalı.
  • kafanız mı güzel yazan arkadaş ve gider tip arkadaşlara sesleniyorum. Ben daha önce benq kullandım sapa sağlandı ekrana neler geldi bir sorun olmadı.

mouse çarptı panel kırıldı olayı başka bir forumda arkadaşın başına gelmiş.
    benim mönitör masa dengesinden dolayı masa arkaya yaaşça kaydı üstünden mönitörde arkaya doğru devrildi pat diye yere düşmedi. ben sizi bilgilendirdim siz dalga geçeceğinize olayın farkına varın bence. 3k para veripte bu şekilde panel patlıyorsa orada ben kaliteyi sorgularım. biraz olaylara ciddi yaklaşın. ben alacak arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum.

bu ekranı alanlar almadan önce okursa ciddeye alır zaten senin alıp almaman çokta fifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Aldığın arabayı da tavsiye etme o zaman duvara çarpınca yamuluyor de...
    olum ne işsiz adamlarsınız lan siz burada ciddi bir olay anlatıyorum. işinize bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam mouse ekrana nasıl çarpmış acaba?
    detaylar aşağığıdaki arkadaşın başına gelmiş https://www.technopat.net/sosyal/konu/samsung-curved-ekran-kirildi.751696/
  • zeki_ist kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam inceleyeyim.

• Hocam engin bilginizden faydalanmak isterim VA nın açılımı nedir biz kıvrımlı diyoruzda sosyetede rezil olmayalım.

• Tekrar indirimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Hocam engin bilginizden faydalanmak isterim VA nın açılımı nedir biz kıvrımlı diyoruzda sosyetede rezil olmayalım.
    Bu monitör Kavisli VA panel değilmi? Kıvrım, kavis hepsi aynı kapıya çıkıyor. Bu neyin kafası anlamadım..
  • Masadan düşünce kırılmayacağının garantisini Samsung hariç MSI, AOC veriyor mu 😂 neden onları tercih edelim offff harbi bazen yorumlar sıkıntılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • malum markaların mayışlı ajans trollcüklerine taze ödeme geçilmiş yine belli ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 19 Mayıs 2020; 20:9:24 >
  • panel hasar gorunce yuksek tamir ucreti cikmasi samsunga ozel bi durum degil hatta monitore ozel bi durumda degil.ayni durum tv icinde gecerli.paneli kirarsan urunun yenisinin fiyatina yakin fiyat cikar.fakat curve paneller duz panellere gore cof baglantilari sebebiyle daha hassas,bozulmaya megilli olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: wodka_

panel hasar gorunce yuksek tamir ucreti cikmasi samsunga ozel bi durum degil hatta monitore ozel bi durumda degil.ayni durum tv icinde gecerli.paneli kirarsan urunun yenisinin fiyatina yakin fiyat cikar.fakat curve paneller duz panellere gore cof baglantilari sebebiyle daha hassas,bozulmaya megilli olabilirler.
    boşuna açıklama yaparak yormayın kendinizi, öyle olduğunu onlar da biliyorlar zaten. lakin amaçları farklı, ara ara bu başlığa dadanmalarının nedeni de belli.

beslemeyin*

* "don't feed the troll"
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.