Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.649
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

Vallahi iki farklı kablo ile denedim sonuç aynı Ben de çok şaşırdım bir telefonun içine bir şey atamıyorum Siz hiç denediniz mi sizde durum nasıl

Denedim şimdi sorun yok.

Wifi file transfer pro var nette crackli vardır onla atabilirsin. Bide onla dene yazma hızı nasıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehmistan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadşım programıbulup indireyim yarın sonuçları sana yazarım Çok sağ olasın

• Su sorunu hallettim arkadaşım bilgisayarda yanlış yere tıklıyorum Yabancı dilde olduğu için çok teşekkür ederim yardımların için

• Arkadaşlar telefona oreo güncellemesi gelir mi bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tortote

Arkadaşlar telefona oreo güncellemesi gelir mi bilgisi olan var mi

%90 gelmeyecek.

j7 core gelme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

j7 core gelme ihtimali var mı?

Var ama kesin konuşamayız.

J7 2017 serisine kesin gelecek. J7 2016 ve Core biraz muamma.C7 pro ve C9 proda alacağını düşünüyorum.

• Beyler sizdede şarj % 96 olup tekrar 92 ye düşüp sonra % 100 olma durumu var mı? Telefon kapalıyken özellikle.

• Galaxy J7 ve Galaxy Tab E için Oreo KesinleştiGalaxy J7 ve Galaxy Tab E için Oreo Kesinleşti

Samsung'un Galaxy J7'sinin ve Galaxy Tab E tabletinin Android 8.0 Oreo güncellemesini alacağı ortaya çıktı!

Samsung henüz amiral Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 gibi gemisi telefonları için Android 8.0 Oreo işletim sistemini yayınlayamadı, bu yüzden orta menzilli premium telefonların ve bütçe dostu cihazların Oreo'ya ne zaman kavuşacağı merak konusu oldu. Neyse ki Samsung'un ortak operatörlerinden biri yaptığı açıklamada Galaxy J7 Prime ve Galaxy Tab E'nin Android 8.0 Oreo'ya kavuşacağını doğruladı.

Samsung son birkaç aydır Android 8.0 Oreo beta programını yürütüyor. Şimdilik sadece Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için beta firmware bulunuyor. Şirket hala Oreo'nun ne zaman genel kullanıma açılacağı hakkında kesin bir bilgi vermiş değil. Samsung alsında J7 Prime ve Tab E ile ilgili de hiç bir açıklama yapmadı, ama bu bilgiler söylediğimiz gibi ortak operatör T-Mobile'dan geldi. Şirket, web sitesinde bu telefonların yakın gelecekte Oreo ile güncelleneceğini ve kullanıcıların hazır olması gerektiğini bildirdi.

Destek sayfasında bulunan bilgilere de bakılırsa Samsung'un Oreo çalışması "üretici gelişimi" aşamasında. Tabii ki Samsung ilk önce amiral gemisi cihazların Oreo'ya erişmesini sağlayacaktır. Ardından çok vakit geçmeden J7 ve Tab E'de Android 8.0 Oreo ile güncellenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

Galaxy J7 ve Galaxy Tab E için Oreo KesinleştiGalaxy J7 ve Galaxy Tab E için Oreo Kesinleşti

Samsung'un Galaxy J7'sinin ve Galaxy Tab E tabletinin Android 8.0 Oreo güncellemesini alacağı ortaya çıktı!

Samsung henüz amiral Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 gibi gemisi telefonları için Android 8.0 Oreo işletim sistemini yayınlayamadı, bu yüzden orta menzilli premium telefonların ve bütçe dostu cihazların Oreo'ya ne zaman kavuşacağı merak konusu oldu. Neyse ki Samsung'un ortak operatörlerinden biri yaptığı açıklamada Galaxy J7 Prime ve Galaxy Tab E'nin Android 8.0 Oreo'ya kavuşacağını doğruladı.

Samsung son birkaç aydır Android 8.0 Oreo beta programını yürütüyor. Şimdilik sadece Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için beta firmware bulunuyor. Şirket hala Oreo'nun ne zaman genel kullanıma açılacağı hakkında kesin bir bilgi vermiş değil. Samsung alsında J7 Prime ve Tab E ile ilgili de hiç bir açıklama yapmadı, ama bu bilgiler söylediğimiz gibi ortak operatör T-Mobile'dan geldi. Şirket, web sitesinde bu telefonların yakın gelecekte Oreo ile güncelleneceğini ve kullanıcıların hazır olması gerektiğini bildirdi.

Destek sayfasında bulunan bilgilere de bakılırsa Samsung'un Oreo çalışması "üretici gelişimi" aşamasında. Tabii ki Samsung ilk önce amiral gemisi cihazların Oreo'ya erişmesini sağlayacaktır. Ardından çok vakit geçmeden J7 ve Tab E'de Android 8.0 Oreo ile güncellenecektir.

Prime modelinden bahsediyor.

Ve açıkçası ben pek inanmıyorum.

• Telefona hiç custom rom atan attıktan sonra stock rom atıp garantiye gönderen oldumu knox 0x1 olduktan sonra stock romda çalışmayan programlar yada pilin eskisi gibi gitmeme durumları oluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: Smashed

Telefona hiç custom rom atan attıktan sonra stock rom atıp garantiye gönderen oldumu knox 0x1 olduktan sonra stock romda çalışmayan programlar yada pilin eskisi gibi gitmeme durumları oluyormu

Bu telefona custom rom olduğu bile şüpheli.

Xda da güzel romlar görmüştüm

• Merhaba arkadaşlar Samsung J710 FN modeli kullanıyorum, ekran parlakligi bazen kendiliğinden azaliyor. Bu problemi yaşayan var mi? Çözüm için ne yaomalıyım.

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Otomatik ekran parlaklığındaki çentiği/onayı kapatıver. istediğin ekran parlaklığını seç ( çentiksiz/onaysız) . ya öyle standart kullan yada tekrar otomatik parlaklığı seçiver. ışığın durumuna göre artacak azalacak. ama dediğin gibi bazen istemsiz sebebsiz düşmelerde olabiliyor parlaklıkta, yada tersi yükselmelerde olabiliyor. Ama dediğimlerimi yapınbca bir müddet daha bir düzgün ışık tepkisi yapıyor.

ayrıca belki sizin sorunuzu yanlış anlamış olabilirim eğerdüzelmedi ise, cihazı yeniden başlatın gene de olmadı ise güncel bir rom yükleyin diye önerilerde yapılmış sizin soruna benzer sorunlarda.
  • Android 6da 17 saat ekran süresi almışlığım vardı.Ama 7 ye geçtiğim günden beri 13 14 saati geçemedim.

Bu yüzden bugün android 6 yı indirdim eğer geçişler engellenmediyse birazdan geçeceğim.Tekrar 17 saatleri görürsem 7ye tekrar dönmeyeceğim.

Belki 17yi göremem zira batarya neredeyse 1yıllık oldu ama 15 falan görürsem yine iyi.
  • Gecenin bu saatinde android 6 ya başarıyla dönmüş bulunmaktayım.

Yarın ve bir kaç gün bataryayı test edeceğim.Şayet eskisi gibi olursa kesinlikle 7 ye dönmeyi düşünmüyorum.

Olumlu sonuçlar alırsam sizlerde 6 ya dönebilirsiniz.

• Android 6 dan selamlar kurar kurmaz da alıp yazayım dedim. Özlemişim böyle daha güzel görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

Android 6da 17 saat ekran süresi almışlığım vardı.Ama 7 ye geçtiğim günden beri 13 14 saati geçemedim.

Bu yüzden bugün android 6 yı indirdim eğer geçişler engellenmediyse birazdan geçeceğim.Tekrar 17 saatleri görürsem 7ye tekrar dönmeyeceğim.

Belki 17yi göremem zira batarya neredeyse 1yıllık oldu ama 15 falan görürsem yine iyi.

@Şehmistandeneyimlerini daha çok bekleriz. Özellikle android 7 yi ne zaman kurdun, ne kadar kullandın, aktif olarak deneyimlerinde olumlu ve olumsuz gördüğün yanları nelerdir. Sadece pil süresini kıstas almak istemediğim için detay ve ayrıntılı cevap ve yorumların bizlere ışık tutacaktır.

Bende j7(2016) j710 duos modeli var Delta ithalatcı garantili. otomatik güncelleme almıyor en son sürüm olarak 6 ta takıldı kaldı. delta ise yollayın biz yükleriz garanti süresi içinde dedi.

Ama android 7 de avantaj neler olucak tam bilemediğimden kararsız idim.

Sadece görsellik ve pil süresi harici artılarını ve eksilerini deneyimleyen arkadaşların yorumlarını beklerim(riz)

DOSTUM NEDİR DURUM
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.