Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.649
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expressimo

Ben olsam hiç güncellemem sıfır ise.

android 7 alıcak bu cihaz o zaman hiç güncellemim kalsın 7 alınca güncelleriz
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Sağ olun cevap için şu an alırsam fiyatı 1350 tl 1500 civarıda bir diğer seçenek a3 2017 var.
  • lalella kullanıcısına yanıt
    A3 pil olarak j7 nin rakibi olamaz elbet ama güzel alet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.

• Son gelen güncelleme sonrasında ilk kullanımdaki pil performansı

Samsung J7 [ANA KONU]

Samsung J7 [ANA KONU]

Şarjın bitimine doğru tekrar ekran görüntüsü paylaşırım

• expressimo kullanıcısına yanıt
    a3 ten vazgeçtim ekranı çok küçük geldi 4.7 a5 2200 tl arada çok fark var.Şu an için en makul olanı j7 gibi duruyor. Otg desteği var mı telefonda? son olarak da plastik kasa mı metal mı
  • İyi günler,

Telefona normal mesaj geldiğinde ekran yanıyor fakat whatsapptan gelince yanmıyor . Çözümünü bileniniz var mı ?

otg desteği var hocam, çerçeve metal kasa
  • black_fps kullanıcısına yanıt
    anladım hocam. ekranı düşmelere karşı nasıl umarım kırılmaz çünkü ekran değişim ücretleri çok fazla oluyor.
    telefonu düşürmediğim için birşey diyemeyeceğim hocam

• İyi aksamlar,telefonun rehberinde tüm kişiler kayitli fakat arayinca ismi değil numarasi cikiyor mesajda da öyle bu sorunu nasil giderebilirim ? Birde son zamanlarda şarj çok hizli gitmeye başladı oneriniz var mi ?

• Son gelen güncelleme ne ya ne işe yarıyor acaba yapalım mı arkadaşlar

• Güncelleme sonrası müziklerim silindi. İyi ki yakın tarihte bilgisayara yedeklemiştim yoksa yıllardır üzerinde çalıştığım arşivim yok olup gitmişti. Dikkatli olun arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost.boy

Merhabalar. yaklaşık 10 gündür J710F modeli kullanıcısıyım. Telefondan çok memnunum ve pil konusunda efsane diyebilirim. 800 liraya aldım bence 1000 lira da olsa alınabilir. Bendeki modelde nfc yok ancak radyo var. dileyen arkadaşa radyo apksını atabilirim.

merhaba

nfc mi radyo mu var diye nereden kontrol ediyoruz

diğer bir sorum da, bu telefonda otomatik parlaklık ayarı yok mu? sensör mü yok yani anlamadım? ekran ışığını sürekli elle mi ayarlayacağız

son sorun

bu cihaza root işlemi olmuyor mu? şu videonun yorumlarında 710FQ için root olmuyor vs yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 12 Mayıs 2017; 15:37:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

Merhabalar. yaklaşık 10 gündür J710F modeli kullanıcısıyım. Telefondan çok memnunum ve pil konusunda efsane diyebilirim. 800 liraya aldım bence 1000 lira da olsa alınabilir. Bendeki modelde nfc yok ancak radyo var. dileyen arkadaşa radyo apksını atabilirim.

merhaba

nfc mi radyo mu var diye nereden kontrol ediyoruz

diğer bir sorum da, bu telefonda otomatik parlaklık ayarı yok mu? sensör mü yok yani anlamadım? ekran ışığını sürekli elle mi ayarlayacağız

son sorun

bu cihaza root işlemi olmuyor mu? şu videonun yorumlarında 710FQ için root olmuyor vs yazmışlar

kardeş radyo var ise zaten uygulamalarda simgesi olur. Nfc de ayarlar kısmında bölümü olur ayarlarda nfc diye arat bi sonuç çıkarsa vardır. Bütün 2016 j7 serilerinde otomatik parlaklık için sensör yok haliyle çözümü de yok. Açıkçası fq modelinin donanımlarını bilmiyorum ama samsung türkiyede fq serisi kullanıyor haliyle bizde de çok fazla root işleri ile uğraşan olmadığı için rootu yok sanıyoruz denemek lazım ama bildiğim bir yol yok.

• eminmisiniz Android 7 alacak, valla iyi o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Uyarı için sağolun hocam güncellemede dişe dokunur iyi bir şeyler var mı yapalım mı? Benim henüz beklemede yorumlara baktıkça yapasım kaçıyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Apk atarmisin kardesim bi deneyim fm i

https://yadi.sk/d/YlGt4FVX3HX7QA dosya olarak çıkardım odex felan da var içerisinde umarım işine yarar link olarak paylaşmayı bilmiyorum forum arayüzünde çok acemiyim kusura bakmayın.

Yukledim ama radyo durdurulduhatasi aliyorum

kardeş senin cihaz rootlu mu ve yüklerken dosya olarak kopyalayıp permission ayarlarını yaptın mı?

Root atmadim normal olarak yuklendi lakin acmadi

kardeş büyük ihtimal odex dosyası da yüklenmediği için hata veriyor. rootlu bir arkadaş system/priv-app klasörüne yükleyip izinleri de yaparsa olacaktır diye umuyorum.

Hocam ben de radyonun eksiklğini acayip hissediyorum ya şu işi bir arkadaş halledebilse ne güzel olur hiç anlamıyorum bu tarz şeylerden. Ben de indirdim dosyayı ama açmadı tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: jeje15

eminmisiniz Android 7 alacak, valla iyi o zaman

kessin alıcak
  • noblese.oblige N kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben yaptım bi şey olmadı ayni valla

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.