Şimdi Ara

SAMSUNG i780 KULLANICI KLUBÜ:::Inceleme,Program,Oyun,Aksesuar::: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.522
Cevap
19
Favori
436.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mehmetius

real vga programını yükledim dediğiniz gibi yaptım ama resimdeki gibi öncesi sonrasıda aynı değişmedi neden olailir?

Bütün adımları doğru ve tam olarak yaptığınıza emin olunuz.Çünkü o kadar ayrıntılı anlattım ki ve adım adım olmaması mümkün değil.
    Hem cihazımda uyguladım aynı andada ayrıntılı olarak yazdım.Mutlaka bir yeri atlamışsınızdır.
  • tekrar yükledim programları bu sefer oldu.şimdidde temeları yüklemeye çalışıyorum onları beceremedim şimdide :).bu tel beni birazyoracak gibi :).cevap için çok teşkürler
  • Bu cihaza 4 yada 8 gb kart takılabilirmi.

Birde 6.1 yüklü gelmiyormu bizmi yükleyeceğiz windows mobil 6.1
  • 16 gb'ye kadar destekliyor, wm6 yüklü geliyor

quote:

Orjinalden alıntı: Ebu Computer

Bu cihaza 4 yada 8 gb kart takılabilirmi.

Birde 6.1 yüklü gelmiyormu bizmi yükleyeceğiz windows mobil 6.1
  • merhabalar verdiğiniz bilgiler gerçekten çok güzel ama ben dosyaları indirdim ancak nasıl kuracağımı bulamıyorum. neyin altına koymam lazım yada indirmiş olduğum dosyaların içinde exe uzantılı birşey yok nasıl yükleyebilirim bunları bana yardımcı olursanız çok sevinirim. elinize sağlık herşey için şimdiden teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı: WinPeAcE

i780'e Real Vga Yükleme

1- Aşağıda linklerini verdiğim dosyaları önce cihazınıza atınız.Real vga'daki tüm programlar cihaza(device)kurulacaktır.
    2- Önce Realvga_11.cab'ı yükleyiniz.
    3- Sonra 128dpi yükle.Sizden cihazı yeniden başlatmanızı isteyecek cancel(hayır) diyip çıkıyoruz.
    4- Sonra 96dpi yükleyiniz.Yeniden başlatmanızı isteyecek Ok(Evet)diyip cihaz yeniden başlayacak.
    5- Cihaz yeniden başladıktan sonra Spb mobile shell'i yüklüyoruz.(Spb mobile'ı yüklemek zorunda değilsiniz.Bir çeşit tema programıdır.Cihazdan aşağıdaki görüntüleri almanızı sağlar.)
    6- Program menüsününde Realvga'yı buluyoruz.Altta resimde gördüğünüz gizi 96dpi olarak ayarlayıp ok diyoruz ve size altta ki resimde olduğu gibi uyarı verecektir onada proceed diyip cihaz yeniden başlayacaktır.
     SAMSUNG i780 KULLANICI KLUBÜ:::Inceleme,Program,Oyun,Aksesuar:::

Realvga yüklü i780'niniz hayırlı olsun.

Aşağıdaki linklerdeki xx gözüken yeri re olarak değiştiriniz.
    Realvaga11.cab
    http://rapidshaxx.com/files/180983383/RealVGA_11.CAB
    128dpi.cab
    http://rapidshaxx.com/files/180984303/ResPack128dpi_1_.ARM.CAB
    96dpi.cab
    http://rapidshaxx.com/files/180984949/ResPack96dpi_1_.ARM.CAB
    Spb mobile shell
    http://rapidshaxx.com/files/180987631/SPB_Shell.rar

Real vga yükledikten sonra cihazda gözüken farklılıklar:(Öncesi ve sonrası)

Real vga'yı ve spb mobile shell'i yükledikten sonra today(anaekranda) farklılar olabilir(bakınız:aşağıdaki resimler).Onu diğer konumuzda nasıl düzelteceğimizi anlatacağım.

Not:Cihaza herhangi bir zarar vermemektedir.Eğer yapamassanız ki çok kolay bir işlem, soft reset veya hard resert yapıp cihazınız düzelecektir.

• aarkadaşım ActiveSYNC programını yükle.sonra telefonu bilgisayara bağla otomatik bağlantı kuracak bağlantı kurduktan sonra yukarda explore diye bir yer var tıkla sonra dosyalar açılacak onlardan birine atıp kabloyu çıkar telefonu yeniden başlat ve attığın yeri bul sonra ordan programa tıklayarak programu kur
  • arkadaşlar bende hepsiburda dan aldım ama versiyon eski çıktı ve başarı garantisinde.benim bulunduğum ilde başarı teknik servis yok.bazı yorumlarda kvk gittim de verdiyon yükseltiler favisinde milan diyorlardı başarı grantili olan makina sadece başarı servisimi sadece versiyon yükleyrbilir?birde ben yapabilirmiyim versiyonn yükseltmeyi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: divercats

merhabalar verdiğiniz bilgiler gerçekten çok güzel ama ben dosyaları indirdim ancak nasıl kuracağımı bulamıyorum. neyin altına koymam lazım yada indirmiş olduğum dosyaların içinde exe uzantılı birşey yok nasıl yükleyebilirim bunları bana yardımcı olursanız çok sevinirim. elinize sağlık herşey için şimdiden teşekkürler.

Activesync programını (ilk mesajda da verdim)bilgisayarınıza yükleyin.Kurduktan sonra cihazınızı usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.Activesync programı üzerinden explorer diyerek veya bilgisayarımda mobile device'a tıklayarak telefonun iç dosyalarına ulaşmış olursunuz.Bulduğunuz cab dosylarını storage card altında veya ana hafızada ama tavsiyem telefonun şişmemesi için storage card altında programlarım diye bir klasör oluşturup onun içine cab dosyasını kopyalayın.

Kopyaladıktan sonra Telefonunuzda Programlar bölümünde bulunan dosya yöneticisi(file explorerdan)kopyaladığınız yeri bulup cab dosyasının üzerine tıkladığınızda program yüklenmeye başlanacaktır.Size nereye kurulum yapacağınız sorar cihaz veya storage card program kurulum ayrıntılarında cihaza kurun diye bir talimat yoksa storage card'ı seçip ok'leyin.Program cihazınıza kurulmuş olacaktır.(Kurduğunuz programın kurulum ayrıntılarında cihazı yeniden başlatın(soft reset)diye bir talimat yoksa cihazı yeniden başlatmanıza gerek yoktur.

• quote:

arkadaşlar bende hepsiburda dan aldım ama versiyon eski çıktı ve başarı garantisinde.benim bulunduğum ilde başarı teknik servis yok.bazı yorumlarda kvk gittim de verdiyon yükseltiler favisinde milan diyorlardı başarı grantili olan makina sadece başarı servisimi sadece versiyon yükleyrbilir?birde ben yapabilirmiyim versiyonn yükseltmeyi?

Versiyon yükseltmeyi malesef son kullanıcılar yapamıyor.Çünkü samsung paketi dağıtmıyor.
    Başarı ve kvk samsung ile anlaşmalı.Bu yüzden ikisinede büyük ihtimal götürebilirsiniz.
    Telefon açıp sormanız yeterlidir.
  • PDF Uzantılı Dosyalarınızı Okumak İçin

Hızlı bir pdf okuyucu.Ayrıca dökümanınızın içinde arama da yapabiliyorsunuz.

Aşağıdaki linklerdeki xx gözüken yeri re olarak değiştiriniz.
    Foxit Reader
    http://rapidshaxx.com/files/182236610/Foxit14Beta.rar

• Merhaba inşallah yanlış yere yazıp düzen bozmuyorumdur. karar vermekte zorlanınca sizden yardım istemek ihtiyacı duydum. hepsiburada da 100 tl farkla eten x600 ve samsung i780 görünce kilitlenip kaldım. sizce hangisi daha önde olur. mesela ekran boyutundan dolayı i780 de pencerelerin sığmaması gibi bir durum oluşur mu? vs.. kararımı sizin görüşlerinize göre vermek istiyorum. şimdiden herkeze çok teşekkürler.
  • quote:

quote:

arkadaşlar bende hepsiburda dan aldım ama versiyon eski çıktı ve başarı garantisinde.benim bulunduğum ilde başarı teknik servis yok.bazı yorumlarda kvk gittim de verdiyon yükseltiler favisinde milan diyorlardı başarı grantili olan makina sadece başarı servisimi sadece versiyon yükleyrbilir?birde ben yapabilirmiyim versiyonn yükseltmeyi?

Versiyon yükseltmeyi malesef son kullanıcılar yapamıyor.Çünkü samsung paketi dağıtmıyor.
    Başarı ve kvk samsung ile anlaşmalı.Bu yüzden ikisinede büyük ihtimal götürebilirsiniz.

çok sagol malsef kvk bayileri yapamyormuş.ya kargoyla yollayacam telefonu yada bayisi olan ile gittiğimde ben yaptıracam.ben telefonda outlook göremedim ben mail hesabım nerden oluşturacam?ayrı programmı yüklemem mi lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetius -- 12 Ocak 2009; 13:37:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pupayelken

Merhaba inşallah yanlış yere yazıp düzen bozmuyorumdur. karar vermekte zorlanınca sizden yardım istemek ihtiyacı duydum. hepsiburada da 100 tl farkla eten x600 ve samsung i780 görünce kilitlenip kaldım. sizce hangisi daha önde olur. mesela ekran boyutundan dolayı i780 de pencerelerin sığmaması gibi bir durum oluşur mu? vs.. kararımı sizin görüşlerinize göre vermek istiyorum. şimdiden herkeze çok teşekkürler.

ben samsung i780 aldım fena degil eteni inceledim bende internetten, 3g si yok ve yorumlarda olumsuz şeyler konuşulmuş.birde ben klavyeli telefon istiyordum ve de samsung markasına güvendiğim için daha cazip geldi
  • quote:

quote:

quote:

çok sagol malsef kvk bayileri yapamyormuş.ya kargoyla yollayacam telefonu yada bayisi olan ile gittiğimde ben yaptıracam.ben telefonda outlook göremedim ben mail hesabım nerden oluşturacam?ayrı programmı yüklemem mi lazım?

outlook değilde, mesajlara girdiğin zaman sms/mms'in altında e-mail bölümü var oradan yapacaksın.

• quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

quote:

quote:

quote:

outlook değilde, mesajlara girdiğin zaman sms/mms'in altında e-mail bölümü var oradan yapacaksın.

sağol dostum mesajları karıştırıken buldum daha demin

• Arkadaşlar bu üründe 3.5mm'lik kulaklık çıkışı var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

Arkadaşlar bu üründe 3.5mm'lik kulaklık çıkışı var mı?

yok kardeş, kendine münhasır usb girişi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspcü

Arkadaşlar bu üründe 3.5mm'lik kulaklık çıkışı var mı?

Dönüştürücü mevcut.

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-F480-i780-U900-D880-i550-KULAKLIK-Ceviri_W0QQidZZ15155500

• Telefonu istediğimiz saatte otomatik olarak kapatma programını bulabilirmiyiz arkadaşlar,reca etsem
  • hadi ya o kötüymüş. dönüştürücüler zamanla sorun yaratabililiyor sürekli alete takıp çıkarmaktan.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.