Şimdi Ara

Samsung HW-N450 320W Soundbar 1099 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
21.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.1 5.1 muhabbetini bir turlu anlayamadim. evde 5+1 creativ var sag arkadan kurşun sıkınca sadece ordan sesin gelmesi demek mi

samsung soundbarlara bakiom 5.1 de bile sadece bi kolon var arkadan nasil ses gelcek

ayrıca creativ 100tl iken neden soundbar 2bin tl ne farkı var ikiside 5 kanal degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam ,

Televizyonum Samsung 55nu8000.

LG SJ3 ile HW-N450/TK arasında kaldım. Sizden gelecek yorumlara göre ikisinden birini alacağım. Aradaki fiyat farkına değer mi ? Sizce hangisini almalıyım. Herkeset teşekkürler.
    https://www.hepsiburada.com/lg-sj3-dturllk-300w-wireless-soundbar-pm-HB0000081MJT
    https://www.hepsiburada.com/samsung-hw-n450-tk-2-1-kanal-320w-kablosuz-soundbar-p-HBV00000EI6JK

• quote:

Orijinalden alıntı: myth_1907

Beyler selam ,

Televizyonum Samsung 55nu8000.

LG SJ3 ile HW-N450/TK arasında kaldım. Sizden gelecek yorumlara göre ikisinden birini alacağım. Aradaki fiyat farkına değer mi ? Sizce hangisini almalıyım. Herkeset teşekkürler.
    https://www.hepsiburada.com/lg-sj3-dturllk-300w-wireless-soundbar-pm-HB0000081MJT
    https://www.hepsiburada.com/samsung-hw-n450-tk-2-1-kanal-320w-kablosuz-soundbar-p-HBV00000EI6JK
    hocam n450 ses kalitesi çok daha iyi ve swa-8500s kit satın alarak surround yapabilirsin bu açıdan n450 tavsiye ederim. Bütçen çok yoksa sj3 de şuan iyi fiyat oda alınabilir. bir kere alayım diyorsan n450 derim

• bloodrap kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi için , aradığım tarzda bir cevaptı açıkçası. :)
  • fiyat hala 999 TL kur gittikçe artıyor bu fiyatlar yakında hayal olur
    ben 2 hafta önce satın aldım ve memnunum dün de n11 den arka hoparlörleri spariş ettim.
  • Durduk yere aklıma soktunuz. Arka hoparlörler kablosuz bağlanabiliyor mu?
    Birde Sony tv de kullansan uyum sorunu olmaz di mi?
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    HDMi arc veya optik kablo ile bağlandığında uyum sorunu yaşanmıyor ben Arçelik tv ye optik kablo ile bağladım. TV nin kumandandası ile ses denetimi yapılabiliyor.
    Arka hoparlörler kablosuz zaten

• Arkadaşlar bimin 1999 liraya sattığı jvc 50 inç (50vu73t) tv sahibiyim. Bu hoparlörler olur mu benim tvye? Kullanan var mı? Alıp bağlantı kuramazsam diye tereddütteyim.

• Bu fiyat gerçekten çok iyi.

N550 modelini almak istiyorum. N550 1.400tl.

Samsung N550'in üstün özellikleri şu şekilde.

2 hoparlör fazla (6 hoparlör), Dolby Digital 5.1, Center speaker, 3.1 Kanal sayısı

400 tl farka değermi bilmiyorum. Kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

Arkadaşlar bimin 1999 liraya sattığı jvc 50 inç (50vu73t) tv sahibiyim. Bu hoparlörler olur mu benim tvye? Kullanan var mı? Alıp bağlantı kuramazsam diye tereddütteyim.
    optik girişi veya hdmı girişi varsa sorun olmaz kullanırsın
  • Herkese merhaba

Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Dün Samsung HW-N450 soundbar aldım. Televizyonum Samsung 40ES7000 Serisi. Dün kendim kurulumu gerçekleştirdim. Televizyon sesini soundbardan aldım. Yalnız subWoofer den çok boğuk bir bas sesi geliyor. Ses seviyesini normal dinlemek için rahat 50-60 lara kadar çıkarıyorum. Telefon üzerinden bluetooth ile bağlantı yapıp müzik dinlediğimde ses daha kaliteli ve daha güçlü. Yalnız beklediğim gibi temiz bir ses alamadım ve resmen hayal kırıklığına uğradım. Yapmam gereken bir ayar var ben mi yapmıyorum.

Aynı üründen kullanan ve ya konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyageray

Herkese merhaba

Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Dün Samsung HW-N450 soundbar aldım. Televizyonum Samsung 40ES7000 Serisi. Dün kendim kurulumu gerçekleştirdim. Televizyon sesini soundbardan aldım. Yalnız subWoofer den çok boğuk bir bas sesi geliyor. Ses seviyesini normal dinlemek için rahat 50-60 lara kadar çıkarıyorum. Telefon üzerinden bluetooth ile bağlantı yapıp müzik dinlediğimde ses daha kaliteli ve daha güçlü. Yalnız beklediğim gibi temiz bir ses alamadım ve resmen hayal kırıklığına uğradım. Yapmam gereken bir ayar var ben mi yapmıyorum.

Aynı üründen kullanan ve ya konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?
    selam hocam, bağlantıyı neyle yapıyorsun?
  • ayni urunu ben de aldim ses ve bas cok temiz. basin guc ayarina baktin mi bi de neden kendin kurdun. servisin kurmasi lazimdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bağlantıyı hdmı kablo çıktı içinden onunla yapıyorum.
  • sari tilki S kullanıcısına yanıt
    Samsung u aradım benimde kurabileceğimi söylediler. Sonra pişman oldum bende kendim kurduğum için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyageray

Samsung u aradım benimde kurabileceğimi söylediler. Sonra pişman oldum bende kendim kurduğum için.
    Garanti konusunda sorun yok hocam gönlün rahat olsun. bass tiz ayarlarını kontrol edebilir misin? birde tv ayarlarından ses çıkışın ne seçili? olmadı uydu alıcısından al sesi digiturk vs. birşey kullanıyorsan
    Samsung N450 modelini kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Ben soundbarın içinden çıkan hdmı kablo ile tv ye bağlantı yaptım. Televizyonum Samsung 40ES7000 Modeli 2012 yılında almıştım.
    1.Soru : Tv açınca soundbar otomatik açılmıyor. Soundbarı kumandadan açmam gerekiyor. Yalnız soundbar açıldıktan sonra tv nin kumandası ile soundbarın ses seviyesini azaltıp artırabiliyorum. Bu normal mi? Kitapçıkta Samsung tv ile uyumlu olduğu yazıyordu.
    2.Soru : Tv de diğer kanallar ve müzik kanalları olsun soundbar ve tv ses seviyesini 80-90 lara çok rahat çıkarabiliyorum. Bu kadar sesi açabilmem normal mi? Yalnız soundbara bluetooth ile bağlantı yaptığımda 50-60 larda iyi ses alabiliyorum.
    3.Soru : Kurmaya gelen servis danışmanı soundbar ile woofer ayrı yerlerde durması gerekir dedi. Yoksa sesler birbirine karışırmış. Mantıklı bir açıklama mı?

Cevap veren ve yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Bende 55nu8000 ile birlilte kullanıyorum,soundbardan iyi bir ses alabilmek için 50 seviyesine kadar açmam gerekiyor,bu bir sorunmu yoksa genel olarakmı böyle ?
    Ayrıca optik kablo ile bağladım ama çok badirde olsa bazen kopukluk oluyor,en iyi bağlantı şekli hangisi? Hdmı-arc daha iyi demişlerdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.