Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı hatayı vermeye devam ediyor windows 7 windows 8.1 hepsinde aynı bilen biri yardımcı olabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cacer50 C kullanıcısına yanıt
    1 senedir mi5 ile kullanmıyorum, başta bağlantı kopuyordu, uygulamayı açıp tekrar bağlanıyorum. Sonra uygulamayı kitledim arkaplanda sıkıntısiz kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Aynı hatayı vermeye devam ediyor windows 7 windows 8.1 hepsinde aynı bilen biri yardımcı olabilirmi?
    Ne ve nasıl olduğunu anlatırmısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbuyuk

Ne ve nasıl olduğunu anlatırmısın.

Alıntıları Göster
    Wireless download moduna alana kadar sıkıntı yok ama pc den wi-fi bağlantısı kurduğumda hem saatte o kırmızı renkli uyarıyı vermeye başlıyor hemde odin saati görmüyor biryerde hatamı yapıyorum anlamadım tarif edildiği gibi bire bir yapıyorum ama sonuç aynı.

• müjde odine gerek kalmadı güncelleme geldi tizen 4.0
  • Arkadaşlar 299,72 mb'lik bir güncelleme geldi, kuruyorum şuanda.

Bakalım neler değişmiş. :)
  • beyler bana gear s3 saat için kullanabileceğim bir not defteri uygulaması lazım, yani ben bazı notlarımı buraya yazıp, istediğimde saatimden bakacağım, böyle bir uygulama var mıdır?

not: saati iphone ile kullanıyorum.
  • ayhh valla billa güncelleme gelmişş
  • 4.0 Türkiye'de yayınlandı. hayırlı olsun...

• Kanada yükledik - tekrar eski roma dönüp Türkiye nasıl yapabiliriz veya direk Türkiye romu atabilirmiyiz Net Odin ile arkadaşlar ?
  • Bnde suan yukluyorum umarin pisman olmam :)

• Ben güncelledim..bir sıkıntı problem yok..whatsapp mesajları düzelmiş

• aynen şu anda türkiye sunucuları göçmüş durumda
  • dragon3781 D kullanıcısına yanıt
    Gerek yok ki değiştirmenize...

Samsung Pay hala çalışmıyor TR'de.
  • Haklısın aslında pek fark yoktur ,hatta hiç yoktur belkide.

Ben sadece 1. İlerideki servis sorunu vs durumunda TR rom yuklu olması acısından 2. Rom ların kaynagını bulamıyorum nerden ındırılır vs..

Sammobıle de yok , Guncelmıyız de yok , xda da bulamadım , samsung farmwıre sıtesınde de bulamadım oyuzden ogrenmek ıstemıstım reıs.

• Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

bu temayı ücretsiz yüklemiştim, fabrika ayarlarına dönünce gitti. bu temayı tekrar nerden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoki

İyi akşamlar gear s3 te saatten gps kullanmak için hangi uygulamayı tavsiye edersiniz?
    here diye bir uygulama mevcut. direk saattende kullanılıyor. telefondan konum ayarlayıp saat üzerinden yönergeleride takip edebiliyorsunuz. motosiklet kullanırken çok işime yarıyor. telefon cebimde iken saatten navigasyon güzel
  • bir konuda yardıma ihtiyacım var

kayıtlı telefon isimlerimin bazıları uzun. arama olduğunda saat ekranında tamamını göremiyorum. bu isimleri yazı karakteri küçükte olsa tam ekranda görebileceğim bir durum yada uygulama mevcutmudur ?
  • Selam Arkadaşlar. Tizen 4 Update'i Iphone'a gelen oldu mu? Geldiyse nasıl yapılıyor?

Sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akintr -- 6 Mart 2019; 10:21:30 >
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Hocam update sonrasi halen whatsapp dan son gelen mesaji gorebiliyorum saatte. Duzelmis demissiniz ek bi ayar var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birdy2 -- 6 Mart 2019; 10:34:32 >
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.