Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. S3 classic model kullanıyorum. Bazı arkadaşlar saate sms bildirimi gelmediğinden şikayetçi olmuş. Bende de oldu ancak telefonu kontrol ettiğimde mesaj kısmında okunmamış birçok mesaj olduğunu gördüm. Hepsini tek tek açtım sonra tekrar denediğimde sms bildirimi saate geldi. Sanırım saati takmadığımız zaman da telefona gelen mesajlara bakmamız gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 saatimi takmadığım zaman kullanmak için android wear 2.0 işletim sistemli ticwatch E marka akıllı saati aliexpress indiriminden almayı planlıyorum. Bu saatle ilgili biligisi olan kullanım deneyimi olan var ise biraz bilgi verebilir mi?

• kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Hocam en önemli fark pil suresi. 4 gunde 1 sarj ediyorsunuz. Daha güncel bir platforma sahip, saate daha cok benziyor. Kayis secenekleri daha fazla, ekrani safirden bile daha sert ve saglam vb bircok konu var

• M__R__T kullanıcısına yanıt
    WhatsApp cevaplama olayını nasıl çözdünüz?

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi aptoide kurdum ve uygulamayı güncellendi.. :)

• M__R__T kullanıcısına yanıt
    Yaptım dün akşam apdoite ilk baş yanlış Okumuşum :) mesele WhatsApp sürüm güncellemesi ile alakalıymış. Play Store da yok Apdoite de var hatta WhatsApp uygulama logosu da değişti güncelleme yaptıktan sonra sürüm numarası 2.18.93 olacak o zaman Gear S3 ile WhatsApp mesajlarını direkt cevaplayabildim.

Teşekkür ederim iyi günler dilerim...

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Aynen, çok önemli bir sıkıntı bu şekilde çözülmüş oluyor.. ( :

• Merhabalar, Bir türk geliştirici olarak Bizde Samsung'da Kendimize Bir Yer Edinmeye Çalışıyoruz. Bu Bağlamda Desteklerinizi Rica Ederim.
    Sosyal Medyadan bizi takip edebilir istediğiniz an destek için iletişim kurabilirsiniz. Bir sorunda anında muhatap bulabilirsiniz.
    Her satın aldığınız saatin açıklamasında Hediye saatlerim vardır. Satın aldığınızda istediğinizi seçip ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz...

Sdesign Saat Yüzü Sosyal Medya:

SDesign Kolleksiyon:
    http://apps.samsung.com/gear/brandPage.as?sellerId=htjhqsvhcr&brandId=0000000208

goOGLE+:
    https://plus.google.com/u/0/collection/4kD7VE

YOUTUBE:
    https://www.youtube.com/channel/UCsxwqZs0CbYQZZIWSloH1aQ

INSTAGRAM:
    http://www.instagram.com/SDesignWatchFace

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• Hem hava durumunu hemde adım sayısını batarya durumunu gösteren bir saat arayüzü var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 38 mb lik bir güncelleme geldi şimdi kurupnkullanan varmı ? Şuan indiriyorum ama artık samsungun eskitme politikasından guncelleme yapmaya korkar olduk. İnşallah gear sportu falan alsınlar diye saati mahveder güncelleme göndermemişlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: executive44

38 mb lik bir güncelleme geldi şimdi kurupnkullanan varmı ? Şuan indiriyorum ama artık samsungun eskitme politikasından guncelleme yapmaya korkar olduk. İnşallah gear sportu falan alsınlar diye saati mahveder güncelleme göndermemişlerdir.

Ben Tizen 2.3.2.3 sürümünü kullanıyorum, güncelleme yapmıyorum. Bu sürüm şarj olarak beni tatmin ediyor tizen 3 e göre . Yeni sürüm ile bilgi verirseniz memnun olurum.

• şu an tizen 3.0.0.1 sürümünü kullanıyorum. gayet memnunum ve pil sürem 2.5 gün olarak söyleyebilirim. arada full ekran acık yapıyorum yoksa 3 günü rahat görürüm. güncelleme yapmaya hiç niyetim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel bi güncelleme değil mi bu kimine var kimine yok

• zuzzi kullanıcısına yanıt
    Bende ki yazılım sürümü CQL1 ile bitiyor.

Bizlere de gelecektir kısa zamanda.

Saygılarımla...
  • Bu güncellemede ilk gözüme çarpan Bluetooth bağlantı iyileştirmesi. Önceden bağlantı kopunca ben bağlayana kadar tekrar bağlanmazdi. Simdi saatin telefonla bağlantısı kopunca 5-10 dakikalık periyotlarla tekrar tekrar tarama yapip bağlanmayı deniyor ve bağlanıyor.

Pilde de sanki iyileştirmeler var sabah 08:30 civarı %80 idi akşam 21:05 te baktım %74

Tizen sürümü 3.0.0.2 olmus birde format atıp o şekilde pili falan gozlemliyecegim bakalim.

• Sms gelince saate bildirim gelmiyor . Fakat saatteki sms kısmına girince gelen mesajlar görülüyor. Değişik bi durum...

• Son güncelleme ile saat batarya süresi ciddi anlam da iyileşmiş ama dediğiniz gibi sms gelince bildirim düşmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 28 Mart 2018; 12:49:8 >
  • S_Dogan S kullanıcısına yanıt
    google playde de mevcutmu
  • Eee hani bize gelmedi güncelleme?

• Gear s3ü iPhone 7 ile kullanıyorum. Önceki telefonum olan Xperia X ile Sleep as Android ile gece horlama ve sayıklama (ki sayıklarım=)) kayıtlarımı tutuyordum hatta horlayınca uyandırıyordu. Sorun şu ki Shelath her ne kadar uyuduğunuzu farkedip süre olarak kaydedebilse bile gece horlama ile ilgili bir kaydı yok. Bildiğiniz bir 3. parti app ya da benim bilmediğim bir ayar var mı? Bayağı karıştırdım hatta ingilizce sitelerde de dolandım malesef kimse ya farketmemiş ya da gerek görmemiş. Bilen varsa yeşillendirsin.
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.