Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile hatayi buldum. Whatsapp surumunden kaynaklaniyor. Suan 2.18.80 versiyonunu apk olarak indirip kurdum ve saatten cevaplayabiliyorum artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamutow kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam:)

• mamutow kullanıcısına yanıt
    Link Eklermisin

• arkadaşlar hertürlü uyarı ve bildirim geldiği halde, telefon çalınca saatte çalmıyor. uyarı ve bildirimler açık. sorun nerede olabilir.saaati sıfırlamak istemiyorum bir sürü arayüz var. hepsi sıfırlanyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ugün s3 frontier aldım söyle bir sorun var saat 1 saat geri kalmakta çözümü hakkında bilgisi olan arkadaş yardım ederse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLroS -- 12 Mart 2018; 17:22:8 >
  • Şu saatle iphone ile kullanıldığında ses li mesajları dinleme yazılı mesajlara hızlı cevap verebilme özelliği geldiği gün değerini ikiye katlar benim için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Şu saatle iphone ile kullanıldığında ses li mesajları dinleme yazılı mesajlara hızlı cevap verebilme özelliği geldiği gün değerini ikiye katlar benim için.

böyle bir olay hiçbir zaman gelmeyecek bence. Bunları isteyenleri apple watch'a yönlendiriyorlar çünkü.
    (sesli mesaj olayından emin değilim ama, onu apple watch da yapamıyor olabilir)

• gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Valla hocam google'a direk whatsapp latest apk download yazdim cikan sitelerdeki surum ile google playdeki surumu karsilastirdim. Sonra bi tanesi daha ileri bi surumdu indirip kurdum ve duzeldi. 2.18.80 suanki surumu whatsappin.

• Arkadaslar watchmaker uygulamasindaki cogu arayuzu saate attigim zaman kalite berbat bir sekilde dusuyor. Telefonda gosterdigi kaliteyle saattekinin uzaktan yakindan alakasi yok. Bunun bir ayarimi vardir acaba nasil duzelir

• arkadaşlar saatimizde kurulu olan saat şekillerini belli zaman periyotlarında mesela günlük yada 6 saatte bir otomatik değiştiren bir uygulama varmı aynı ekran koruyucusundaki değişen otomatik resim gibi şimdi aklıma geldi belkide böyle bir olanak bile yoktur.
  • Bir süredir saati kolumdan çıkardığımda telefonda bildirim çıkıyor yukarıda. Gear S3ü takmıyorken şarj etmeyi unutmayın diyo. Ya bi git diye küfredecem edemiyorum karşımdaki bir cihaz. Bu bildirimi kapatmanın yolunu bulamadım. Sizde de çıkıyor mu?

• Merhaba,

İlk bir kaç sayfaya göz attım fakat göremedim,

Bu saat üzerinden instagram ve twitter akışlarını takip edebileceğim bir uygulama var mıdır?

Teşekkürler.

• Saati kullanan kimse kalmadı sanırım

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam watchmaker uygulamasindaki cogu saatte arayuzler berbat kalitede gozukuyor. Internette ayni arayuzu gordugum saatlerde mukkemmel netlikte dururken benim saatimde berbat bir kalitede gosteriyor. Acaba tizen 3.0.0.1 in hatasi olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozo Luluk

Merhaba,

İlk bir kaç sayfaya göz attım fakat göremedim,

Bu saat üzerinden instagram ve twitter akışlarını takip edebileceğim bir uygulama var mıdır?

Teşekkürler.

bunun için özel bir program kurmadım ama instagramda bildirim takip te olunan sayfa yetkilisi ise ekrana bildirim geliyor bende twitter konusunu bilmiyorum
  • Arayüzlerin cözünürlügü saatteki watchmaker uygulamasi icinden yüksek cözünürlük olarak degistirirseniz sorununiz cözülmüs olur.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten oyle yapiyorum highest cozunurluk high cozunurluk hepsini denedim ama yok. Saat uzerinden bir ayarmi var acaba. Bakin zoom ozelligi olan nerdeyse tum saatlee boyle, oysa millet paylasiyor süper kalitede goruntuleri var.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• Bende watchmaker kullaniyorum elran kalitesi süper. Tüm arayüzlerdemi böyle?

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse zoom ozelligi olan hepsinde. Berbat otesi kalitesi var. Acaba tizen 3 mu kullaniyorsunuz? Bendemi sikinti var

• Tizen 3 kullaniyorumda, Tizen 2 kullanirkende bir sorun yoktu.

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.