Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keopsdd

spotify premium kullanıcıları için güncelleme ile birlikte offline seçeneği gelmiş. müzikleri gear'ınıza direk indirip herhangi bir wifi yada bluetooth bağlantısı olmadan dinleyebiliyorsunuz.

Bu baya iyi olmuş. ÖZellikle spor yaparken birak teli çık
  • keopsdd kullanıcısına yanıt
    Bu özelliği deneyen var mı ?

Okuduğum bir yurt dışı kaynaklı haberde bu özellik LTE versiyon model için çıktı diye yazıyordu.
    Daha sonra veya anında normal modele de geldi mi haber içeriğinde belirtilmemişti.

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin mesajınızdan sonra spotify kurup bir deneyeyim dedim.
    İlk denemelerime bakılırsa gayet iyi çalışıyor.
    Ayarlar içinde offline (on/off) seçeneği var.
    Çalma listesine girdiğinizde "Download" seçeneği görünüyor. Bunu açarak listeyi indirebiliyorsunuz.
    Toplamda 80 şarkılık iki listeyi indirdim 220 MB kadar yer tuttu. Bunu da ayarlar içinde görebiliyorsunuz.

Bu çok gerekli bir özellikti, gelmesi güzel oldu.
  • Arkadaşlar merhaba. Dün Gear S3 aldım ve siz tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim. Bir internet sitesi buldum saat arayüzlerinin olduğu fakat uzantıları .watch Bu arayüzleri GearWatchDesigner ile saate atmaya çalıştığımda desteklenmeyen uzantı hatasını alıyorum. Bu arayüzleri saate nasıl aktarabilirim? .gwd uzantılı arayüzler bulamadım. Teşekkür ederim.
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    LTE ülkemizde operatörler tarafından hizmete sokulmadigindan kullanılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spofity de sesi açamadım bir türlü bezeli çevirince şarkı değişiyor

• Acaip batarya sorunu var saat'de.
  • dkelleci kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Demek ki sadece LTE versiyon ile sınırlı kalmamış bu özellik ki doğrusu da bu idi.

Saygılarımla...

• alpbey78 A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.

2018 - 2019 gibi başlaması düşünülen, Turkcell in bu konuda bir çalışması var imiş.

O güne kadar Gear S4 mü olur S5 mi olur bilinmez o da ayrı :)

Saygılarımla...

• seco917 kullanıcısına yanıt
    .watch dosyaları kullanmanız için watchmaker premium programına ihtiyacınız var.Gwd dosyalarını watchfaces.be sitesinden bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: uXs

Merhaba arkadaslar, uzun süredir takip ediyordum 2. el bi gear s3 aldım fakat bi kaç gün sonra ana menüde mesajlar olmadığını fark ettim izlediğim videolarda var ve yüklenebilen birsey değil acaba güncelleme ile mi kaldırdılar yoksa satan kişi mi birşeyler yaptı bi kaç gündür bunu arıyorum kimse böyle birşeye değinmemiş. Bu arada 2 kez format attım gelir belki diye
    Resimdeki gibi mesajlar ikonu yok bi kişiye mesaj atıcagımda numarasını girip atamıyorum onceden kayıtlı ise sadece rehberden ismini bulup atabiliyorum. Ne yapılabilir bi fikri olan var mıdır
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Sammy disindaki teller ile kullaniyorsaniz mesajlar uygulamasi gozukmez

Sammy nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar, uzun süredir takip ediyordum 2. el bi gear s3 aldım fakat bi kaç gün sonra ana menüde mesajlar olmadığını fark ettim izlediğim videolarda var ve yüklenebilen birsey değil acaba güncelleme ile mi kaldırdılar yoksa satan kişi mi birşeyler yaptı bi kaç gündür bunu arıyorum kimse böyle birşeye değinmemiş. Bu arada 2 kez format attım gelir belki diye
    Resimdeki gibi mesajlar ikonu yok bi kişiye mesaj atıcagımda numarasını girip atamıyorum onceden kayıtlı ise sadece rehberden ismini bulup atabiliyorum. Ne yapılabilir bi fikri olan var mıdır

Sammy nedir?

Sammy=Samsung Kisatmasi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

quote:

Sammy nedir?

Sammy=Samsung Kisatmasi :)

Yani saati iphone la kullanan mesaj alamıyor mu?

• Şarkı çalınan ekranda altta 3 nokta var, ona tıkladığınızda ses ayarına ulaşabilirsiniz.
    Diğer türlü dediğiniz gibi ses açmaya değil şarkı ileri-geri yapmaya yarıyor bezel.
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Git Apple watch al.

Aldım mı aldım

Memnunmuyum

Evet memnunum

Saat olarak bir çü** benzemesede, hakkı ile herşeyi yapıyor.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstad.
  • Arkadaşlar saati aldım bayadır kullanıyorum şimdilik memnunum saat şekilleri için samsung apps fazla işime yaramadım bende google playden watchmaker diye bir uygulama var onun premium sürümünü aldım 16 tl ye sizce iyimi yaptım yoksa ücretsiz başka uygulamalar var mı?
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Saat olarak bir çü*** benzemiyorsa takmanın bir anlamı yok bence 😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon yanimizda yokken wifiden arama nasil yapılıyor dostlar

• mhur@d kullanıcısına yanıt
    Wifi den arama yapılamıyor ne yazık ki. Sadece wifi üzerinden telefona gelen bildirimler saate yansıyor. (SMS,cevapsız çağrı,mail vs.)

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.