Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, Ben alabilirim.. eğer classic gelirse 900 TL frontier gelirse 1000 TL'e alırım.. gitti gidiyordan alışveriş yaparız. GittiGidiyor masrafını bölüşürüz.. saat geldiğinde mailden bana ulaşabilirsiniz..

Selamlar,

brunosero@gmail.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Tüm özelliklerle derken ekran hep acik modunda ancak birgün gidiyor. Ekran kapaliysa bu dedigin oluyor. Ekran kapali olacagina hergün sarj ederim daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Açıkçası AOD özelliğini telefonlarda bile kullanmayan biriyim.

Saatte ekrana bakacağım zaman kendime döndürdüğüm de zaten saati görebiliyorum.

Bana yetiyor bu tarz kullanım.

Zevkler farklı olabilir tabiki.

Saygılarımla...

• Selam dostlar. Ben de bu saati 3 gün önce sıfır olarak aldım. Ancak şarjı anormal şekilde bitiyor gibi geldi bana. Şöyle ki akşam şarjını doldurup çıkartınca sabaha kadar %25 bitmiş oluyor. Şarjı full iken 20 saat gibi bir sürede gene bitiyor. Var mıdır bunun bir ayarı. Bu arada saat şekli sürekli açık da değil. Baktığım zaman açılıyor sadece.

• ultramavi kullanıcısına yanıt
    Saati bir sıfırlamayı deneyin.

• sıfırladım şimdi. şarjını da hatta tam sıfırlanana kadar bekledim. kapandı kendisi şarja öyle taktım. şarjı tamamen dolsun bakalım ne kadar gidecek.
  • arkadaşlar s3 frontier in kendi silikon kayışı anti alerjen değilmidir?
    kayış bileğimi acayip kızartıyor çıkartıp diğerine takıyorum sanki çakmakla yakılmış gibi kol derisi
    1-2 gün sonra diğer bileğimde kızarıyor geçen ay alerji teseti de yaptırdım ama birşey çıkmadı
    acaba kordonu çokmu sıkıyorum dedim biraz gevşettim o zamanda saatin altındaki sensör ola değmez ise saati kilitliyor.. anlamadım gitti..

kordonmu değişssem acaba? tavsiye edeceğiniz siyah titanyum falan metal kordon varmıdır?
    önerileriniz için şimdiden tşkrlr
  • executive44 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'den metal kordon bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Saati bir sıfırlamayı deneyin.

aynen dediğin gibiymiş kardeş. cihazı sıfırladım sıfırdan şarjı fulledim normale döndü 18 saattir açık şuan %77 şarjı var daha
  • Tr. den almaya kalksak 139 tl aliden alsak 50-60 tl ye denk geliyor ama 37 gün beklemsi var yetmedi birde kordon kısa olur yok baklaları sıkışık olup tam ergonomik olmaz seyret sen o zaman .. bunun türkiyede magazada deneyip bakalabileceğimiz bir yer yokmudur arkadaşlar kafa karışık

mesela 37 gün beklemektense en ucuz fiyatlı olarak bunu buldm alsammı acaba ne dersiniz?http://www.hepsiburada.com/case-4u-samsung-gear-s3-metal-kayis-siyah-pm-HB000002XQVR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi executive44 -- 5 Haziran 2017; 23:53:54 >
    Bunlarda aliexpres deki ürünlerin aynısı. 50 günde beklerim şahsen 3 de bir fiyata acelem nedir. Ha orjinali dersen belki ompara verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bunlarda aliexpres deki ürünlerin aynısı. 50 günde beklerim şahsen 3 de bir fiyata acelem nedir. Ha orjinali dersen belki ompara verilir.

Hocam bu saati aliexpres ten mi sipariş ettiniz?
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Hayır kolçaklar için dedim saati alamazsınız gümrüğe takılır.Ayrıca saat burda daha ucuz nerdeyse.
    Aynı ürünü aliexpress'ten 38 TL ye sipariş ettim bekliyorum.

Ben forumda bir kişinin alıp resmini paylaştığı bir metal kayışı sipariş etmiştim ama bana çok ağır geldi ve boyutları tam uymadı o yüzden satılığa çıkardım. Doğru düzgün kullanmadığım için antialerjik olup olmadığı konusunda bir şey diyemem ama kaliteli bir kordon olduğunu söyleyebilirim. Çünkü daha sonra aynı satıcıdan başka bir kordon aldım, bunun gibi sağlamlık hissi vermedi, 3 günde kırıldı yenisini gönderecek onu bekliyorum.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-gear-s3-uyumlu-22-mm-celik-kordon-metal-kayis-286535987

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 7 Haziran 2017; 22:20:5 >

Sorun alerji değil tahriş silikon yapısı gereği terletir ve deri uzun süre tere maruz kaldı mı kızarır ve tahriş olur.
  • Aliexpresten şu 2 kordonu sipariş ettim. Toplam 12 dolar tuttu. Umarım iyi çıkar
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultramavi -- 9 Haziran 2017; 15:13:22 >

• Saati iphone ile kullanan arkadaşlar memnun musunuz? 7 Plus ile s8 arasında kaldım saat iphone ile ne kadar uyumlu bilemediğim için karar veremedim bir türlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Ios ile %80 Android ile %100 uyumlu o bakımdan s8 derim

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.