Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitesinde LTE bandlarından 850MHZ 1800MHZ 2100MHZ destekleniyor yurtdışında. Bizde 850MHZ hariç diğerleri mevcut. Yurtdışında LTE alsak burada operatörler destek verdiğinde kullanabilirmiyiz? Bu soruyu kesin olarak cevaplayabilecek arkadaş var ise memnun oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Bir de şu güzelim saatin ekranına bile o iğrenç sözde kırılmaz zımbırtılardan takmayın be abi. Aksesuar bu. 1000 TL için komik duruma düşmeyin. Taş ocağında mı çalışıyorsunuz? Korkmayın bir şey olmaz.

Yorumunuzu doğru bulmuyorum.

Size gear s2 ' min son halini göstereceğim.

Kolumda vurmadığım yer kalmamış sanırım. Ekrandaki koruma camı mundar oldu. Cihazda tek çizik yok.

Bir de ekranda koruma olmadığını düşününüz isterseniz.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

quote:

Bir de şu güzelim saatin ekranına bile o iğrenç sözde kırılmaz zımbırtılardan takmayın be abi. Aksesuar bu. 1000 TL için komik duruma düşmeyin. Taş ocağında mı çalışıyorsunuz? Korkmayın bir şey olmaz.

Kolumda vurmadığım yer kalmamış sanırım. Ekrandaki koruma camı mundar oldu. Cihazda tek çizik yok.

Abi taş ocağında çalışıyorsun gerçekten galiba:)

Yanlış anlama ama attığın resim iğrenç bir görüntü. Onu koluma takacağıma hiç takmam daha iyi. Ben de Gear S2 Classic kullanıyordum S3 Frontier alana kadar. Ekranı ben de bazen sağa sola vurdum ancak bir şey yok. Şık olsun diye Classic versiyonu aldınız ama ekrana taktığınız o şey şıklığı bitiriyor. Otobüste yanımdaki adamın saatine bakıp "Vayy" diyebilirim. Camın üstünde koruyucu tabaka yapıştırmışsa "Ulan krediyle aldı sanki bu ne la?" derim. Görüntüyü bozduğu gibi örnek verdiğim şekilde bakılmasına da neden oluyor. Para kolay kazanılmıyorcular şimdi gelir ama 1000 TL verdiğiniz alet bozulacak diye bu hallere düşmeye gerek yok onu diyorum.

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

fiyatlar hemen hemen aynı ama fiyat avantajı için en uygun yer neresi şu an da çek,indirim, kod, kupon vs ile ?

n11' de fiyatlar muhteşem.

Şu anda samsung garantili 1259 TL.

bonus karta 100 tl hediye çeki veriyor. Artı 10 Tl sepet indirimi yaptı(n11 kendi kendine hediye çeki tanımlamış). 1149 Tl' ye geldi. Ekstra olarak 3 adet daha hediye çeki verdi.Öteki çekle birleştirilebiliyor mu bilmiyorum fakat artan dolar kuruna rağmen fiyatlar çok iyi. 1149 seviyelerini tekno marketlerde ancak birkaç ay sonra görebiliriz.

Ben direk aldım.

Bilgi için teşekkürler 1259 olan mağaza hangisi acaba ?http://www.n11.com/arama?q=gear+s3

• quote:

quote:

quote:

Abi taş ocağında çalışıyorsun gerçekten galiba:)

Yanlış anlama ama attığın resim iğrenç bir görüntü. Onu koluma takacağıma hiç takmam daha iyi. Ben de Gear S2 Classic kullanıyordum S3 Frontier alana kadar. Ekranı ben de bazen sağa sola vurdum ancak bir şey yok. Şık olsun diye Classic versiyonu aldınız ama ekrana taktığınız o şey şıklığı bitiriyor. Otobüste yanımdaki adamın saatine bakıp "Vayy" diyebilirim. Camın üstünde koruyucu tabaka yapıştırmışsa "Ulan krediyle aldı sanki bu ne la?" derim. Görüntüyü bozduğu gibi örnek verdiğim şekilde bakılmasına da neden oluyor. Para kolay kazanılmıyorcular şimdi gelir ama 1000 TL verdiğiniz alet bozulacak diye bu hallere düşmeye gerek yok onu diyorum.

Teşekkürler.

Görüntüyü de görünümü de herhangi birşekilde etkilemiyor. Şıklığı etkilediğini de düşünmüyorum, ekranda cam olduğunu anlayabilen kimse de yok. Şu an çatlak olabilir, s3 alacağım için değiştirmiyorum.

s3 alınca yine cam takacağım, ekranı çizip cihazdan soğumak istemiyorum

• quote:

quote:

quote:

fiyatlar hemen hemen aynı ama fiyat avantajı için en uygun yer neresi şu an da çek,indirim, kod, kupon vs ile ?

n11' de fiyatlar muhteşem.

Şu anda samsung garantili 1259 TL.

bonus karta 100 tl hediye çeki veriyor. Artı 10 Tl sepet indirimi yaptı(n11 kendi kendine hediye çeki tanımlamış). 1149 Tl' ye geldi. Ekstra olarak 3 adet daha hediye çeki verdi.Öteki çekle birleştirilebiliyor mu bilmiyorum fakat artan dolar kuruna rağmen fiyatlar çok iyi. 1149 seviyelerini tekno marketlerde ancak birkaç ay sonra görebiliriz.

Ben direk aldım.

Bilgi için teşekkürler 1259 olan mağaza hangisi acaba ?http://www.n11.com/arama?q=gear+s3

Vallahi hocam inanır mısınız bilmiyorum. Dakikalar önce 2 dükkanda birden 1259 TL' ydi. Resimdeki satıcıdan aldım. Siz linki atınca baktım 1299 gözüküyor. 11 tl n11 indirimiyle resimde üstte aldığım tutar gözüküyor. 100 Tl' de bonus yüklendi diye bonus flaş uygulaması mesaj attı.

• Gittigidiyorda %5 indrimle 1234Tl + 100 chip para

1134 Tl ile en sıcak fırsat bu şuan
  • Powerbank çok bana hitap eden bir değil, daha doğrusu samsungun 2100 mah i var note5 i %40 a kadar şarj ediyor ve yarı yolda kalmama engel oluyor. Frontier ve Classic seçimi yaşla değil, direkt zevkle ve tarzla alakalı, aksi halde benim gibi hergün takım giymek zorunda olan 41 yaşındaki birinin de tercihi classic ten yana olurdu ;) İlginç bir şekilde bu sefer beklemek istemedim. Ankarada Frontier almak isteyen varsa Vatan bilgisayar da ürün mevcut, teşhir haricinde bir kapalı kutu daha gördüm. 1299 standart fiyat zaten. herkes yavaş yavaş sahiplense de pratik kullanımlar hakkında paylaşımlar başlasa yavaş yavaş ;)
  • Vatan ayın 4'ünde gönderirim diyordu. Ama saatleri gönderdi. Tebrikler. 4 Aralığı da geçmesinden korkuyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhumz

Sitesinde LTE bandlarından 850MHZ 1800MHZ 2100MHZ destekleniyor yurtdışında. Bizde 850MHZ hariç diğerleri mevcut. Yurtdışında LTE alsak burada operatörler destek verdiğinde kullanabilirmiyiz? Bu soruyu kesin olarak cevaplayabilecek arkadaş var ise memnun oluruz

Turkcell 2019 da e-sim e geçiyor

O vakte kadar Gear s9 çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatten telefon olmaz. Ben şahsen telefonu sadece görüşme amaçlı kullanmıyorum. Daha pek çok işlevinden faydalanıyorum.

• Arkadaşlar merhaba bugun aksam üstü samsung magzasindan satin aldim frontier model kesinlikle harika hersey mükemmel
    ancak Wireless bağlantısı kurmasina ragmen ag gerektiren bir islem yapmak istediğimde ag hatasi veriyor evde denedim tlf dan ag paylastirdim ayni sonuc sizin elinize gecince bir denerseniz ona gore davranacağım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: radonk

Arkadaşlar merhaba bugun aksam üstü samsung magzasindan satin aldim frontier model kesinlikle harika hersey mükemmel
    ancak Wireless bağlantısı kurmasina ragmen ag gerektiren bir islem yapmak istediğimde ag hatasi veriyor evde denedim tlf dan ag paylastirdim ayni sonuc sizin elinize gecince bir denerseniz ona gore davranacağım teşekkürler

Bende de aynı ağ hatasını veriyor

• Telefonda wifi acikken Bluetooth ile samsung gear baglatisini yaptim saat bagli tlf wifi acik halde xenozu(youtube benzeri) ile video acip izleyebildim sadece saat wifisi ile gear prog baglantisi yokken denedim olmadi
    yurt disinda pk7 update yayinlanmia benimki pk2 herhalde yakinda turkiye dede update ler yayinlaninca duzelir umarim

• ve saatler süren uğraştan sonra çözümü buldum
    sorun telefondaki gear programinda gear bağlantısı isimli menude uzak baglanti secenegi
    o secenek kapali olmasi gerekiyor o zaman sorun çözüldü
    iyi geceler artik rahat uyuyabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: radonk

ve saatler süren uğraştan sonra çözümü buldum
    sorun telefondaki gear programinda gear bağlantısı isimli menude uzak baglanti secenegi
    o secenek kapali olmasi gerekiyor o zaman sorun çözüldü
    iyi geceler artik rahat uyuyabilirim

Çok makbule geçti.
  • gear s3 frontier modelini aldım ben de.

gear s2' nin çok ötesinde bir saat hem kaslı görünüşü, hem hızlı çalışması ve diğer ekstralarıyla. Bu cihazlarda hoparlör olmazsa olmaz bir özellik
  • Cihazı alan arkadaşlara hayırlı olsun.
    iPhone ile kullananlar detaylı bilgi verebilirler mi acaba? Bu konuda çok soru geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutech -- 16 Aralık 2017; 4:30:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzelmiş cihaz ama bende ağ hatası veriyıor iade edeceğim.Herşeyi denedim olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.