Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
17
Favori
75.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Su linktenhttps://mega.nz/#!yFlETQxY!wlaVLZPLcfBlZb865BhGGErI4NES1GaTSzAIBnQTbkw ipa dosyasini indirin.

iPhoneu PC ye baglayip indirdiginiz ipa dosyasini iTunes ile iPhone yükleyin.
    iPhonede Ayarlar-Genel-Profiller altinda Samsung Electronicse tiklayin ve Güven deyin.
    Gear Fit 2 yi fabrika ayarlarina resetleyin.
    Bluetoothu acip eslestirin.

Yukarki islemleri tam yaptiysaniz artik iPhonea gelen tum bildirimleri aramalari gear fit2 den görebileceksiniz. Bu arada bir Samsung hesabi acip o hesapla Galaxy Appsten saat arayuzleri indirmek icin giris yapin (ayni zamanda saglik verilerinizi bu hesapta saklar).

• bildirimler vs açık iken 2 gün gidecek anlaşılan şarjı

biraz can sıkıcı bir durum

2 günde 1 şarja takmak

bide bildirimler kapalı iken deneyeceğim ne kadar gidecek diye
  • Dün ablama aldık. Telefonu LG G3. Gece yatarken telefonunun şarjı %80 iken sabah kalktığında %15 e düşmüş malesef. Ben Note4 ve Gear S2 kullanıcısıyım, bluetooth hep açık, ben o ölçüde bir düşüş görmedim hiç? Pili kullanan blueutooth. Yapacağımız bir şey var mı?

Edit: İlgili yazılımları kurduk geri kaldırdık. Sorun devam ediyor. BT telefonun uykuya geçmesini engelliyor ve pili boşaltıyor. Bende başka bir akıllı saat var, hemen hemen aynı surede benim tel 4 dakika uyanık kalmış, ablamınki 1 saat 15 dakika :-(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 5 Ocak 2017; 10:23:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • itunes a bulaşmak istemiyorum ya yanlış birşeyler yaparım şimdi resmi sürüm çıkmasını bekliycem o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Ben de bununla s2 sport arasında gidip geliyorum. S2 sportu gördüm de bunu sadece nette gördüm bilekte nasıl durur acaba şarjı hangisi daha iyi gider? S2 ile yapılan herşey bununla da yapılıyor mu? Hoş zaten yapacağı şeyler adım sayıp bildirim göstermek ben saat olarak kullanma amacıyla almayı düşünüyorum. Nasıl olur acaba yoksa Pebble time 2 mi beklemek gerek

bilekte inanılmaz güzel duruyor s2 bundan biraz daha teferruatlı olabilir ama o normal yuvarlak kasalı bir saat üstelik kasa küçük ama gear fit 2 bir spor band çok farklı tarzları var.

Takım elbiseyle çok absürd kaçar mı ne dersiniz ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenMamba

quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Ben de bununla s2 sport arasında gidip geliyorum. S2 sportu gördüm de bunu sadece nette gördüm bilekte nasıl durur acaba şarjı hangisi daha iyi gider? S2 ile yapılan herşey bununla da yapılıyor mu? Hoş zaten yapacağı şeyler adım sayıp bildirim göstermek ben saat olarak kullanma amacıyla almayı düşünüyorum. Nasıl olur acaba yoksa Pebble time 2 mi beklemek gerek

bilekte inanılmaz güzel duruyor s2 bundan biraz daha teferruatlı olabilir ama o normal yuvarlak kasalı bir saat üstelik kasa küçük ama gear fit 2 bir spor band çok farklı tarzları var.

Takım elbiseyle çok absürd kaçar mı ne dersiniz ? :)

ben takım giydiğim zamanlarda takmıyorum absürt olmasada net olarak yakışmıyor. o günlerde diğer saatlerimden birini takıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Su linktenhttps://mega.nz/#!yFlETQxY!wlaVLZPLcfBlZb865BhGGErI4NES1GaTSzAIBnQTbkw ipa dosyasini indirin.

iPhoneu PC ye baglayip indirdiginiz ipa dosyasini iTunes ile iPhone yükleyin.
    iPhonede Ayarlar-Genel-Profiller altinda Samsung Electronicse tiklayin ve Güven deyin.
    Gear Fit 2 yi fabrika ayarlarina resetleyin.
    Bluetoothu acip eslestirin.

Yukarki islemleri tam yaptiysaniz artik iPhonea gelen tum bildirimleri aramalari gear fit2 den görebileceksiniz. Bu arada bir Samsung hesabi acip o hesapla Galaxy Appsten saat arayuzleri indirmek icin giris yapin (ayni zamanda saglik verilerinizi bu hesapta saklar).

bize malum oldu galiba hele şükür resmi sürüm gelmiş

http://www.hurriyet.com.tr/samsung-saatlere-iphone-destegi-geldi-40330475

• arkadaslar sizdede fit 2 niz kafasına göre adım yada merdiven sayıyormu.merdiven çıkmadığım halde 14 kat merdiven çıkmış olarak gösteriyor. adım atmadığım halde adım sayıyor
  • albaycan A kullanıcısına yanıt
    bikac metre yukseklige cikarsan merdiven ciktin sanir, kolunu sallarsan adim atmis sayar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

bikac metre yukseklige cikarsan merdiven ciktin sanir, kolunu sallarsan adim atmis sayar.

hiç bireye çıkmadan yazıyor
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    henüz herhangibir resmi sürüm appstore da görünmüyor

beta sürümünü gayet effektif şekilde kullanıyorum

ufak tefek uygulamalar ve saat skinleri de yükleyebiliyorum telefondan

bildirimleri sürekli açık tutmuyorum sadece gerektiğinde açıyorum

şarjı 4 günü buluyor bu şekilde

her sabah s healt ile senkronize ediyorum böylelikle uyku kontrolü önceki gün yapılmış nabız ölçümleri ve aktiviteler

adım sayısı vs telefona yükleniyor

ayrıca şıklık konusunda birçok bileklikten daha hoş

gönül tabi ki s3 ister ama henüz fiyatları çok yüksek
  • Dünden beri kullanıyorum iOS da. gayet memnunum resmi sürümü Apple storeda mevcut. Bildirimler anlık olarak yansıyor. Aklıma takılan bir şey var; incelemelerde bir çok paralı tema var deniyordu ama tüm temalar ücretsiz acaba iOS'da ödeme sistemini tam oturtamadılar da sadece ücretsiz olanları mı yayınlıyorlar yoksa o konuya dikkate almadıkları için ücretlileri de iOSda ücretsiz olarak mı kullanabiliyoruz?
  • treko kullanıcısına yanıt
    store da uygulamanın adı ne diye geçiyor

ben göremedim
  • treko kullanıcısına yanıt
    buldum

betası ile pek farkı yok gibi görünüyor ama güncelleme aldığı zaman bu şekilde güncellenecektir
  • Turkcell platinyum üzerinden 195 TL'ye aldım.Kullanışlı gibi gözüküyor şarj olsun bakacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün 2.el aldım sadece saat ve dock var,kullanıyorum yalnız playstore'de gear programını kurdum yeni saatlere tıkladığımda devamlı dönüyor, sonra beyaz bir ekran gelip kalıyor,başka bir uygulama var mı güvenilir play.google'da ve kullanım kılavuzu vb bir döküman veya video var mı?
  • Arkadaşlar magazasindaki saatleri ucretsiz indirebilecegim bir yer var mi acaba. Saate para verdikten sonra içindeki piksellere ayrica para vermek istemiyorum😒 takvim dahi ücretli.

• Ben playstoredan gear indirdim.İstediğim saati yüklüyorum.Samsungun sitesindende kullanma kılavuzunu indirebilirsiniz.

• kkarakoyun kullanıcısına yanıt
    saatler açılmıyor beyaz ekranda dönüp duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

merhabalar
    bende 2 gün önce 31 aralıkta aldım bu saati/bilekliği

iphone kullanıcısıyım ve beta uygulamasını telefonuma kurdum gayette başarılı çalışıyor

tüm bildirimleri saatten görebiliyorsunuz(face,whatsapp,mail,sms,mymail,letgo,sahibinden vs vs)

arayan kişi ekranda görünüyor isterseniz cevaplayabiliyorsunuz (yani telefonu açıyor telefona kulaklık bağlı ise konuşabiliyorsunuz)

efektif kullanabilmek için uygulama içinden samsung hesabı oluşturup veya varsa oturum açmak gerekiyor

çeşitli saat arayüzleri indirme imkanı var

uygulamalar da var ancak çok kısıtlı şimdilik

saatte olmayan alarm uygulamasını ve birkaç saat arayüzü indirdim sorunsuzca

şarj sanırım 2-3 gün gidecek gibi tam kestiremedim henüz

wi fi den bağlanıp yazılım güncellemesi kontrol edince indirip güncelledi(telefondan bakınca güncel diyordu)

kalp atış-uyku düzeni-adım sayısı-kat çıkma-egzersiz gibi verileri s healt uygulamasına senkronize ediyor ve ordan bakabiliyorsunuz

ben çok beğendim

bakalım ilerleyen günlerde bıkacakmıyım yoksa kullanmaya devam edermiyim göreceğiz

sorusu olanlara cevap vermeye çalışırım

Hocam cihazın kendinden yazılım güncelleme kontrolünü nasıl yaptınız?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.