Şimdi Ara

Samsung Galaxy Z Flip 3'ün seri üretimi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Z Flip 3'ün seri üretimi başladı

Bu ayın ilk günlerinde seri üretime girdiği iddia edilen Samsung Galaxy Z Fold 3'ün ardından son olarak Galaxy Z Flip 3'ün de seri üretimine başlanıldığı bildiriliyor. Şirket, olası Ağustos lansmanı için hazırlıklarını sürdürüyor.

Ayrıca Bkz.Leica, ilk akıllı telefonu Leitz Phone 1'i tanıttı: Fiyatıyla dudak uçuklatıyor

Toplamda 7 milyon adet üretilecekler

Samsung'un 2020'de yaklaşık 3 milyon adet katlanabilir akıllı telefon sattığı bildiriliyor ve bu yıl şirket, piyasaya süreceği Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3 ile birlikte bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarmayı amaçlıyor.

Seri üretim hattında olan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3, günlük 50.000-70.000 adet üretim sayısını yakalıyor. Bu önceki modellerine göre çok daha yüksek olmakla birlikte Samsung, iki cihazdan toplamda 7 milyon adet üretmeyi hedefliyor.

Her iki cihaza dair şirket tarafından pek bir şey açıklanmadı ancak şirketin cihazları 3 Ağustos'ta duyurması ve 27 Ağustos'ta piyasaya sürmesi bekleniyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_z_flip3_galaxy_z_fold3_mass_production_begins-news-49669.php

• O zaman fiyatı baya ucuzlar gibi. Belki sonunda elimize bir tane geçer.

• Eğer görselde ki gibi çıkarsa gerçekten alırım, z flip 15w şarj ve 3.300 mah bataryası yüzünden almamıştım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.