Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.084
Cevap
118
Favori
432.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba önceden android 10 da başka cihazlarda arama ve mesaj özelliği ile saatten arama geliyor gidiyordu sanırım android 11 de bu özellik kalktı android 11 kullanipta bu özelliği kullanmaya devam eden varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musakamis -- 24 Ekim 2021; 2:33:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musakamis M kullanıcısına yanıt

Ben S10+ Android 11 ile kullanıyorum. Bir sorun yok. Ayarları kontrol ettiniz mi?

• Bende S21 Ultra kullanıyorum yazılım android 11 ama bende yok telin yazılımı kazakistan romu acaba onunla ilgisi varmı

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Resim atabilirmisiniz acaba ?

• musakamis M kullanıcısına yanıt

S10+ Android 11

• Bunu açmak veya açmamak ne işe yarıyor?

• mehmetinho M kullanıcısına yanıt

Onu açarsanız, diyelim ki dışarıdasınız ve telefon evde kaldı. Saati wifi ile internete bağlarsanız arama, mesaj (whatsapp dahil) vb işlemleri yapabiliyosunuz. Veya evde bağlantım hiç kopmasın telefonla derseniz saati wifi'ya bağlayıp telefona sürekli bağlı kalabilirsiniz.

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Tskler çok ilginç ama bende yok

• Havuz moduna aldanarak, cihazı bu moda alıp havuzda yarım saat yüzdüm ve sonuç cihaz kaput. Havuzda tanıştığımı bazı kişilerde huwai gt2 vardı. Uzun zamandır havuz antremanlarını bu saatle takip ediyorlarmış. Beni de belki bu yanıltı. Banada tüketici hakem heyeti yolları gözükecek. Keşke daha önce yorumları okusaydım. Samsung'un bu kadar dandik bir cihaz yapabileceği aklıma gelmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemsul -- 26 Ekim 2021; 10:20:40 >
  • Arakdaşlar metrhaba saati birkaç gün önce aldım ve çözemediğim bir sorunum var. Xiaomi bluetooth kulaklığımı saate bağladığım zaman biriyle konuşmak istediğimde direkt saatin hoparlöründen ses geliyor. Ben bluetooth kulaklığımdan konuşmak istiyorum. Müzik dinlediğim zaman kablosuz kulaklıktan ses geliyor ama arama geldiğinde gelen aramayı saatten açtığım zaman ses olduğu gibi saatten geliyor. Bunu nasıl çözebilirim?

• Daha önce de yaptığım paylaşımlarda saatim sıvılı diye garanti dışı bırakılmış ve 2100 TL ücret talep edilmişti. Tüketici Hakem heyetine bulunduğum şikayet sonucunda yeni cihaz misli ile verilmesi kararı çıktı. Samsung teknik servise arızalı olanı teslim ettim. 2 gün sonra samsung merkezden aradılar ve ellerinde gwa2 44mm olmadığını ve gw4 44mm vereceklerini hangi renk olmasını sordular. Tahmini bir kaç güne saat gelir. Buradan çıkan sonuç eğer size taahhüt ettiği özelliklerde sıkıntı çıkıyorsa mutlaka Tüketici hakem heyetine gidin hakkınızı arayın. Yedirmeyin bu işgüzar insanlara paranızı.

• exzomy E kullanıcısına yanıt
    havuza girdikten sonra bozulduğunu söyledim ve benimkini ücretsiz tamir etmişler. Bende senin gibi THY verir yeni alırım diye ümitlenmiştim. senden dolayı belki ret etmediler. daha pahalıya mal olur onlara çünkü. Neyse buna da şükür, bir daha su değdirmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemsul -- 3 Kasım 2021; 21:44:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • exzomy E kullanıcısına yanıt

Keşke ben de sizin gibi yenisini istiyorum deseydim. Ücretsiz onarım veya ücret iadesi istiyorum dedim. Ücret iadesi olarak sonuçlandırdılar. Neyse hayırlısı 😊

• Evet karar evrakı bugün çıktı. Bundan sonrasında parayı beklemek var.

Süreç ne kadar sürdü?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sleeper kullanıcısına yanıt

İki ay sürdü hocam

• benim cihazda pil, anakart, ekran, kapak değişmiş. Kayış değişse hepsi neredeyse değişecekti. Muhtemelen sizin kararlardan sonra bana zorluk çıkarmadılar diye düşündüm. Garantisi bitmesine az kalmıştı iyi oldu. Ama bu kadar kolay su alması çok kötü. Huwai GT2 olan arkadaşlarım aylardır havuzda saatleri sorunsuz kullanıyorlar.

• Arkadaşlar hayırlı olsun Watch 4 kadranları store'a düşmüş. 10 adet kadran eklenmiş süper oldu 👌

Ben baktım göremedim hiç birini :(

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.