Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tebrik ederim. Forumdaki en güzel incelemelerden biri olmuş. Elinize sağlık. Olumlu ve olumsuz tüm yönlerine katılıyorum. Şarj hariç 🙂 çünkü şarjı donanımsal olarak bakıldığında rakiplerine göre daha iyi. AOD ile 1 günü çıkarması AOD kapalı 2-3 gün arası kullanım sunabilmesi gayet yeterli bence. Tekrardan seviyeli yorumlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erditepe E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim öncelikle cevabınız için. Aslında pil konusunda haklsın. Pil performansı diğer akıllı saatlere göre bir tık iyi fakat Huawei GT modellerinin pil performansını baz alarak kıyas yaptım. Gerçi GT modellerinin pil performasının bu kadar iyi olması işlemcisnin vasat olmasından ve çok enerji harcamamasından kaynaklı. Samsun active 2 çok daha akıcı bir deneyim sunuyor. Hem hızlı hemde pil performansı haftalarca gidecek modeller çıkana kadar mevcut saati eskitirim herhalde:))

• watch 2 de bölge değişimi nasıl yapıyoruz bilen yok mu

• Bugün güzel bir kadran ücretsiz. Animasyonlu tavsiye ederim

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar buyrun Galaxy Store'da Galaxy Watch 3 arayüzleri yayınlanmış. Yüklenin 😃 bunları bekliyordum ne zamandır.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 5 Kasım 2020; 17:3:35 >
  • erditepe E kullanıcısına yanıt
    Hangi bölümden açtın?

• Sleeper kullanıcısına yanıt

Saatlerin adını galaxy store da aratın direk çıkıyor

• Herkese selamlar,

Saatin çerçevesinde noktasal boya kalmaları oldu. Ringke nin metal bir çerçevesi var ama hala Türkiye de yok sanırım. Alternatif var mıdır? ( tam kapatan silikonlar hariç çünkü hem kalınlaştırıyor hem de bir süre sonra silikon sararıyor)

Bir de acaba saatin açılıp çerçevenin sökülüp sprey boya yapılması gibi bir çözüm olabilir mi? Ben henüz bulamadım :)

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben el yazı özelliğini kullanıyorum

• gokhan383 G kullanıcısına yanıt
  • boraa28 B kullanıcısına yanıt

Bu videoda açıklamalı kurulum ve video açıklamalarında linkler ve programlar var. kolay gelsin

• freecroww kullanıcısına yanıt
    Ürün çok güzelmiş. Gümrükvergisi mevzusu nedir? Nasıl alabilirim?

• toplam 50 tl artı 15 tl de gümrük ödemiştim o zaman. 44mm siyah olanı kullanıyorum. 44mm grisini hiç kullanmadım saat rengine uymadı. isteyene kargo alıcıya ait gönderebilirim.

• teşekkür ederim bayağı zor geldi

Sipariş verdim. Bakalım nasıl olacak

• braayn34 kullanıcısına yanıt

teşekkrüler hocam ,oda çok yavaş oluyor.konuşup konuşttuğumu çevirse süper olur.

Teşekkürler. Ben de Aliexpress e bakacağım artık. Belki Türkiye de vardır diye bakınıyordum

• Arkadaşlar saatimi satıyorum almak isteyen olursa ilan aşağıdadır.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-samsung-galaxy-watch-gumus-44-mm-istanbul-868812555/detay

• Şu facer uygulamasını ne hale getirdiler güncelleme ile.kullanmayalım diye mi böyle kastırıyorlar ,sanki bilerek

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.