Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 4 [Ana Konu] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.805
Cevap
231
Favori
593.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

her kredi kartı eklenebilir mi hocam yoksa sanal kart mı geçerli oluyor sadece

• apollo48 A kullanıcısına yanıt

şu an destekleyen bankalar Akbank ve iş bankası

• diabl0 kullanıcısına yanıt

sadece sen mi)))) hepimiz

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    yoo yakın alan iletisimin doğasına aykırı zaten
  • arkadaşlar sizde bu hafta itibari ile f/p olarak 4 classic hala alınır mı yoksa 6 classic alınıp geçilmeli mi? Birde bu saatlerde farklı markalarda tansiyon fonksiyonu çalışması hiç mi mümkün değil.Bir yolu bulunmuştur diye düşünüyorum.

• eeGoo kullanıcısına yanıt
    Ben aktif etmiştim zamanında EKG ve tansiyon. Xda'da konular var oradan yardım almıştım
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Ben sizin mesajınıza binaen dün akşam Bim'de denedim. Telefon yanımda yoktu, çalışmadı. Pos makinesi uyarı verdi, kartı alınız diye, çekim yapmadı.

• versamaxx V kullanıcısına yanıt

ben de bi deneyeceğim, yazarım

• versamaxx V kullanıcısına yanıt
    sizinki başka bir problem
  • ssbrutality S kullanıcısına yanıt

evet ben de denedim Bluetooth kapatıp sorun yok

• Iphone telefona geçtiğimden dolayı kullanamadığım Samsung Watch4 siyah renk 44 mm saatimi satmayı düşünüyorum. Garantisi halen devam ediyor, sorunsuz. Yanında yedek aldığım kordonu da hediye edeceğim. Yer Balıkesir.

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

Evet, benimki başka problemmiş, saati kapatıp açtım düzeldi. Çalışan uygulama durup dururken neden çalışmaz, bir anlam veremedim.

• Merhaba,
    İlgilenen arkadaşlar için, DH-Haberler-Video bölümünde Burak ŞOLT tarafından İşbankası maximum kredi kartı ile watch-4 saatten temassız ödeme anlatılmış bilgilerinize. Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun. İyi akşamlar dilerim.
  • mozkoprulu kullanıcısına yanıt
    Merhaba link alabilir miyim
  • Arkadaşlar slm bir arkadaşimdan watch 4 geçti elime.En son s3 kullanmıştım.S3 saat başı uyarısı vardı.4 te bulamadim varmi bu uyarı.
  • serhat1971 kullanıcısına yanıt
    Wearable uygulamasında saat ayarları bölümünde Healt seçeneği var, burada en altta hareketsiz süre ayarını açabilirsiniz.
  • serhat1971 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, sesler ve titreşim, sistem sesleri, hourly chime açın.
  • f.emre F kullanıcısına yanıt
    Teşrkkür ederim buldum 👍
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.