Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar . Galaxy Watch için önerebileceğiniz uygulamalar var mı ?
  • kulekule kullanıcısına yanıt
    Ben sporcuyum. Önerdiğim uygulamalar biraz spor/sağlık ağırlıklı.

Gear Tracker
    G-Sleep
    Spotify
    WatchMaker (Pahalı ama çok iyi)
    Camera One
  • Malesef spor amaçlı kullanım için miband3 un dahi gerisinde.
    3. Parti uygulamalar ile watch in yapmadığı birçok şey miband3 e yaptırılabiliyor.
    Mesela Shealt kullanılarak anlık nabız olculemiyir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim hocam . G-Sleep'in ne gibi farklılıkları var saatin kendi uygulamasından ?
    Saatin "uyku" diye bir uygulaması yok hocam. Saat otomatik uyuduğunuzu anlıyor. Anlıyormuş gibi yapıyor. Ben şunu fark ettim. Saat dururken elinize alıp 2-3 dakika oynarsanız (20dk aralıkla falan) saat sizin uyuduğunuzu sanıyor. Hani yatakta döndüğünüzde hareket ediyorsunuz ya öyle sanıyor sanırım arada saati hareket ettirmenizi. Ancak uygulama bazında giderseniz ve en azından yatarken uygulamayı açarsanız saat ona göre işliyor.
    Bunu öğrendiğim iyi oldu. Teşekkür ederim hocam. Tavsiye ettiğiniz Uygulama sağlıklı veri sağlıyor mu peki?

Hiçbir saatteki hiçbir uygulama DOĞRU sonuçlar vermez. Doğru sonuç arıyorsanız hiçbiri vermiyor Ben apple Watch da kullandım. Araba sürseniz adım sayıyordu. Bence akıllı saatin en önemli özelliği mantıklı veriler sunabilmesi. Bunu başarıyor bence. Zaten ödüllü bir uygulama.
  • Bu saatte uykunun hafif olduğu zamanda uyandırma gibi bir özellik var mı? Arkadaşımın Sony bilmem ne bilekliği var onda gördüm ve hoş bir özellik.
    bu uygulamadan bahsediyorsunuz değil mi hocam ?Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]
  • burak_1998 kullanıcısına yanıt
    Malesef yok.

• aRsen_lupEn A kullanıcısına yanıt
    anlık nabız ölçülemiyordan kastınız nedir. ayarlardan 24 saat nabız ölçümü yaptırabiliyorsunuz ayrıca istendiği zaman ölçümde yapılabiliyor.
  • biraz kapalı yazmışım.
    Kastım Shealt Üzerinden nabız ölçümünü başlatmak (varsa da ben bilmiyorum), başka uygulama kullanarak yaptırılabiliyor.

+MyFitnesPal tarzındaki uygulamaların shealt e veri giriş izni de kaldırılmış, sadece okuma izni verilebiliyor.
    programın içine ediyorlar iyice.

active modelinde spo2 ölçümü yapılabiliyor mu?, kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRsen_lupEn -- 30 Nisan 2019; 16:56:49 >
  • Arkadaşlar saati sipariş geçiyorum ama aklımda bir soru var?

Saat ile kredi kartlarında ki gibi telefonlarda ki gibi temassız özelliğini kullanarak ödeme yapabiliyor muyuz?

Teşekkür ederim.
  • nitroture N kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam. Temazsız olarak Türkiye'de hiçbir "pay" servisi çalışmıyor.

Apple Pay
    Samsung Pay
    Google Pay
    Garmin Pay
  • youtube da karşıma şu Tag Heuer Connected saat videosu çıktı. Onda saat ekranında dokunup Tag Heuer Studio programını çalıştırarak , seçili tema içinde saat ekranında çok sayıda değişiklik yaptı.

İlgili dakika şurda :https://www.youtube.com/watch?v=BIW9QJyzaUA&feature=youtu.be&t=658

Galaxy Watch da bunan kadar detaylı olarak, aynı tema üzerinde bu kadar çeşitli renk ve romen rakamı,sayı vs gibi kadran ayarları yapacagımız bir program oluyormu ?
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Here we go diye bir uygulama var saat için. Offline harita indirmesi de yapıyor bir deneyin derim.

• Ilk kendi özgün saat temami yaptim arkadaslar, olmulu, olmusuz yorumlarinizi bekliyorum yakinda Galaxy Store da yayinlayacagim. :)

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• eDDiè kullanıcısına yanıt
    Tebrikler emeğine sağlık.gayet başarılı ve işlevsel olmuş

• Selam arkadaşlar şimdi benim merak ettiğim bir konu var dün mi band 3 siparişim geldi ve bügün antrenman denemesi yaptım ve yakılan kalori degerleri cok farklı bana göre galaxy watch dogru gibi yaptığım hız ve mesafeye göre ama mi band 3 kafamı karıştırdı verdiği degerle

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    Hocam Şahin ile Ferrari'yi karşılaştımışsınız :)

Size şunu söyleyeyim, hiçbir cihazın kalori ölçümü doğru değil
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.