Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 123krm123

Bakınırken aldım geçtim .Ne demişler " ölüyü gömeceksin yoksa kokar ".

Yarın kargolasalar öbür gün elimde olur diye düşünüyorum ..İnceleyim biraz takılırsam danışırım arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Yok hocam. ESSENTİAL phone ;)

O nasıl bir telefon neyse 835 güçlü işlemcisi var MI6 ayarında birşey :)

Birkac sayfa geriye gidin nasıl kurulduğuna dair bilgiler yazdım hocam direk bakabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Hocam mi 6 değil mi 8 le bir kıyaslamam bu cihazı. ;) Kalite ve kamera olarak. Kurulumu inceleyeyim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 42mm'nin bataryası s3'den iyi gidiyor mu? 42mm kullanan varsa aydınlatabilir mi beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen hemen Frontier ile aynı gidiyor. Dolayısıyla ben iade edip 46mm e geçtim.

• 46mm ile Frontier da hiç görmediğim bir pil ömrü aldım. Ekte paylaşıyorum.

Bluetooth hep açık, wifi otomatik, nabız 10 dakikada bir, uyku takibi açık aod kapalı şekilde kullandım.

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Hemen hemen Frontier ile aynı gidiyor. Dolayısıyla ben iade edip 46mm e geçtim.
    bileklerim ince olduğu için 42mm uygun olur diye düşünmüştüm. Baktım bataryası harbiden çok küçük 270 mah. Frontier 380 mah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Bu mesaj silindi.
    46 mm 800 liraya aldınız hocam s3 frontier olmasın o bir kontrol edin yada size satan arkadaşa hediye falan değildir o indirmiştir bir yerden 800 e vermiştir imkansız yoksa 1900-2200 arasında sıfır fiyatı var
  • Arkadaşlar galaxy watch 46mm geldi, inceledim, bi sorunla karşılaşmadım.Sadece telefonun konumunu açmazsam saatin arayüzünde hava durumunu göstermiyor (saatin konumu açık bu arada).Halbuki telefonda konumu açmadan hava durumu görünüyor.Ben telefona manuel girdigim konum nasıl internetten kendisini güncelleyip gösteriyorsa ayni şekilde o konumun saat arayüzündede görünmesini istiyorum.Saatin hava durumuna manuel girip baktığımda telefonda girdiğim konumun bilgilerini görüyorum ama saat arayüzünde "bilgi yok" yazıyor.Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Bu mesaj silindi.
    Hahaha.Ben 1.851 tl ye aldım.Senin aldığın saatin kilosu 800 tl olabilir yada sana yorum yapan arkadaşın dediği gibi çalıntı mal almış olabilirsin.Dikkat et.

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hayır bir yanlışlık yok.

Fiyat dışındaki konulara cevap?

• 123krm123 1 kullanıcısına yanıt
    Çalıntı olmadığına eminim. Neyse diğer sorularım daha önemli

• Teknosa 42mm'ye indirim koymuş. Artık pili küçük müçük alacağım birazdan
  • saatten gelen sanıye sesleri nasıl kapatılıyor?
    Bir de otomatik hr yi nasıl kapatabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 13 Ocak 2019; 18:38:23 >
  • Arkadaşlar daha önce akıllı saat kullanmadım. Galaxy watch'ın tahmini kullanım ömrü kaç sene olur? Yukarıdaki yazıları okuduğumda s3 frontier satıp alan çok gibi. Telefonum iphone 8 sıkıntı olur mu? Önemli bildirimler gelse yeter.
  • cangk kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Öncelikle apple watch ve samsung saat kullanmış biri olarak telefonu iphone alan birinin kesinlikle apple watch alması gerektiğini düşünen biriyim. birbirleriyle çok iyi bir ikili. Şuanda 4. seri gereksiz derecede çok pahalı. 3. seri kullandım ben. ayfon sahibi olsam hiç düşünmem, 3. seri alırım.

gelelim sorunuza. Galaxy Watch'ın kullanım ömrü ne kadar olur. Galaxy Watch'un kullanım ömrü Bixby'nin ömrüne göre değişecek. Şuanda Bixby Türkçe desteklemediği için whatsapp'a gelen bildirimleri saat üzerinden türkçe konuşarak cevap veremezsiniz. Bana sorarsanız Samsung'un bu galaxy watch'u ölü doğdu. Ne zaman adam gibi google asistant destekleyecek, o zaman her açıdan güzel olacak.

Eğer spor yapıyorsanız, adım saymak istiyorsanız = 2 sene çok rahat götürür. Hatta daha fazla.
    Eğer şekil olsun diye takıyorsanız = 3-4 sene.
    Eğer görüşme yapmayı planlıyorsanız, saat üzerinden günlük aktivitelerinizi ayarlamak istiyorsanız bence galaxy watch bu konuda sınıfta kalıyor.

Tizen 3 ile Tizen 4 arasında hiçbir fark yok. Ben kendim Galaxy Sport kullanıyorum. Spor amaçlı kullanıyorum saati. Galaxy Watch için ekstra 1.000tl vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

• wifi, bluetooth, uyandırma hareketi, gps, kalp atış, aod vs. hepsi kapalı olmasına rağmen 10 dakıkada bir %1 şarjı iniyor, bir sıkıntı mı var?

42mm cihaz
  • 42mm bende 1 1.5 gün anca gidiyordu.. Pil durumuna girince en çok ne tüketiyor bakın isterseniz..

• 46mm için söylüyorum.Olumsuz yorum yapanlara kesinlikle itibar etmeyin.Parasını gerçekten hakediyor saat.yapamadığı şey yok gibi.Ama android kullananlar kullansa daha iyi olur.Apple ile tam uyum sağlamıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 14 Ocak 2019; 21:27:30 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.