Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende işte ona takıldım, adam demiş ki yüzme antremanı var saatte, ama havuza girdim su geçirdi bozuldu. Başka biri de denize girdim geçirdi demiş. Böyle bir sürü insan şikayet etmiş bu şekilde.
    Bende şaşırdım, anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EriadoR_ kullanıcısına yanıt
    Denizde de havuzda da yüzdüm bu saatle, işten gelince de sabunla çeşme altında yıkıyorum. Su geçirme problemi yaşamadım.
    garantide tamir görmüş cihazlarda bu tür problemler olduğunu okuduğumu hatırlıyorum. ancak fabrika çıkışı su geçiriyorsa kesin başka bir sıkıntı vardır. bende defalarca havuza saatle girdim. yüzerken tur sayılarımı tutuyordum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
    Bu konuda haklısınız. En büyük saçmalık bu 50m derinliğe dayanıklı saat yüzme antremanı var su altında ekran işlemesin diye su altı modu var ama olaki su geçirirse garanti kabul etmiyor bu durumu böyle olunca insan ister istemez endişeleniyor. Ben bu olası su geçirme olaylarının (servis görmesi hariç) fabrikasyon sırasında bi şekilde hatalı olduğunu düşünüyorum. Benim daha önce samsung gear fit 2 vardı. 1,5m suya dayanıklıydı. 6 ay sadece musluk altında el yıkarken kullandım. 6 ay sonunda bozuldu servise götürdüğümde su geçirmiş diye tamir etmediler malesef. Şimdi galaxy watch ı el yıkarken çıkarıyorum 50m su geçirmez olmasına rağmen. Samsungun sağı solu belli olmuyor çünkü.
  • DaRK BLooD kullanıcısına yanıt
    Yani işte sizin gibi baya bir kişi var şikayette bulunan. O yüzden maalesef işimi şansa bırakmayacağım ben de sanırım. Dünya kadar para ve burası Türkiye.
  • BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ, YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOOK SEVİNİRİM!!!

Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese. Buraya kayıt olabilmek ve sizlere ulaşabilmek için baya uğraştım (eski mail adresi şifre arama bulma filan derken yeni hesap aldım).
    Ben saat hastası birisiyim. Saat koleksiyonum var sürekli saat almaktan alıkoyamıyorum kendimi ...Derken bu samsung galaxy watch 46 mm gördüm ve videolarda ünlü markaların arayüzlerini çeşit çeşit ( tag, rolex ,omega vs...) koymuşlar. Ve bir sürü kordon seçeneğini görünce işte aradığım bu dedim ve anında aldım.

Ancak aramadığım hiçbir yer kalmadı.bulamıyorum bu arayüzleri. Arşivinde filan olan var mı arkadaşlar. Yardımcı olabilirseniz bana çok ama çok mutlu olacağım.yoksa satmak zorunda kalacağım bu saati istediğim gibi kullanamadan.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

• alpersubay38 A kullanıcısına yanıt
    o tip arayüzleri galaxy store'da bulamazsınız. facer veya watchmaker gibi bi uygulama kurmanız lazım.bunlarda tag, rolex gibi markaların arayüzleri var fakat ücretlidir büyük bir kısmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

Hay Allah razı olsun şimdi oldu. acil durumlarda hayat kurtarır bu özellik. tekrar çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bende bu şekilde çıkıyor. Telefon Fan Edition.
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• ikskareyim kullanıcısına yanıt
    android10 ile geldi, 9 da yoktu, bu yüzden sizde olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 16 Mayıs 2020; 15:6:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bozkan23 kullanıcısına yanıt
    bende de ayni şekilde yazıyor android 10 dayım ama wi-fi ile konuşup mesaj atabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bende de ayni şekilde yazıyor android 10 dayım ama wi-fi ile konuşup mesaj atabiliyorum.
    Şimdi telefon evde diyelim siz isyerindesiniz saat ile wifiye bağlandığınız da SMS alabiliyor arama geliyor arama yapabiliyorsunuz öyle mi doğrumu anladım ve bu özellik android 10 ile geldi öylemi ?

• musakamis M kullanıcısına yanıt
    aynen öyle, daha doğrusu samsungun nisan güncellemesi ile geldi, android10 la direk gelmedi bu özellik yani, samsung amiral gemi modellerinde oluyor diye biliyorum, android9 da yalnız mesaj gönderebiliyorduk şimdi arama da yapılıp cevaplanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 22 Mayıs 2020; 0:41:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Galaxy Watch 46mm almayı düşünüyorum. Ürünü kullanan arkadaşlara merak ettiğim bir kaç soru olucak. Cihazdan direkt olarak tarayıcıya girebiliyor muyuz? Apple music, spotify gibi uygulamaları kullanabiliyor muyuz? Şuan kullandığım telefon S10 Lite , başka markaları tercih etmek istemiyorum (marka uyumluluğu olması için) zaten çok seçenek yok gibi Huawei ve Apple dışında. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: raaiinboww

Merhaba arkadaşlar, Galaxy Watch 46mm almayı düşünüyorum. Ürünü kullanan arkadaşlara merak ettiğim bir kaç soru olucak. Cihazdan direkt olarak tarayıcıya girebiliyor muyuz? Apple music, spotify gibi uygulamaları kullanabiliyor muyuz? Şuan kullandığım telefon S10 Lite , başka markaları tercih etmek istemiyorum (marka uyumluluğu olması için) zaten çok seçenek yok gibi Huawei ve Apple dışında. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.
    saate samsung tarayıcı kuruluyor hocam. Apple music değil ama spotify kuruluyor ve 4 gb lik hafızasına müzikleri indirip bluetooth kulaklık ile dinleyebiliyorsunuz
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

aynen öyle, daha doğrusu samsungun nisan güncellemesi ile geldi, android10 la direk gelmedi bu özellik yani, samsung amiral gemi modellerinde oluyor diye biliyorum, android9 da yalnız mesaj gönderebiliyorduk şimdi arama da yapılıp cevaplanabiliyor
    Samsungun amiral gemisi telefonları dışında android 10 yüklü başka marka telefonlara olmuyor o zaman desene cevap için Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

Bu arada Samsung'un hangi model telefonlarında bu özellik var acaba bilgin varsa paylaşırmisin rica etsem ?

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.