Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu galaxy active 2 de ki saat yüzlerini , galaxy watch ta kullanabilir miyiz ? nereden indirebiliriz.
  • Arkadaşlar bu harici alınan bezeli uyguladığımızda, daha sonra çıkartıldığında orijinal bezelin zarar görmesi, çizilmesi gibi sorun oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

Arkadaşlar active 2 almak istiyorum. Çelik ve gold olanı olağanüstü güzel gorunuyor. Ama arada 1000 liraya yakın fark var. Bir kaç mağaza gezdim ama bulamadım. Alüminyum olan gold ile çelik olan gold un kordon harici kasa renkleri aynı mıdır? Eğer aynı ise fazladan 1000 lira vermeyeyim. Sağolun var olun. Sizin de cevap verenleriniz çok olsun 🙂
    Celik olanlar glass finishing ile parlak görünüyor.Aluminyumlar mat.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Dostum mesaj için teşekkürler. Kararım çelikten yana olacak galiba da bu sefer gold mu Black mi karar veremiyorum. Gold klasik bir görüntüye sahip, takım elbise kullanıyorum işte, onunla cok hos olur. Ama spor kıyafetlere dijital saat yüzü yükleyince sırıtır gibi geliyor.siyah ise her seyle uyumlu ama gold kadar gösterisli degil. Bilemedim. Henüz magazalarda gold deneme şansım olmadı. Siyah çelik denedim hos duruyor. Gold olanı da deneyip karar verecem. Bu arada YouTube da Jibber Jab Rewiews sayfası var. Adam yabancı ama cok güzel saat yüzleri koymus active 2 için. Onlar gold ile cok hos. Bi bakıver dilersen sen de.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

Dostum mesaj için teşekkürler. Kararım çelikten yana olacak galiba da bu sefer gold mu Black mi karar veremiyorum. Gold klasik bir görüntüye sahip, takım elbise kullanıyorum işte, onunla cok hos olur. Ama spor kıyafetlere dijital saat yüzü yükleyince sırıtır gibi geliyor.siyah ise her seyle uyumlu ama gold kadar gösterisli degil. Bilemedim. Henüz magazalarda gold deneme şansım olmadı. Siyah çelik denedim hos duruyor. Gold olanı da deneyip karar verecem. Bu arada YouTube da Jibber Jab Rewiews sayfası var. Adam yabancı ama cok güzel saat yüzleri koymus active 2 için. Onlar gold ile cok hos. Bi bakıver dilersen sen de.
    Ben 44 mm çelik siyah kullanıyorum, siyah almanızı öneririm.Laciverti andıran güzel hoş bir rengi var.

• Günaydın. Galaxy watch saatimin ekranında ışığa tutunca minik bir nokta gördüm. Ekrana göre daha açık renkte. Ekran kapalıyken ışığa tutunca gördüm. Bu bir sensör mü yoksa ekran hatası mı?

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Işık sensörü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

Benim Watchfacelerim nedense hava durumunu güncellemiyor. İnternetten çözümlere baktım genelde bu sorunu lokasyonu kapalı olanlar yaşıyormuş fakat bende lokasyon açık. Bir türlü nedenini bulamadım. Tek bir watchface de değil hepsinde bu sorunu yaşıyorum. Bu sorunu yaşamış ve çözüm bulabilmiş biri var mıdır?
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    bir süre sonra markete düşecektir

• Omantielvo kullanıcısına yanıt
    Telefon dilini ingilizce yapın. havadurumunu güncelleyin sonra tekrar türkçeye dönün sorun o zaman çözülüyor
  • Selam arkadaşlar bende bir soru sorayım sıcağı sıcağına. 3 aydır 46 mm kullanıyorum. Wi-fi sorunu yaşıyorum.2 katlı evde oturuyorum. bluetooth bağlantısı koptuğunda saat wifi ye bağlanmıyor. wifi her 2 kattada mevcut. manuel olarak bluetooth bağlantısını kapatıyorum telden wifi ye bağlansın diye saatten baktığım kaydedildi bağlanıyor deyip duruyor sürekli. kendim saatten manuel olarak wifi ağını unut deyip tekrar bağlan deyip şifreyi girince saat o zaman wifi ye bağlanıyor. bluetooth devreye girdikten sonra yine aynı sorun devam ediyor. wearable uygulamasında ki telefon ayarları eşitleme bölümündeki otomatik ağa bağlanma iznini açıp kapadığım halde sorun devam ediyor. kısaca bluetooth dan koptuktan sonra wifi ye bağlanmıyor manuel elle saati bağlamam gerekiyor. sorun ne olabilir yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise sevinirim. teşekkürler
  • imotep İ kullanıcısına yanıt
    Dostum çok teşekkürler fakat dili nerden değiştiriyoruz? Ayarlarda bulamadım :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omantielvo

Dostum çok teşekkürler fakat dili nerden değiştiriyoruz? Ayarlarda bulamadım :/
    Telefonun ana dilini, Telefon ayarlarından
  • Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    benim 46 mm watch da da var sanıyorum sensör
  • quote:

Orijinalden alıntı: imotep

Telefonun ana dilini, Telefon ayarlarından

Alıntıları Göster
    Dostum selam dediğini uyguladım fakat hala hava durumu kendini güncellemiyor watchface'de :/
  • conbay C kullanıcısına yanıt
    İçinde gelen programlar ve kullanım performansları aynı. Default gelen saat arayüzleri farklı.

Youtube'u denemedim.

Sesi metne çevirmek için Keyboard Pro'yu kullanıyorum 46mm'de. Gayet başarılı.

Active 2'deki Samsung arayüzleri kesinlikle daha kaliteli. Hızlı ayarları daha fazla seçenek sunuyor. Sanal bezeli ben kullanamadım. Telefondaki gear uygulama arayüzü de daha kullanışlı. Ben tasarım olarak 46 mm'yi daha çok beğeniyorum.

Bu arada 44 mm'nin konuşma performansı 10 üzerinden 10. Bataryası telefona bağlı normal kullanımda 3 günü çıkartıyor eşimde.

Tüm izlenimlerimi artıları ve eksileri ile tarafsız bir şekilde yazmaya çalışıyorum. Umarım kafa karışıklığına sebep olmuyorumdur

Watch 46 mm & Active 2 44 mm

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• Merhaba, detaylı yorumunuz için çok teşekkürler.

Yan yana bakınca galaxy watch daha iyi duruyor.

benim için en önemli konu belki de telefon görüşmesi, galaxy watch'tan daha mı iyi active 2'nin görüşme kalitesi?
  • Yav su samsung ne kadar sacma isler yapiyor. Active 1 ekrani kucucuk olmasa direkt alacagim da minnacik bir seu ya. Active 2 cok guzel ama pahali. Dalga gecer gibi zatenayni yil aybi modelin 2. Sini cikardilar (a50 satinaldim a50 de de aynısını yaptilar) amaçlari ne acaba

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.