Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wearable uygulaması ile ilgili sorun yaşayan varmı? Bir kaç defa tıklıyorum ve uygulama çözüyor ve açılmıyor "watch plugin" çöktü hatası veriyor. Watch ve buds kullandığım için benim için çok önemli. Tamamen kaldırdım yeniden yükledim ama aynı hatayı veriyor yine çalışmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • galaxy watch active 2 korede 6 sinda önşiparişe açılıyormuş.Bizde 27 sinde başlayacak fiyatına göre gear sport'u satıp geçicem bakalım bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Şu anda amazon.de üzerinden alabilirsiniz ön sipariş ile. Yaklaşık 2068tl gümrük ve kargo dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Şu anda amazon.de üzerinden alabilirsiniz ön sipariş ile. Yaklaşık 2068tl gümrük ve kargo dahil.
    Turkiye'ye gelsin hocam daha ucuz olur bence saatler turkiyede daha ucuz oluyor ayrica bu fiyatlara almam zaten.Yurtdisina cikicam gelecek aylarda hani alacaksam bile tax freeli avrupadan alirim :)
    Yinede tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Eylül 2019; 20:36:28 >
  • Sattım kurtuldumm nokta..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 haftadır kullanıyor olduğum 24 ay Türkiye garantili Galaxy Watch 46mm saatimi, tamamen ihtiyaç farklılığından dolayı ben de 1750 tl'ye satabilirim. İlgilenen arkadaşların bilgisine sunulur.
    En ufak kusuru çiziği yok, sigara içilmedi, saat takılıyken küfür bile edilmedi 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 2 Eylül 2019; 11:56:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu watch activin uyku izlemesi nasil kullaniliyor yada aciliyor actim fakat olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmydz -- 2 Eylül 2019; 23:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Arkadaslar bu watch activin uyku izlemesi nasil kullaniliyor yada aciliyor actim fakat olmuyor
    İyi geceler modunu açtığınız zaman çalışması gerek.
  • İyi geceler modununu otomatiğe alma şansı varmı?
    Otomatik açılıp, kapanacak şekilde.

• Saati yeni almama ragmen ben de bluetooth kopma sorunuyla karşılaştım. Batarya ayarlarından wearable ve plugin uygulamalarını istisna kategorisine aldım, hem tele hem saate reset attım ama nafile. En sonunda wearable uygulaması açıkken ekran kilidini kapatarak çözüm buldum. Eğer bu şekilde olursa kopma olmuyor olsa bile hemen bağlanıyor. Gün boyunca bildirimleri sorunsuz aldım. Belki yazılmıştır önceki sayfalarda ama halen kopma sorunu yaşayanlar varsa bir de böyle denesin derim. En azından geçici bir çözüm
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    galaxy watch için eğer kalp atışı takibini açarsanız uyku izlemede açılıyordu. muhtemelen active içinde bu geçerlidir. iyi geceler modunu saati aldığımdam beri hiç açmadım
  • aRsen_lupEn A kullanıcısına yanıt
    evet var ayarlarına girdiğinizde uyuduğunuzu otomatik algılayıp gece modunu açıyor ayarlarda bununla ilgili bi tik var girince göreceksiniz ben gece moduna manuel açmadım hiç, gece otomatik kendi alır, saat sizin nasıl kaçta uyuduğunuzu öğreniyor ve gece yattığınız zaman otomatik gece moduna alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 5 Eylül 2019; 9:19:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

evet var ayarlarına girdiğinizde uyuduğunuzu otomatik algılayıp gece modunu açıyor ayarlarda bununla ilgili bi tik var girince göreceksiniz ben gece moduna manuel açmadım hiç, gece otomatik kendi alır, saat sizin nasıl kaçta uyuduğunuzu öğreniyor ve gece yattığınız zaman otomatik gece moduna alıyor
    Saatteki mi teldeki ayarlardanmi

• Arkadaslar bu active watcda gelen cagrida konusma ozelligi yokmudur benim eski gear s2 de vardi sattenngelen aramayi cevapliyordum yada benim bilmedigim bir ayarimi var acaba tesekkurler ilgilenenlere simdiden

saat hocam telefonla ilgili bi durum yok, saatten gelişmiş ayarlarda gece moduna girin orda ince ayarlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 5 Eylül 2019; 11:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

saat hocam telefonla ilgili bi durum yok, saatten gelişmiş ayarlarda gece moduna girin orda ince ayarlar var
    Hocam girdim dedigniz yere iyi geceler modu var sadece onun icindede oto ac var girdim actim baska bir ayar yok sonra bisey olmuyor

• Active 2 40mm gold serisi bugün Samsung tr sayfasında görünmeye başladı. 2299tl gözüküyor.

o işte hocam uykuda açma diye seçenek var onu acicaksiniz sonra otomatik uykuda gece modu açılacak onu sormadınız mi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 5 Eylül 2019; 20:15:58 >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.